Szemhéjfestékek és paletták- minden ami "szemre való"

Áh, nem is lehet kivitelezni úgy a bűntényeket, mint a könyvekben, ellaposodna az egész. Ami működik papíron, nem biztos, hogy jó filmvásznon.
A True Detective-ből mi csak az első évadot láttuk, a 2.-ból megnéztem az első részt és kész. Talán majd egyszer.
Nekem jobban bejönnek a kevesebb részből álló sorozatok, ezért is hagytuk félbe pl. az Orphan Blacket, pedig annyira tetszett nekem az eleje. A Vikingeket is elkaszáltuk.
A Doc Martint nem ismerem, majd megnézem.

1 Likes

Black mirror csúcs sorozat, kivéve a disznós rész, attol felfordult a gyomrom :frowning:

Pont így vagyok vele én is. Vágyom is rá és esz a bűntudat, hogy miafenénekmégegypalettamárnemférekazasztalon.:))

1 Likes

Pont így :slight_smile: De tudom jól, hogy be fog rántani a sorozat (még csak 1. évadnál járok) és majd amikor rájövök hogy akarom a palettát, addigra meg már bottal üthetem a nyomát mindenhol. Murphy :slight_smile:

Hahajj, hányszor jártam így, aztán kaparhattam a falat…


… úgyhogy leadtam a rendelést a Lookfantasticon.
Elbuktam.:frowning:

5 Likes

Èn a HP- nèl jártam ìgy, hogy az első 3 kötetet csak filmen láttam, a 4.- től elolvastam a fim után a könyveket is nèmetül, a 6. 7. - et előbb olvastam ès a Film ìgy nagy csalòdàs volt, persze ezt tudtam előre, hogy a filmekben nem lehet a könyvet teljesen vissza adni.A trònok harcát nem nèztem egyáltalán , de amikor itt boldog- boldogtalan, kövèr- sovány, alacsony, magas szakállat növesztett ès pár rövid rèszletet megnèztem youtubon, akkor tudtam, hogy meg kell nèznem. Ezen azòta is kuncogok, azt hiszik, hogy ha szakálluk van, akkor khal drogo lesz belőlük.:stuck_out_tongue_winking_eye::star_struck::joy: sajnálom, hogy nem olvastam a könyveket .

3 Likes

:))))
Mennyi idő míg megjön a rendelés onnan? Szoktál kérni extra követést vagy csak sima szállítást?

Nem tudom, most rendeltem először. Van ingyen szállítás, de ahhoz nem jár tracking, az plusz 5 font.

Hát igen. Kevesen árasztják magukból annyira a tesztoszteront képernyőn keresztül, mint Jason Momoa.:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Az ő karakterét és Danyét nagyon eltalálták.

3 Likes

Szerintem nem bánod meg, én is már elhatároztam, hogy ha még lesz újra készleten a highlighter paletta, akkor rendelek egyet.

1 Likes

Nos, arra is gondolni kell, hogy ha nem tetszik, eladhatjuk, ezt tuti megveszik.
Nem akarlak én belevinni a rosszba, á, dehogy.:smiling_imp:

1 Likes

Értem, köszi. Én még alszom rá aztán meglátjuk. Idén még nem volt semmi sminkes ámokfutásom, a Morphe JH palettát kaptam férjemtől Valentin napra+évfordulónkra. Ez meg névnapi lóvé…szóval végülis nem lenne okom bűntudatra, inkább az szokott felülkerekedni hogy tök jól állok az esztelen halmozási mániámból való kigyógyultságból, és most megint egy újabb paletta. De félek hogy limitált :joy:

Ez egy igencsak tuti érv :slight_smile: :kissing_smiling_eyes:

Basszus, valóságos angyal vagy! Remélem, egyszer én is eljutok erre a gyógyultsági szintre.:slight_smile:
Amúgy a limitált széria sok esetben csupán mézesmadzag, az Amrezy highlighter is limitált volt elvileg, utána megint lehetett kapni egy ideig. A Colourpopnál meg a She last call-os volt, aztán megint kapható lett, az állandó szortiment része. Nem tudom, hogy ilyenkor visszatapsolja a termékeket a tömeghisztéria vagy direkt húzzák az emberek idegeit… mondjuk, nem tudom, utóbbinak mi értelme van, úgyis megveszik az emberek.

1 Likes

Áh, csak próbálok, még kíváncsi vagyok meddig sikerül. A tavalyi évem konkrétan olyan szintű halmozásról szólt (kb. őszig), hogy azt fogom vezekelni még vagy 5 évig :joy::joy: Na jó nem, csak én olyan hülye vagyok hogy sajnálom eladni amiket ritkán használok palettákat, de közben meg a polcon állni hagyni is sajnálom. Adtam el sokmindent, de mind drogériás cucc volt. Egy UD-t nem vagyok képes de a The Balmot vagy Nablát sem. Mégis van hogy fél évig nem nyúlok valamelyekhez. És amikor férjem emlékeztet hogy tán akkor el kéne adni, akkor belül sírok hogy neeeee máris hiányziiik :slight_smile: :slight_smile:

2 Likes

A Stranger Things nekem is nagyon bejött. A többit viszont még nem láttam.

1 Likes

Szerintem jól bírod.:slight_smile: Amúgy lehet, hogy nem vennék meg, néha csak lesek, milyen kincsek állnak a zsibin jó áron és nem viszi el senki. Én is szoktam gondolkodni, hogy néhányat el kéne adni, de amit már nem használok annyira, azon látszik is a használat (nem agyonhasználtak, de rendesen bemélyedtek a festékek), és/vagy nem olyan felülreprezentált. Pl. a Zoeva Naturally Yours. Ez volt az első jobb palettám, kialakult egy szeretetteli kötődés (nemröhög) és látszik, hogy évek óta használom, az egyik panbe belekaptam a körmömmel, a paletta sarkán van egy kis piros folt (fogalmam sincs, mi lehet), és nem olyan sztárolt paletta, hogy megvegyék, de nem is adnám el az emlékek miatt, hiába használom már ritkábban.

2 Likes

Július negyedikén jelenik meg a következő évad. Amint nézhető lesz, oda készítek egy napnyi hideg élelmet.:slight_smile:

1 Likes

Az egész évad egy napon jelenik meg?

Vannak ilyen kötődések, szerintem ez természetes és tök aranyos :slight_smile:
Nekem a The Balm palettámmal olyan a viszonyom, hogy bár ritkán használom, de azt akkor vettem amikor a kislányommal voltam várandós és akkoriban hetekig-hónapokig csak azt használtam. Már nagyon ritkán veszem elő de nem tudnám eladni. Így voltam sokáig a Guerlain Shalimar Souffle parfümmel, aznap vettem amikor az első kismama farmert, de nem tudtam használni mert állandóan émelyegtem :cry::cry::cry: és már attól is hanyingerem volt egy évvel később is ha csak a dobozára néztem. Ja, TM Womanity parfüm dettó :frowning: