Termèkek Isabelle- től

Mindent úgy csináljatok, ahogyan nektek a legmegfelelőbb ebben a nehéz helyzetben!
Kitartást kívánok, és még egyszer részvétem! :heart:

2 Likes

Kedves @Isabelle, fogadd őszinte részvétem!:broken_heart::cry::candle:

1 Likes

Őszinte részvétem @Isabelle :cold_sweat:

1 Likes

Fogadd őszinte részvétem! Kitartást és erőt kívánok! :heart: :anguished:

1 Likes

Fogadd a legmélyebb együttérzésemet! Ebben a nehéz időszakban sok erőt és kitartást kívánok! :black_heart:

1 Likes

Isa Drága!

Remélem minden rendben nálatok, néha azért adj egy kis életjelet bip bip bip…:confused:

2 Likes

Szia kedves @anon63018870 es mindenki! Jelentkezem, benèzek naponta, jò olvasgatni a bejegyzèseiteket :sparkling_heart: Ezzel is lefoglalom magam, terelem a gondolataimat. Csak ez a helyzet annyira elszomorìtò, nem lesz egyelőre temetès sem, mert nem jönne senki a virus miatt ès ugye nem is lehet gyülekezni több embernek. Szòval röviden ennyi.

6 Likes

Sziasztok kedves csopi tagok! Jelentem ,a párom megérkezett a make up “szállítmánnyal” Budapestre, minden rendben .:smiley: Én jövő hétvégén utazom, így vasárnap vagy hétfőn tudom útjukra indítani a csomagokat :slight_smile: Köszönöm a türelmeteket ,remélem a naptejek is bevetésre kerülnek idén :gift_heart: :sparkling_heart: :smiling_face_with_three_hearts: Akinek még nem írtam priviben, pótolom ma vagy holnap :slight_smile:

9 Likes