Természetes Natur Kozmetikumok

Idézek név nélkül:
”Aromaxot neee bar én elfogult vagyok de a neten olvass utána én senkit meg győzni nem akarok csak a tapasztalat és az elmúlt hónapok miatt írtam”

“Én aromaterapeuta vagyok és én biztos, hogy nem használnám (még takarításra sem). ha kérdésed van, írj ide: info@sajatilloolajwebáruházam.hu“

“ aromax maximum wcbe való :see_no_evil: sajnos nagyon rossz minőségű lötty nem véletlen irom ezt az olajhoz köze sincs“

“”Sajnos mar megszűnt az az ellenőrző szerv aki felügyelte az illóolajok összetételét, minőségét így kb barki “piacra” dobhat illo olajat “kozmetikumként” :woman_shrugging:t3: en pl az aromaxrol nem talaltam olyan megbízható es hiteles “elő állitasi” cikkeket/kepeket/ videokat amik meggyőztek volna. En pl a ****** ill a ***** mellett vagyok. Mindkettő nagyon jó es tiszta szivbol ajanlom​:heart: “”

Én csak annyit találtam az Aromaxról, hogy 25 éve vannak a piacon, ISO 9001 nemzetközi tanúsítvánnyal rendelkeznek és a legtöbb termékük gyógyszerkönyvi minőségű.
Szóval nagyon megköszönnék forrásokat, ahol utána tudnék nézni ennek. Bocsánat, ha túl hosszú voltam.

3 Likes

Én egyáltalán nem értek hozzá, de az idézett vélemények (főleg a második) alapján nekem nagyon olyan érzésem van, hogy a “saját” termékeiket akarják promózni, ezért írnak ilyesmiket.

4 Likes

Talán nem baj, ha leírom: mindenki a doTerrát ajánlotta, aminek közben utána néztem. Tanácsadói rendszere van, és a fb legnagyobb aromaterápiás csoportjait ők vezetik (a 2. kommentelő egy másik márkával foglalkozik, pici cég, inkább nem írom ki).
Én sem értek hozzá, jó lenne kézzel fogható bizonyíték ezekre a véleményekre.

Szerintem is a saját vackaik népszerűsítése miatt húzzák le az Aromax-ot.

A weboldalukon (Aromax) elég profin írnak az illóolajokról és sosem hallottam, olvastam még senkitől, hogy ne lennének jók. Ha pedig gyógyszerkönyvi minőségű, akkor az úgy is van, mert ezt a címkét nem minden termék kaphatja meg.
Persze nem azt mondom, hogy minden termékük tuti, de a mono olajok, illóolajok biztos rendben vannak. Megbízhatónak tűnnek.

4 Likes

Köszönöm, nekem is ez a benyomásom :frowning:

Ne vegyétek le a fejem, de én szeretem a doterrát. Használom is. Ugyanakkor, az Aromax volt a pályafutásom eleje, ami az illóolajokat illeti, és a mai napig használom is őket, a másik márkával felváltva. Fel nem foghatom, miért kell amúgy így lehúzni az Aromax-ot, pedig tényleg jók.

2 Likes

Köszönöm szépen a véleményedet! Miért lenne a doterra rossz? Szerintem is simán megfér több jó márka egymás mellett, és én sem értem, mire jó ez a sarazás.

1 Likes

Sajnos arra gyanakszom, hogy az értékesítői rendszer miatt ilyen agresszívak azok, akik mélyebben benne vannak. És ott már mindegy nekik, hogy más is lehet jó, a “sajátjukat” akarják eladni. Amivel szerintem több kárt okoznak, mint hasznot.

3 Likes

Szerintem is csak a saját malmukra akarják hajtani a vizet. Ha húsz éve működik nektek az Aromax használata, ne bizonytalanítson el pár negatív marketing célú vélemény. Nem véletlenül vannak már sok éve a piacon és használják rengetegen.

2 Likes

Köszönöm, igen, egyre inkább erre hajlok. Annyi jutott eszembe, hogy esetleg romlott a minősége, és az is, hogy nem értek hozzá, így nem tudom megítélni.
A doterra pedig hiába nagyon jó, lehet, hogy majd keresek egy másik nagyon jót, ha szükség lesz rá, annyira visszataszító nekem ez az egész. Az egyik tanácsadónő egyébként a webáruházas aromaterapeutát is finoman helyre tette. :woman_facepalming: kb azokkal a szavakkal, hogy ne vegye a saját termékeit egy kalap alá a doterrával.

3 Likes

És így történik meg az, hogy egy amúgy jó márkát, az agresszív emberek miatt nem akarnak majd az emberek megismerni. Nem lenne szabad boldog boldogtalannak tanácsadónak lenni náluk. Pláne azért, mert hallottam néhány elrettentő példát a “hogyan ne ismertesd meg az olajakat külsősökkel” témakörben. De egy szónak is száz a vége. Egyik is jó márka, és a másik is.

2 Likes

Látod, én sem tudok ítélkezés nélkül okosabb lenni, szoval inkább visszavonom, amit az előbb írtam. De minden szavaddal egyetértek, és nagyon megnyugtattál most!

1 Likes

Én speciel a Narurland-ra esküszök, szerintem azoknak sokkal kellemesebb az illatuk és tartósabbak is.
Levendula, teafaolaj, citromfű, fahéj…ezeket mondhatni rendszeresen veszem.
Mondjuk nincs bajom az Aromax-al sem, de inkább más jött be, ennyi.
Szerintem te is azt használd amit jónak vélsz, tapasztalsz.

4 Likes

Semmi baj azzal, amit írtál. Abszolút korrekt voltál, épp azért írtam, amit. :slight_smile: Nem véletlenül van ott az emberben az ítélkezés egy termék iránt. Itt jelen esetben a rossz reklám miatt.
És örülök, ha ezután is nyugodt szívvel használod majd az Aromax-ot. :slight_smile:
U.i.: nem vagyok tanácsadó egyik cégnél se, saját tapasztalatokból írok mindenről :smiley:

2 Likes

Őket is szeretem. Kisebb gyűjteményem van illóolajokból :crazy_face:

2 Likes

Én is imádom őket…ha belendülök olyan illatáradat van a lakásban, hogy a családtagok gázmaszkban közlekednek. :slight_smile:

3 Likes

Ők az aktuális kedvenc:
https://schusslerkozmetikumok.hu/naturkozmetikum

1 Likes