Rendelés külföldről

Azt nem tudod esetleg, hogy x nap után visszaküldik-e a feladónak? 11. munkanapja a Kicserélőben van. :disappointed:
A postánál nem merek rákérdezni, mert akkor tuti vámolni fogják. De nem tudom, meddig érdemes várni. Lehet, hogy elkeverték?

Nem tudom sajnos :frowning: csak mostanában tapasztalom, hogy elég lassúak és több ismerősömnek is 2 hetet ült ott a csomagja ok nélkül.
Hátha ír valaki okosabb…

Értelek, köszönöm! Hihetetlen, hogy ennyire lassúak. :frowning:

Írtam a NAV-nak a vámszabályokkal kapcsolatban, ezt írták vissza:

"Amennyiben a csomag értéke a 150 eurós határt nem haladja meg, akkor lehetőség lesz arra, hogy a címzett otthonról, ügyfélkapuján keresztül nyújtsa be vámkezelési kérelmét. Ez a felület csökkentett adattartalommal fog bírni, és feltehetően mindenki számára könnyen áttekinthető és használható lesz. Ebben az esetben a vámkezelési kérelem benyújtásának külön költsége nem fog felmerülni. Ez igaz lesz minden 3. országgal folytatott áruforgalomra, így különösen a Kínával, USA-val, Thaifölddel, vagy akár a Nagy-Britanniával folytatott kereskedelemre is. Annak, hogy az áfát előre megfizették, vagy utólag fogja bankkártya segítségével megfizetni az ügyfél - ebből a szempontból jelentősége nincs. Ha a csomag áfa mentes lesz, akkor is le kell folytatni az eljárást.

Amennyiben a csomag értéke a már említett 150 eurós értékhatárt meghaladja, akkor a “szokásos” adattartalmú kérelmet kell benyújtania. Ennek a kitöltése a tapasztalatok szerint komoly szaktudást igényel és ebben a továbbiakban is vámügyi képviselő közbeiktatását javasoljuk a kedves ügyfeleknek. Ennek feltehetően díja is lesz, melyet az ügyfél a képviselőnek fizet meg."

14 Likes

Köszönjük az infót!

Köszi szépen!

Ha jól értem akkor 150 Euróig, rendelek akár Angliából vagy az USÁ-ból csak az áfát kell megfizetnem? Azt lehet tudni mennyi lesz?

20 vagy 25 %

Köszi

27%, mint minden másra, nem? De csak abban az esetben lesz így, ha az online felületen nyújtod be a vámkezelési igényt, amihez kell ügyfélkapu és online kell majd kifizetni. Azon kívül meg gondolom marad a postai vámkezelés, de annak lesz plusz díja.

1 Likes

ez most lehet hülye kérdés lesz… de ha előre fizetek áfát, akkor azzal együtt kell 150 euró alatt lennie a csomag értékének?
és mi van a parfümökkel, amikre elvileg mindig vonatkozik vám?

Nem, ÁFA nélkül kell nézni a 150 EUR értékhatárt, úgy hiszem a szállítási költség sem számít bele ebbe az értékhatárba.

Itt van egy elég jól, érthetően leírt összefoglaló.
Bár ezek után elbizonytalanodtam, hogy mi is lesz az angol webshopokkal? Az EU-n belüli raktár már ok lesz? Vagy EU-n belüli cégnek kell legyen? Pl. az ASOS-ról (ruha webshop) egy jó ideje úgy jön a csomag, hogy a feladó az ASOS Berlin. Tehát gondolom, ez rendben lesz így.
De jó lenne tudni, a többiek hogyan csinálják? Bár feltételezem, hogy - mivel ezt a változást lehetett tudni előre - olyan megoldást találtak, ami nemcsak fél évig volt műdödőképes.

Az áfa esetében szállítási költséggel kell nézni, ez biztos, a vámnál jó kérdés, hogy hogyan van.

Mindenképp érdeklődd meg az állapotát az online ügyfélszolgálaton, nekem az utóbbi 2 hónapban egyik csomagomhoz sem jött értesítő és a nyomkövetőben se látszott hogy a postán lennének, pedig kivétel nélkül mind ott volt náluk. Viszonylag gyorsan visszajeleznek, ha reggel írsz még aznap de max másnap megírják hogy a postán van-e. A vámkezelést szerintem ez nem befolyásolja semmilyen szinten, ha esetlegesen értéken felüli és átcsúszott nem fogják visszaküldeni vámra. Most már tényleg kritikán aluli amit csinálnak amúgy, nem elég hogy nem hajlandók kivinni a csomagokat amiért kifizeti az ember a szállítást de már arról se tájékoztatnak hogy náluk rohad a csomagod 2 hete.

5 Likes

Köszi szépen, hogy írtál! Én is erre gyanakszom, hogy már a postán van, csak nem értesítenek ki. :slightly_frowning_face:

Próbáltam telefonon elérni az illetékes postát, de mint mindig, most sem vették fel.
Ezért tegnap visszaírtam az Ügyfélszolgálatnak, de nem reagáltak… Kicsit megrekedtem… :pensive: Írok nekik újra…

Köszönöm mégegyszer!

Szia! Remélem épségben meglesz a csomagod. Én jártam úgy egyszer, hogy két csomagról is lemondtam már mondván biztos elveszett a hosszú úton, mire egy harmadikról kaptam értesítőt hogy a postán átvehetem, és amikor bementem, mondta az ügyintéző, hogy amùgy másik 2 csomag is van a nevemre már egy hónapja a raktárban, elviszem-e azokat is…

2 Likes

Szia!

Köszönöm! Örülök, hogy meglettek a csomagjaid, de hogy így derül ki, hogy a postán van már… Nem túl ügyfélbarát…
Gondolkodtam, hogy bemenjek-e, de papír nélkül elküldenek szerintem, nagy postáról van szó.
Talán az Ügyfélszolgálat végre utánanéz.

1 Likes

Ha tudod a tracking numbert, nem küldenek el.

Köszi, lehet, hogy akkor becsattogok a postára (Nyugati nagyposta). Jobban örültem volna, ha biztosra megyek és az Ügyfélszolgálat utánanéz, hogy ott van-e. Ehelyett ezt írták ma:

Az “UA-UZ + 9 számjegy + 2 betűs országkód” ugyan ISO szabványnak megfelelő azonosító, azonban kizárólag a küldemény tartalmának megkülönböztetésére szolgál.

A fentiek miatt javasoljuk, a küldemény esetleges megérkezéséről a helyi kézbesítő postán érdeklődjön.

Nagy segítség. :slightly_smiling_face: Azt hittem, ők fel tudják hívni a postát…