Szemhéjalapozó (szemhéj-primer) nagyon olajos és fedett szemre

Nekem nagyon fedett a szemhéjam, nem mondanám kimondottan olajosnak, de eléggé be tudott gyűlni a smink oda. Nekem a Pupa nagyon bevált, szeretem. Tavaly nyár óta használom, jó az állaga még mindig és azóta is sok van benne.

2 Likes

Vannak napok, amikor összefolyik a festék a szemhéjamon… nem tudom a problémát mire vélni, mert nem állandó jellegű.

Én is szemezek a Pupával, mert láttam róla a véleményedet. :blush:

2 Likes

Ó de jóóó :heartpulse: Továbbra is változatlan a véleményem, újravenném ha elfogy :relaxed: A csillámos is klassz, a csillogós sminkek alá teszem, még jobban ragyognak :slight_smile:

1 Likes

Én azt azért nem szeretnék, mert félek, hogy az arcomra potyog. Egy NYX csillámossal már befürödtem… :roll_eyes:

Na most meglestem azt a primert és szerintem munka után megyek is a Pupába. Ma megpróbáltam alap nélkül a szemfestést és már most borzalmasan néz ki a szemem, kivagyok miatta :frowning: Pedig reggel még gyönyörű volt.

1 Likes

@anon27689852 nekem nem potyogott, a szem alsó részére is kenem, mert oda is sminkelek, de őszintén, nekem a sima is teljesen jó, sőt azt jobban szeretem, többször használom mint ahol kellene a csillám. Nincsenek benne ilyen nagy csillámok, inkább ilyen szaténos felkenve.

@macooka Remélem neked is bejön majd :relaxed: Eddig még nem volt Pupa csalódásom :relaxed:

1 Likes

Akkor lehet, hogy kipróbálom… a simának milyen a színe? Bőrszínű, vagy fehér?
Ilyenkor irigyellek benneteket @macooka, hogy gondoltok egyet és tudtok menni a Pupába. :blush:
Nekem a lányomat kell megbíznom vele, hogy vegyen Győrben. :roll_eyes:

Próbáltam természetes fényben fotózni az ablaknál. A sima olyan színű mint a bőröm, nem tudom mennyire látszik a swatch. Lefotóztam a terméket is. A másik se hófehér inkább testszínű, de világosabb a bőrömnél. Legalább itt látni ezt a szép gyöngyház fényét.
Ez lesz a gyöngyházas
Nyáron is bírta a rajtam :heart:

20200115_143402 20200115_143408

Kár, hogy Győrben nincs Pupa, úgy látszik minden bolt Budapestre tömörül…

1 Likes

De épp azt írom, hogy Győrben van, de itt nálunk nincs
Köszi szépen!.

1 Likes

Bocsánat félreolvastam… néha keresztbe áll a szemem :sweat_smile:

Nincs mit remélem tudtam segíteni a fotókkal :slight_smile:

1 Likes

Igen, egyedül emiatt szeretek Pesten dolgozni, mert legalább ez megadatik. Cserébe utazhatok minden nap 2x1 órát :smiley: Ha gondolod, akkor szívesen megveszem neked is, vagy bármit amit szeretnél és elpostázom neked :slight_smile:

2 Likes

@macooka én Pestről járok Budára, minden nap 2x1 óra 15 perc…

Akkor meg sem szólalok, én Ceglédbercelről járok Pestre :smiley:

1 Likes

Zugló-Újpest 2×1 óra…

Aranyos vagy, köszi szépen, de a lányom már meg is vette Győrben a szemprimert és akkor már egy Pupa ajakprimert is vetettem vele. :smile:
@Alsace képzeld az a csillogó meg már nem volt és azt mondták a boltban, hogy már nem is lesz… remélem, feltankoltál belőle!

2 Likes

Én szerintem mindent kipróbáltam már, de a legjobb a MAC Paint Potja volt és az Urban Decay Primer Potion, azok tényleg bombabiztosan tartottak. De a NYX-szel és a Milanival sem volt gond egyébként. :slight_smile:

Na szuper! Én is megvettem ezt az Ultra fixet, nem is volt más. A dolgozók panaszkodtak, hogy nem tudják mikor lesz a többiből, de akkor úgy tűnik nem nagyon lesz :smiley: Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket :slight_smile:

1 Likes

De jó, remélem neked is beválik majd!

Húú hát nem tankoltam fel belőle, de rossz, hogy kivonták a forgalomból, pedig tök jó minőségű volt… :cold_sweat:

@macooka Én a kék-lila duokrómos szemhéjpúdert akartam megvenni de nem tudják mikor jön egyáltalán szállítmány… remélem nem terveznek kivonulni :zipper_mouth_face:

1 Likes

Rengeteg utánaolvasás után a By Terry szemhéjalapra esett a választásom, ugyanis ennek az állaga hasonlított legjobban a Shu Uemurara + nemcsak alap, hanem anti aging hatóanyagok is vannak benne. Megosztóak voltak a vélemények online, szoval izgultam, hogy jól döntöttem-e, de nagyon örülök neki, szinte ugyanaz a könnyed állag, gyönyörűen tudok rajta satirozni, de valószínűleg cserébe olajos szemhéjon már nem teljesítenie úgy, mint pl. a Too Faced.
image

8 Likes