Rendelés külföldről

Köszi, szuper!
Már érzem is, hogy sírni kezd a pénztárcám… :smile:

1 Likes

Hát remélem nem lesz fennakadás, csak adnak egy számlaszámot ahova utalhatok. Én már úgy vagyok vele, hogy csak legyünk túl rajta:D

Lehet a feladóra googleiznak. Vagy eccpecckimehetsz alapon választanak:D

Kiszállításkor kell fizetni, legábbis nekem az egy fizetős csomagomnál úgy volt.

1 Likes

Az enyém elbújt valahova a szekrény mögé és azt akarja, hogy Black Fridayig hagyjam békén.:smiley:

2 Likes

Nekem azt válszolták, hogy véletlenszerűen is kiszúrhatják, akkor is, ha értékhatár alatt van
Én is ecc-peccre tippelek.

Köszi az infót, az is tökéletes megoldás.

1 Likes

Egyébként Black Fridaykor vannak jó akciók?

Tavaly még nem figyeltem, akkor még eszembe sem jutott, hogy külföldről rendeljek szépészeti dolgokat. (A Jaclyn Hill paletta indította el a lavinát. :smile: Na jó, annyira nem durva, 11 hónap alatt négyszer rendeltem, és kétszer azért, mert a Beauty Bayen akciósak voltak a Storybook Cosmetics termékek.)

A Beauty Bayről 30% kedvezmény rémlik, a többi helyről 20, de mérget nem vennék rá.
Nálam a Zoeva Naturally Yours paletta volt a kapudrog.:slight_smile: Egy ideje jobban érdekelnek a külföldi webshopok kínálatai.

Uhh, el kell kezdenem listát írni, hogy még legyen időm kihúzgálni is belőle. :smiley:

1 Likes

:smiley::smile: Már nekem is kezd valami összeállni a fejemben.

Igen a Beautybaynél 2x 1 évben van általában 30 % kedvezmény. Én mindenhonnan paypallal rendelek, a beautybayről is ,azt hiszem 50 eur feletti értéknél már tudsz paypallal fizetni. Beautybay, Cultbeauty, Feelunique, Tarte.eu- uk , mind megbízhatóak. Sőt ABh van uk-ban -Anglia - is ott is szoktak kedvezmények lenni. Azt nem tudom, hogy Magyarországra szállítanak -e , mert én Németoban lakom, oda jön problémamentesen.

1 Likes

Nem tőled vettem az ABH Aurora Glow Kitet, és adtál ajándékba egy kis piros körömlakkot is?..
ABH mondjuk van több helyen is, azt nem tudtam, hogy a Tarte-nak van európai oldala.:open_mouth:

Nem nagyon rendelek külföldről kozmetikumokat, inkább a KM zsibit szoktam lesni :smile: Apróságokat (pl. tégelyes glitter) veszek néha ebayen.

Legutóbb viszont a Jessup 080 alapozóecsetét rendeltem meg fórumos vélemények olvasgatása után :smiley: Ez az ecset itthoni webshopokban állandóan nincs készleten, a gyártó saját Aliexpress vagy ebay oldalán pedig amúgy is olcsóbban kapható, a szállítás is ingyenes. (Viszont Aliexpressen nem lehet Paypallal fizetni, ezért az ebayt választottam).

Most adtam le egy Born Pretty Store (körmös) rendelést is. Velük még nincs teljes körű tapasztalatom, mert egyszer kaptam tőlük cuccokat tesztelésre ingyen, de ez az első normál rendelésem.

1 Likes

Te szereted a Jessup ecseteket? Vettem Pink Pandáról egy készletet, de valahogy nem váltak be. Ritkán nyúlok értük, kb. csak olyankor, ha a többi nem tiszta.

Igen, sok ecsetem van a márkától. Évekkel ezelőtt rendeltem egy szettet Makeuplazáról (Pink Pandán szemtelenül fel vannak árazva), és azóta nem is kísérletezek mással igazából :grinning: A szemre való szintetikus szálú ecseteiket szeretem a legjobban.

Jaaj, ha szeretnéd, neked adom az én szemre való Jessupjaimat, sajnos nekem se váltak be annyira.

Szerencsére akciósan vettem, így nem volt drága. :slight_smile:
Mondjuk nem mondom, a Jessup ecsetek nem rosszabbak, mint pl. a Müllerben, vagy DM-ben kapható ecsetek, talán azoknál még jobbak is (nem az Essence ecsetekre gondolok - azok egész jók).

Sziasztok!
Mon Platin haj olajat szeretnék venni, de itthon sehol nem találok, semmilyen webshopon :frowning: Láttam, hogy ebayről lehet rendelni, de nem tudom, hogy mennyire megbízható onnan egy ilyen termék. Valakinek tapasztalat esetleg? Előre is köszönöm :slight_smile:

De elképzelhető kedves @Amadea :wink:

1 Likes