Parfümök világa

A fréziát és az illatát nagyon szeretem :sparkling_heart: Parfümben még nem találkoztunk :slight_smile:

1 Likes

Ó, igen! Régen nekem is megvolt a Burberry Body, meg a Rose Essentielle! Nagyon finom illatok! Régi szép idők, mikor volt 1 téli meg 1 nyári illatom, és el is használtam őket :slight_smile:

2 Likes

Az a jò, ha vmelyik parfüm nem tetszik màr, vagy mellè fogok az illattal, anyukàmnak adom, ő nagyon szìvesen magàra fùjkàlja mindet . Nem egyszerre termèszetesen. :crazy_face: Mùltkor - tavaly panaszkodott apumra , mert nem kèrdezte, melyiket viheti, csak az EL tuberoset lekapta a polcròl es azzal ment hùsvètkor locsolni. Anyum meg ott sopànkodott : jaj azt a finom parfümöt vitte el locsolkodni. Apum pedig nem sajnàlja, parfümfelhőt fùjkàl. Ùgy nevettem rajtuk, mondtam, legalàbb el lesz hasznàlva, ès nem megy tönkre. Szerencsère nem teljes àron vettem anno.

4 Likes

Eddig én is csak másoktól hallottam rémhíreket a notinoról, nekem úgy látszik, mindig szerencsém volt. Nemzetközi lánc, elég nagy botrány lenne, ha kiderülne, hogy hamis vagy vizezett termékeket adnak el. Ha mégis előfordul ilyesmi, az nagyon ritka, de ahogy @asianlover is írta, gond nélkül visszavesznek bármit.
Szerintem mindenképp próbáld ki a parfümöket vásárlás előtt, 2 közül gyorsan eldől, melyik az igazi :slight_smile:

1 Likes

Azért ez megnyugató :blush:
A személyes megkukkantás a legjobb, bár ahogy ismerem magam “felesleges” mindkettő kelleni fog majd :smiley: Csak idő kérdése a sorrend :smiley: Pénteken kiderül mit és mennyiért tudok elboltolni aztán lehet elnézek a Notinoba illatolni :slight_smile:

3 Likes

A Burberry Body megvan nekem is jelenleg.
Ami egyáltalán nem én vagyok, az a Dior Addict. 1 fújás után elraktam a fiókba.
A legtartósabb illatom az Yves Saint Laurent Black Opium edp. Ezt az illatot korábban valaki nagyon dögös, belevaló, nagy betűs nőn tudtam elképzelni. Olyanon akire ránézel azonnal, ha belép a terembe. Közülük is valaki mediterrán vagy mégbarnább hölgyön. A reklámja is találó teljesen. Majd kaptam egy mintát rendeléshez. Kipróbáltam. A fenti jelzők egyike se jellemző rám, ennek ellenére jól áll. Az elején még kettőt fújtam megszokásból, de rájöttem, hogy egy is elég. Reggel 4-től este 10-ig (szoktam zuhanyozni nyilván) bírja. Sálon hetekig érezni lehet. 1 év alatt nem romlott meg. Mivel alig használom sokáig meglesz. Szerintem csak 5 fok alatt az igazi… nyáron biztos nem fújnám magamra (mások igen, éreztem már).

2 Likes

Az osztrák oldalon sok osztrák írja, hogy hamisat kapott. Van aki csak 15 éve használja azt az illatot, amiből nem eredetit kapott. Nekem a magyar oldalról mintáim voltak, azokkal is baj volt, bár egy átcserkészett, nem gyári minta hamarabb is megromolhatott bontatlanul is.

Fuh, nem semmi. (Bár hozzátenném, amikor a Douglasban először találkoztam a Coco Mademoiselle reformulált változatával, én is azt hittem, hogy hamisítvány)
A minták viszont tényleg gyanúsak, most, hogy mondod!! Az összes onnan rendelt mintát silánynak, kellemetlennek éreztem, pedig parfümériában másmilyennek tűntek. Egyikből sem lett vásárlás végül, és nagyon gyorsan el is ment a kedvem a notinos mintáktól. Azt simán el tudom képzelni, hogy a minták nagy része nem eredeti. Parfümöt elég régen vettem ott és nem is sokszor, főleg a Magyarországon akkor még nem kapható Double Wear árnyalatomat és a jóval kedvezőbb árú Meteorites-t és Chanel porpúdert rendeltem sokat, mindig tökéletes volt minden.

1 Likes

. A Dior addict 1 nekem sem tetszett. Teljesen más illatvilág az 1 és 2 .

Sziasztok. Jó olvasni hogy vannak még emberek rajtam kívül akiknek nem jön be a Dior Addict. :smiley: számomra gyerekfogkrém és fahéj illata van, fúú nagyon émelyítő.
Az új kiszemeltem most a Zadig&Voltaire this is her!
Ismeri/használja valaki?

1 Likes

https://divany.hu/eletem/2013/03/17/keszitsen_maganak_egyedi_parfumot/?utm_source=cikklink Parfümkészítés otthon? :upside_down_face: AMikor kislány voltam gyűjtöttem a rózsaszirmot, hogy legyen rózsás parfümöm, de végül mindig berohadt :smiley:

3 Likes

Sajnos nincs személyes élményem vele, de a KM oldalt láttad róla? Úgy tűnik sokan szeretik :slight_smile:

1 Likes

Én is hasonlóan próbálkoztam virágokkal :joy:

1 Likes

Egyébként Notinon ma -15% kedvezmény van a 15scenthu kóddal a niche illatokra.

2 Likes

Sikerült a mai eladásom le is ütöttem a Shalimart :smiling_face_with_three_hearts:

6 Likes

De jó! Majd számolj be, remelem, tetszeni fog!

1 Likes

Én is! Annyira izgulok milyen lesz, vakon veszem :smiley: De eddig amiket kinéztem és illatolhattam mindig megvettem :sweat_smile: Bízom az ízlésemben, ráadásul még egy ember ajánlotta az illatot, hogy tuti szeretni fogom :face_with_hand_over_mouth:

3 Likes

Írtad korábban, hogy gyengéd a “nyanyaszag”, emlékeim szerint a Shalimar is megfelel ennek a kritériumnak, imádni fogod :joy:

3 Likes

Ja ezekre gerjedek :rofl: Nyanyaszag meg túl retró és lemoshatatlan egy jó parfüm jellemzői nálam :smiley:

4 Likes

Remélem bejön majd! Bátor vállalkozás, de a “nyanyaszagú” vonal szeretete miatt valszeg szeretni fogod.

2 Likes