Rendelés külföldről

Nekem is általában napra pontosan 2 hétre jött meg, de egyszer majdnem egy hónap volt, amikor valami nagyobb akció volt.

1 Likes

Köszi neked is. :slight_smile: Most nem volt semmilyen nagy akció (tudtommal), szóval reménykedem, hogy kedden kihozzák.

Külföldön élsz?

Nem, Magyarországon.

Szerdáig már nincs posta, mert augusztus 20-a kedd, a hétfő pedig 10-ével el lett cserélve.

Ez eszembe se jutott. :frowning: Köszi. Akkor nem reménykedem tovább.

:frowning: Sajnálom!

1 Likes

Valamit változtathattak a postánal, mert nekem ált. 1 hét alatt megjöttek a BB-es rendelések, a legutóbbi viszont több mint 10 nap alatt ért ide és nem a szokott helyen kellett átvennem. Vmi sárga doksi is volt ráragasztva.

1 Likes

Nekem 2 hét volt az eddig első rendelésemnél.

1 Likes

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :slight_smile: Ezt sajnos megszívtam. :neutral_face:

Valaki nem tudja meghatalmazással átvenni?

1 Likes

Nem az a baj, hogy nem tudja valaki helyettem átvenni. Azt meg tudom oldani, nem a családommal utazom. Viszont szükségem lett volna arra az út során, amit rendeltem. :confused:

Ó, értem. Sajnálom.:pensive:

1 Likes

Szerintetek KKW Beauty-t hol lehet venni Európán belül online?

A Classic blossom paletta lenne az érdeklődés tárgya. :smiley:

Na én is kérdezek egyet akkor. Ha a Zoeva oldalról rendelek 40 euro felett, az ugye free shipping. De akkor nem cseszegetnek a vámosok se, ugye? Mert EU-n belüli… vagy mégis? :thinking:

Nem, nem cseszegetnek és hamar ide is ér a csomag.

1 Likes

Nem tudom… Edit? Francia vagy cseh Sephora? Nekem ennek a párja tetszik, meg a rúzsok.

Igen, a rúzsok is tetszenek. :smiley:

Most gyorsan megnéztem a cseh, román és olasz (ezekre látok esélyt egy éven belül eljutni) Sephorákat, de nincs náluk a márka listában. Majd még rágódom rajta egy kicsit, hogy minek is ez nekem(?), aztán lehet írok Editnek. :slight_smile:

Amúgy @Szandika a hibás, mert a másik topikban kérdezett a Lovely nude palettáról, beírtam keresőbe, hogy classic nude, erre nem ezt a szépséget hozta fel egyik találatként??? :rofl::rofl::rofl:

3 Likes

KKW beautyt ùgy tudom nincs EU- ban. A face csopiban is a nèmet csajok - mindenki az USA- bòl rendeli.

1 Likes

Köszi! Na majd még érlelem. Esetleg, ha egyszer látok valami jó akciót. Mert szép, de teljes ár + szállítás + vám + vámkezelési költség = annyira azért nem szép. :smiley: