Off topic: Csevegős, barátkozós Krémmániások :)

Annyi kedvenc filmem van, hogy túl hosszú lenne a lista, így talán a 3 nagy- nagy leg-leg még is ezek:

covers_7260

2858_32
a felolvasó 2008

4 Likes

Hú az Ádám almái nagyon jó film, szerintem már 3-szor láttam :heart_eyes:, gyerekként láttam egy hittanórán először, akkor utáltam (mondjuk azért le is nyűgözött), mert ijesztőnek találtam, de most már imádom, mert zseniális egy film :heart_eyes:.

De jóó :heart_eyes: már tudom miket fogok nézni :smiling_face_with_three_hearts:.

1 Likes

Hú, keresek valami előzetest :).

1 Likes

Az a kép a falon az apád?
Az Hitler b+! :slight_smile:

1 Likes

Kíváncsi leszek, hogy tetszenek e majd, remélem megírod majd.
Amúgy imádom a régi, fekete-fehér filmeket is.

1 Likes

A magyar fekete-fehér filmeket is? :). Nekem azokból a kedvencem a Katyi, a Férjet keresek, Maga lesz a férjem, Köszönöm hogy elgázolt, Dankó Pista, volt egy vonatos is ami tetszett meg még egy csomó :upside_down_face:, de ezek a nagy kedvencek :). Meg amiben Jávor gonosz operaénekest játszott :joy:, a Jávor filmeket általában szeretni szoktam :).
Amúgy megírom majd, hogy tetszettek, amiket ajánlottál :).

1 Likes

Igen, Jávor, Kabos Gyula, Muráti Lili, Ágai Irén…

1 Likes

És még 1 jó film…

krumplirozsa

3 Likes

Két napja néztem meg az Angol beteg-et és nekem is nagyon tetszett.

3 Likes

Egyik kedvencem nekem is.

1 Likes

Igen. Az angol beteg is egy “többször használatos” film nálam.

1 Likes

Röpke 3 óra, de sokszor ha nézem észre se veszem, mert annyira a hatása alá kerít.

Én is azokat a filmeket szeretem, amiket még ha többször is nézek meg, de mégis mindig ad vmi újat.

1 Likes

Egy a sok közül, amúgy rengeteg van:
https://images.app.goo.gl/jU4CujXbR9DjrLjv6

fractureposzter

3 Likes

Bìborhegy - meg kell nèznem :stuck_out_tongue_winking_eye: Èn a vajàk első évadot nèztem pàr napja, naaagyon tetszett, most vehetem meg sorra a többi kötetet, el kell olvasnom. Ugyanìgy jàrtam a boszorkànyok elveszett könyvè-vel ( discovery of witches), az első évad megfilmesìtve, végig nèztem, 2. ès 3. Könyvet megvettem. :heart_eyes: Persze nagyon szeretek olvasni is, de csak akkor tudok, amikor a csalàd alszik, akkor van csend es nyugi.

3 Likes

A szìnes fàtyol, A varrònő - the dressmaker, A hercegnő- the dutchess, ès amikről règebben beszéltünk: büszkesèg ès balìtèlet, èrtelem ès èrzelem, vanity fair- a hiùsàg àra, Emma, bàrmikor meg tudom ezeket nèzni.

6 Likes

Ó a Színes fátyol…azon de bőgtem…Jane Austen meg…:heart:

1 Likes

Mi most Az ifjú pápát nézzük pendriveról, amikor épp van rá időnk. Nem láttátok? No és Jude Law is, hmmmmm… :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Én láttam, nekem tetszett nagyon. Most megy a 2. évad az HBO-n, az viszont nem jó.

1 Likes