Pasik és a bőrápolás

Uhh, ez durva :frowning: Én még nem műszempilláztam, annyira nem is tervezem, de ha egyszer mégis elgondolkodnék rajta, akkor tuti elsőre próbaként úgy rakatnám fel, hogy két hétig utána csak átlagos napjaim vannak. Nem mernék vele kísérletezni, hogy valami alkalamra kell, és csak akkor próbálom ki. Pont az ilyen sztorik miatt, sajnos túl sokat olvastam már. :frowning: Sajnálom hogy így jártál vele, és hogy ennek a szempilláid látták kárát. Örülök, hogy már helyreállt a szempilláid egészsége, ilyen esetben én nagyon aggódnék, vajon képes-e még szépen visszanőni valaha. Használtál rá valamilyen szempilla erősítőt?

Nem, semmit nem mertem használni. Inkább az étkezésemmel támogattam meg, olajos magvak, lazac, tojás, spenót.

1 Likes

Igazából a szememért jobban aggódtam, mint a szempilláimért. Durván néztek ki a vérvörös szemeim. A szempillák helye pedig teljesen hülyén nézett ki, ha kispiráloztam, még jobban kihangsúlyozódott, hogy milyen hiányos, úgyhogy hagytam őket békén nőddögélni.

1 Likes

Hű, ez nagyon durva történet! Nekem még nem volt műszempillám, nem is tervezem.

1 Likes

Az én férjemnek is hatalmas szemei és szempillái vannak. :slight_smile: Tényleg igazságtalan. Engem a kozmetikus beszélt rá a műpillákra az esküvőnkre. Nem okozott irritációt, de nem szerettem. A nászútra hullott ki kb. annyi, hogy elviselhetőbb volt. Nálunk most kezdte el nézegetni a ráncait a kedves, és kért meg, hogy kenjek már rá is valamit a sok kencémből. Bezzeg máskor csak a szemforgatás van, hogy minek annyi. Rétegzős rutin …

3 Likes