Sminktermék, ami nélkül nem szívesen lépek ki az utcára

Én anélkül nem megyek el otthonról, hogy a számat egy kicsit ne tuningoljam fel akár egy rúzzsal, akár egy színezett balzsammal.

Újabb összesítés alapján is változatlan a helyzet, a szemünkre szeretjük irányítani leginkább a figyelmet :eye:.

Szemöldökceruza.
Természetes szőke lévén az a kevés szemöldököm, ami van, az sem látszik, így elengedhetetlen számomra.

• Alapozó
  • Púder

Ezek nélkül nem mennék emberek közé :sweat_smile:
Számomra a tökéletes(nek látszó) arcbőr a legfontosabb, csak ez után jöhet a többi rész csinosítgatása.

Szempillaspirál + szemceruza

Alapozó, szemöldökceruza, szempillaspirál, pirosító
Nagy rohanás esetén: szemöldökceruza, szempillaspirál

Nekem a kegfontosabbak amik nélkül nem megyek utcára: szemöldökpor, rúzs, pirosító, ha nem lenne műpillám akkor esetleg szempillaspirál😊

szerintem én most fura leszek, ugyanis én a sminkneszeszerem nélkül nem vagyok hajnandó egy lépést se tenni. még ha nem is teszek fel reggel sminket, akkor is van nálam minden, primertől a szemhéjpúderen át a rúzsig az összes lépés. hátha úgy alakul a napom, hogy sürgősen szükség van egy full glam sminkre (az esetek 99%-ában nem szokott :smiley: )
na mondjuk zseblámpa is mindig van nálam. meg sztíviabogyó. meg micropopcorn. nem vagyok normális, azt hiszem :smiley:

A kis neszeszerem nélkül én is védtelennek érzem magam, bár nincs benne sok sminkcucc, de a fejfájás elleni gyógyszer, a Carmex, a hajgumi stb. fontos fegyverek.:slight_smile:

Munkanapokon BB/CC krem vagy alapozo, korrektor a mindig piros orromra es a szemem melle a szemzughoz, mert ott meg szurke/kek a borom. De van, hogy smink nelkul megyek dolgozni is.
Ami meg gyakori az a szempillaspiral, mert az nagyot dob a szememen. Az ev 2/3 reszeben azert elvagyok smink nelkul. Teljes smink ritkan van rajtam. Nem vagyok profi sminkelo, nalam nem 10 perc egy teljes smink. Tudom, minden gyakorlas kerdese.