Sminkecsetek - bevált termékek

Köszi, majd odafigyelek rá. Van néhány természetes szőrből készült, bár nem sok.

1 Likes

Kipróbáltam, szerintem jó lesz nekik ez a vaníliás Balea sampon. Eddig azt a sampont használtam, amit magam is szoktam, de az rohamosan elkezdett fogyni. Így legalább most nem veszünk össze, hogy ki mennyit használ. :slight_smile:

2 Likes

En a dm- es dalli mosôszappant hasznàlom.AZ hàtrahagy egy nagyon pici zsirréteget az ecseteken, finom puha mindegyik. A samponban, folyékony szappanban annyi illatositô es adalékanyag van ,es ez minden sminket kihoz.

3 Likes

Én csak a sajátmárkás Denk mit-et találtam a DM-ben, ezért ezt vettem. Ki fogom majd ezt is próbálni!

Hm lehet hogy denk mit van nekem is? :joy:

1 Likes

Én ecsetek tisztításához mindig sampont használok. Eleve oldja a zsírt, tehát az arcomról (főleg homlokomról/államról) az ecsetbe kerülő zsírt is simán eltávolítja, illetve a természetes szőrű ecseteket nagyon szépen karbantartja. A Beauty Blendert pedig szappannal tisztítom. Sima tömb szappannal. Soha semmi nem maradt még így az eszközeimben, mindig teljesen tisztára tudom őket mosni.

3 Likes

Sziasztok, konturozàshoz melyik ecsetet ajànljàtok? Vannak Sigma ecseteim, f30,f40,f50 pàr RT ecsetem. Leginkàbb arcra keresem a tökéletes smink ecseteket,mert 45 évesen ràjötten,hogy semmi szinem sincs, sminkes ismerősöm készitett egy 5 perces sminket, amit azòta prőbàlok otthon is elkésziteni nem sok sikerrel.

2 Likes

ez több mindentől függ. a real techniques sculpting brush nagyon jó, strapabíró, kézreáll és szépen lehet vele satírozni, de néha kicsit sokat vesz fel, emiatt inkább csak estére használom. de van az ebelinnek egy rövid kék nyelű, ferdén vágott pirosítóecsete, valamivel hosszabb a szőre és lazább is, az meg pont eleget vesz fel, és ugyanúgy kézreáll nekem.

edit: én az esetek elsöprő többségében por állagú kontúrt használok. próbáltam a krémest is, de az túl erős és művi rajtam, mindegy hogy milyen színt használok - egyébként ahhoz inkább blendert használtam.

1 Likes

Krémes állagú terméket általában az alapozáshoz használt blenderrel dolgozok el, por állagúhoz ilyeneket szoktam.
Nem ez a márkája, de így néz ki:
f212_smink_ecset-1

És van egy ilyen Jessup is, bár ezt nem annyira szeretem:
termekkep-14

Vagy a Real Techniques asszem sclupting brush.

Nekem két sclupting brush van, szerintem is sokat vesz fel az egyik, viszont a másik ebben a szettben volt, és azt sokkal jobban szeretem (nem beszélve a bronzosító ecsetről, mert az is nagyon klassz - sőt, valójában ez egy nagyon jól sikerült szett, minden ecsete a kedvenceim között van, egyedül a kicsi szivacsot nem igazán használom).

illuminate_accentuate

1 Likes

nekem a mini sculpting van meg, annak a feje elvileg ugyanakkora, mint a normálnak, csak a nyele rövidebb. (muszáj volt, a hosszú ecsetektől nem férek oda a tükörhöz - viva la rövidlátás)

1 Likes

Háát, kicsit szerintem másabbak, legalábbis a rendes expert face brusht-t nagyon szeretem, viszont a rövid nyelű kevésbé tömött, az nem vált be. Viszont a Finish mini meg teljesen ok.
Ja, nekem is mindig bajom van az ecsetek hosszával. Értem én, hogy a hosszú nyelű ecsetet ha a végén fogom és úgy satírozok, akkor szebb az eredmény, de azért gondolhatnának a rövidlátókra is.

Ha a szín hiányzik az arcodról, akkor nem próbálod meg inkább a bronzosítást és a pirosítást?

3 Likes

Itt a legnagyobb (jobb szélső) ecset a bronzosító?

Igen, először furcsa volt, de jól használható.

1 Likes

Szia, de ezzel is pròbàlkozom. 5 perces sminkbe nagyjàbòl bbkrém ,pirositò,bronzer és szempillaspiràl fér bele nekem. Vagyont költöttem ecsetekre,de mégsem szép eldolgozott a végeredmény. Tudom technika kérdése,de valahogy nem akar összejönni.

1 Likes

Kokapu köszönöm a vàlszodat.

ecsetek
Arcra való must have ecsetek (egy része) fürdés után :slight_smile: Mindannyian nagyon élveztük a procedúrát :relaxed:

12 Likes

De szépek így tisztán.:slight_smile: A piros szőrös és a párducmintás főleg!

Igen, olyan jó rájuk nézni is. A kis piros fejű nagy kedvencem bronzosításra.

1 Likes