Szemhéjalapozó (szemhéj-primer) nagyon olajos és fedett szemre

@macooka én Pestről járok Budára, minden nap 2x1 óra 15 perc…

Akkor meg sem szólalok, én Ceglédbercelről járok Pestre :smiley:

1 Likes

Zugló-Újpest 2×1 óra…

Aranyos vagy, köszi szépen, de a lányom már meg is vette Győrben a szemprimert és akkor már egy Pupa ajakprimert is vetettem vele. :smile:
@Alsace képzeld az a csillogó meg már nem volt és azt mondták a boltban, hogy már nem is lesz… remélem, feltankoltál belőle!

2 Likes

Én szerintem mindent kipróbáltam már, de a legjobb a MAC Paint Potja volt és az Urban Decay Primer Potion, azok tényleg bombabiztosan tartottak. De a NYX-szel és a Milanival sem volt gond egyébként. :slight_smile:

Na szuper! Én is megvettem ezt az Ultra fixet, nem is volt más. A dolgozók panaszkodtak, hogy nem tudják mikor lesz a többiből, de akkor úgy tűnik nem nagyon lesz :smiley: Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket :slight_smile:

1 Likes

De jó, remélem neked is beválik majd!

Húú hát nem tankoltam fel belőle, de rossz, hogy kivonták a forgalomból, pedig tök jó minőségű volt… :cold_sweat:

@macooka Én a kék-lila duokrómos szemhéjpúdert akartam megvenni de nem tudják mikor jön egyáltalán szállítmány… remélem nem terveznek kivonulni :zipper_mouth_face:

1 Likes

Rengeteg utánaolvasás után a By Terry szemhéjalapra esett a választásom, ugyanis ennek az állaga hasonlított legjobban a Shu Uemurara + nemcsak alap, hanem anti aging hatóanyagok is vannak benne. Megosztóak voltak a vélemények online, szoval izgultam, hogy jól döntöttem-e, de nagyon örülök neki, szinte ugyanaz a könnyed állag, gyönyörűen tudok rajta satirozni, de valószínűleg cserébe olajos szemhéjon már nem teljesítenie úgy, mint pl. a Too Faced.
image

8 Likes

Melyik pupa primert ajánlottátok? Muszáj lecseréljem az Rdel-t, sajnos nagyon nem működik rajtam.
https://kremmania.hu/kremek/pupa-professionals-eye-primer
https://kremmania.hu/kremek/pupa-professionals-ultra-fixing-eye-primer

1 Likes

Utóbbit vettem meg én @Alsace ajánlására és tényleg szuper :blush: Én is a Rdelt váltottam vele.

2 Likes

Jaj de jó, hogy bejött, én is mindig félek ajánlani, de olyan jó, hogy másnak is működik :heartpulse:

1 Likes

Elfogyott a RdeL, így a tégelyes Pupa lett helyette. Nekem bevált.
Az első belinkelt terméknek befejezték a gyártását, úgy tudom, olyat nekem már nem sikerült venni.

2 Likes

Áá, világos. Nekem az Rdel sajnos nagyon rosszul teljesít. Kb. 2 óra alatt képes csíkokban összeállni a reggeli művem a szememen… Valszeg továbbadom, hátha valamelyik húgomnak beválik. Sajnálom, mert annyira szerettétek sokan. Az Artdeco szemhéjalap nekem jól működött korábban, de egyrészt szeretnék minél többmindent kipróbálni, másrészt az összetevőivel nem voltam 100%-ig megelégedve.

2 Likes

Én tegnap próbáltam ki, a Huda rose golddal, nagyon jól teljesített. 6 óra múlva még szinte minden szín a helyén volt.

3 Likes

Melyiket?

RdelYoung eyeshadow primer, ez ami nálad nem működik.

1 Likes

Igen, köszi. Nem volt egyértelmű, hogy az rdel-re vagy a pupára mondod. :slight_smile:

Lányok, ezt a primert próbáltátok már? https://kremmania.hu/kremek/avon-mark-magix-szemfestekalapozo
Én nagyon nem fűztem hozzá sok reményt, mert sok alappal megszívtam már, de ez baromi kellemes csalódás volt. Nekem kicsit a Pupa tégelyesére hasonlít, csak talán egy icipicit krémesebb. Nekem ez hibátlanul megtartja a sminket egész nap, pedig baromi olajos a szemhéjam.

6 Likes

Épp most olvastam a véleményed :slight_smile: Egy próbát mindenképpen megér nálam is!

1 Likes

Én is ezt használom, nemsokára el fogy. Szerintem nagyon jó, tényleg megér egy próbát.

1 Likes