Termèkek Isabelle- től

Sziasztok kedves fòrumtagok! Ide ìrom a legùjabb fejlemènyeket. Tegnap hajnalban èdesapàm vàratlanul elhunyt. Holnap indultunk volna Magyarorszàgra. DE ma este valòszìnűleg közli a nèmet TV, hogy holnap reggel 8- kor lezàrjàk a nèmet hatàrokat. Ezèrt ma este indulunk. Megpròbàlom minden tőlem kèrt termèket bemenni, az australian gold egyben be van kèszìtve. Nagyjàbòl tudom, hogy ki mit kèrt tőlem, de ha ezt olvassàtok, megtennètek, hogy dobtok nekem egy privit, hogy pontosan mik voltak. Most màshol jàrbak a gondolatom ès egyenkènt privizni mindenkire nincs türelmem, kèrlek titeket, nèzzètek el nekem . :sleepy:
köszönöm :heartpulse::sparkling_heart::sob::sleepy:

8 Likes

Kedves @Isabelle, fogadd őszinte részvétem.

1 Likes

Fogadd részvétemet! :blossom:

1 Likes

Részvétem Édesapád miatt :black_heart:

1 Likes

Részvétem. Sok erőt kívánok Neked és a családodnak!

1 Likes

Őszinte részvétem :frowning:

1 Likes

Részvétem, erőt és kitartást Neked, puszi. :frowning:

1 Likes

Őszinte részvétem, sok erőt kívánok Nektek. :broken_heart::black_heart::candle:

1 Likes

Köszönöm szépen mindegyikőtöknek! :gift_heart:

2 Likes

Sajnálom. :frowning: Nehéz ilyenkor.
Ha még megvan a magyar címed, biztos átengednek a határon. Szerda után én is hazamegyek.
A magyar határon Kőszegnél semmilyen ellenőrzés nem volt, most írta pár perce egy magyar, pénteken se volt egy másik szerint.

1 Likes

Nagyon sajnálom. Fogadd őszinte részvétem és együttérzésem. :frowning:

1 Likes

Őszinte részvétem, nagyon sajnálom, hogy ezt kell megélned. :frowning:
Kitartást és erőt kívánok Nektek!!! :frowning:

1 Likes

Fogadd őszinte részvétem! :frowning:

1 Likes

Őszinte részvétem Isabelle! Vigyázz a családra és magadra, szeretettel ölellek!

1 Likes

Fogadd oszinte reszvetem! :black_heart: Problemamentes utat kivanok nektek!

1 Likes

Lànyok, elnèzèst mindenkitől, vàltozott az egèsz szituàciò. Annyira stresszben vagyunk, pontosabban bàtyàm ès neje, mert èn es a 10 èvesem ràadàsul asztmàsak vagyunk, hogy nem vàllaljuk be az utat, es , hogy otthon egy esetleges fertőzès àltal kòrhàzba kerüljünk. A temetèsre sem tudjuk, hogy egyàltalàn ki jönne el a jelenlegi szituàciòban, így valòszìnűleg hamvasztàs lesz, es kèsőbb áprilisban lesz egy szertartàs attòl függően, hogy addig hogy alakul a jàrvàny. Bàtyàm most anyumat is nagyon fèlti , az èn nagyobbik fiam is itt maradnia egyedül, mert suli àltal gyakorlati kèpzèsre kell mennie, hogy ezèrt is forrt a fejem. Szòval pillanatnyilag àprilisxeleje van tervben, ha rosszabbodik a helyzet akkor màjus közepe- vège a következő suliszünet. :sparkling_heart::heartpulse::kissing_heart:

11 Likes

Természetesen megértjük! Az egészségetek a legfontosabb a többit meg majd megoldjuk, meg írsz ha tudsz valamit, ezen ne aggódj! :heart:

1 Likes

Talán jobb is, ha most nem indultok el, nagyon bizonytalan a helyzet.

1 Likes

Részvétem. :frowning: Jól döntöttetek szerintem, hogy maradtok.

1 Likes

Sok erőt és kitartást jelen helyzetben! :heart: A legfontosabb az egészségetek és a lelki nyugalmatok! Részvétem édesapád miatt.

1 Likes