Plastic fantastic

Dr Traub Alfréd munkáját láttam élőben, gyönyörűen dolgozik érdemes kérni hozzá egy konzultációs időpontot.
Szerintem a sebeszem.hu oldalra is jó ötlet lenne beregelned, rengeteg napló van fent fotókkal, beszámolókkal, lehet szűrni orvosra és beavatkozásra is. Nem szponzorált oldal, teljesen őszinte vélemények vannak fent és nem csak sikersztorik.

2 Likes

Több ismerősöm is van, aki élt a beavatkozással és orvos ismerősöktől is hallottam, hogy az esetek jelentős százalékában mindenképpen beteszik az implantátumot. Állítólag azok az emlők, amik korrekcióra szorulnak, olyan mértékben veszítettek az állományukból, hogy nem tudják szépen felvarrni. Nekem ez volt az utolsó csepp, ami eltántorított. Nem akartam sosem élni plasztikai beavatkozásokkal, de a cicimen gondolkoztam egy rövid ideig.

1 Likes

Saját zsírral is töltenek, sokszor nem szükséges az implant :slight_smile: Addig kell menni amíg az ember nem talál olyan orvost aki megfelel és tudja is azt amit a páciens szeretne.

1 Likes

Valószínűleg nem lehettem annyira elszánt, ha el tudott tántorítani :wink:

1 Likes

Nekem már nem is a szépség lenne a legfontosabb :roll_eyes: Csak jó lenne legalább itthon (!) ha levehetném a melltartót néha a pólóm alól dehát épp csak a hálóing alá nem veszek :neutral_face:

1 Likes

Sziasztok,

45 éves vagyok, de valójában már a huszas évemben is rombolták az önbizalmam a sötét karikák a szemem alatt… örökletes a dolog, és idővel egyre rosszabb a helyzet. Jártam eddig 2 helyen, az egyiknél még pár éve, tökéletesen lebeszéltek bármiről, a napokban pedig nemrégen egy plasztikai sebésznél, aki a saját zsírral valól feltöltésre szavazott egyből, de én azért kipróbálnék egy hyaluronsavas töltést például, hogy egyáltalán hogy néznék ki, mielőtt esetlegesen erre rászánnám magam. (Felvarrást, vágást nem igazán akarok). Viszont nagyon unom már az állandó kérdéseket, hogy fáradt vagyok-e ,amikor nem vagyok az, mindegy, mennyit pihenek, alszom vagy milyen krémet használok. Iszonyatosan zavaró.

Szóval várom mindazok véleményét, tapasztalatát, akiknek valamilyen esztétikai kezelés vagy töltés segített. Ha ajánlotok orvost vagy klinikát, természetesen még jobb.

Köszönöm előre is!

Szia! Nem én leszek az embered, mert semmilyen beavatkozással nem élek, de a problémánk hasonló. Nem értek hozzá, de amennyire utánajártam, ha csak bőrpigmentáció problémád van és azért sötét a karika, azt szerintem nem oldja meg, ha valamit oda be- vagy feltöltenek.

Nálunk anyai vonalon családilag mindenkinek öröklődően ez a gond, viszont magam részéről alvással és ivással látom, hogy tudom csökkenteni, de el sosem fog múlni sajnos. Most hallottam valami olyat, hogy bizonyos ásványi anyag felszívódási gondok miatt alakul ez ki és ha megfelelően adagolsz belőlük, akkor elmúlnak a karikák is.

1 Likes

Szia!
Ahol legutóbb jártam , a doktornő (és szemész is) azt mondta, hogy minimális a pigmentáció az én esetemben ,és nem attól karikás , hanem nagyobb fokú volumehhiány miatt (aznap állítólag volt valaki nála, akit viszont elküldött, mert nála nem lehetett). Valamiért a töltést nem akarta, talán csak azért, mert az nem kerül annyiba,viszont ha a sjaát zsírt meg ajánlotta, talán nincs veszve a dolog.
Mivel nálam is öröklődő történet, nem hiszem, hogy ilyen idős koromban ez már változni fog az ásványi anyagoktól (nyilván ártani nem ártok vele). Így is egyébként rendszeresen tolom a vitaminokat, iszom elég sok folyadékot, jó a vérképem, nem vagyok vesebeteg, ezek sajnos gének. Szóval csodákban már nem hiszek főleg ennyi idősen, de mindenképp köszi a reakciót :slight_smile:

1 Likes

Dr. Kovács Andrást ajánlom, én hozzá tervezek menni majd felső szemhéjjal, de less rá a galériára nagyon szépen tölt. https://kovacsplasztika.hu/galeria/
Továbbá javaslom beregisztrálni a sebeszem.hu oldalra, ahová töltik fel a lányok az adatlapokat, eseteket , fotókkal és leírják a tapasztalataikat. Tudsz szűrni orvosra és beavatkozásra is.

3 Likes

köszönöm és igen, arra az oldalra már regisztráltam, sajnos Andráshoz hosszabb a várólista, de talán nem véletlenül… Kiss Mátétól is láttam máshol szép munkát, ő ugyanott dolgozik, és csinál töltést ő is, talán bejelentkezem hozzá.

1 Likes

Pont ma reggel írtam levelet dr. Kovácsnak, hogy milyen várakozási idővel kell számoljak.
Ahova eddig jártam a Queens Estheticbe, Pukancsik doktorhoz ott már 3 éve is 1 év körül volt a várakozási idő , nem tudom most mennyi lehet.
Azt gondolom , hogy a jó orvosokhoz sorban állnak a páciensek , nekem ez az információ egyfajta szűrő is.
Két év múlva tervezem a dolgot, szerintem be fogok jutni. :slight_smile:

1 Likes

A honlapján az online foglalós rendszer mutatja, és van, hogy láttam egy megüresedést, gondolom visszamondás miatt, ez lett volna egy augusztus eleji dátum. Jelenleg szeptember vége. De azért az 1 éves várakozást túlzónak gondolnám egy 20 perces kezelésre, plasztikánál már reálisabb.

1 Likes

Azt a választ kaptam Kovács doktor úrtól, hogy 3-4 hónapra tud vállalni, rugalmasan kezelik az időpontokat, jöjjek el egy konzultációra.
Következő szülinapomkor elmegyek konzultációra+ szájtöltésre és beíratom magam egy évre rá a műtétre.
Ez a terv :slight_smile:

1 Likes

Feltétlenül írd majd meg, hogy mi történt, szemhéj igazítás engem is érdekelne.
1-2 év és lehet, hogy bevállalom.
:kissing_heart:

1 Likes

Ez még 2 év mire meglesz, de meg fogom osztani.
Jó nagy hely van a szemöldököm alatt és egy picit már látom, hogy elindult lefelé a dolog.
Régóta nézegetem az orvosokat ebben a témában és már megbarátkoztam a gondolattal, hogy ez bizony történni fog. Nem mondom, hogy nem vagyok betojva, mert mégiscsak az arcom és ha valami félremegy kacsintani fogok amikor nem szeretnék akkor is…
Ez lesz első “ rendes” műtétem, de ez még mindig kicsinek számít és ambulánsan max. egy óra alatt megoldják.
A fájdalomtól és az utógondozástól nem félek, a heg el lesz dugva a redőben és annyira hajszálvékony, hogy max. 1 év és el is halványul.
Jövő tavasszal konzi és akkor be is íratom az időpontot meg szerintem be is fizetem a harmadát, hogy tuti odatoljam magam a műtétre :smiley:

1 Likes

Szerdán megyek glabella botoxra, ha szeretnétek szívesen leírom , hogy zajlik a folyamat. :slight_smile:

8 Likes

Igen, én kivi vagyok, köszi!

1 Likes

Én is nagyon kíváncsi lennék! Ez nálam is toplistás kívánság a jövő év folyamára… Írj róla, fotózd, kommentáld! :nerd_face: köszi szépen!

1 Likes

Addig is itthagynám, hogy miért NE menjetek olyan szolgáltatóhoz akinek nincs ott a dr a neve előtt.

Nem csak azért mert ocsortány rusnya munkát végeznek, hanem mert:

Két hete egy ismerősöm anyukáját beszéltem le erről a helyről.

Valamint ide tenném Kovács doktor egy posztját, teljes mértékben igazat adok neki, 2024- ben tájékozódjunk már a lehetőségekről. Az a vicc, hogy ezek a zughelyek még csak nem is olcsóbbak mint a rendelői árak, szerintem azzal fognak pácienst, hogy éjjel- nappal tolják, nem kell fél évet várni egy - egy időpontra.

6 Likes

Nagyon informatív volt a videó meg az insta oldal. De egészen ijesztő, milyen eredményei lehetnek egy rosszul elvégzett beavatkozásnak. :worried:

1 Likes