Naptej illatú női parfüm

Sziasztok :slightly_smiling_face: Tudnátok ajánlani naptej illatú női parfümöket.Most arra vagyok rákattanva ,ugyanis már nagyon unom a nyári virágos illetve citrusos illatokat .A fás és vizes jegyekkel ellátott parfik viszont rajtam nagyon maszkulinosak.Szóval megköszönném ha írnátok pár ötletet.

Halihó! Volt egy hasonló témájú beszélgetés korábban a Parfümök Világa topicban, kb itt kezdődik ha jól emlékszem: Parfümök világa

Köszi :slightly_smiling_face:

Szia! Jil Sander Sun
Nekem is megvan, tényleg naptej illatú:
Kép

Szia! Ajánlanám még a Nuxe Sun illatpermetjét: https://kremmania.hu/kremek/nuxe-delicious-fragrant-water nekem legalábbis eléggé naptej-jellegű, direkt azért is vettem meg, és nagyon szeretem, lehet “locsolni” is (a tartóssága azért nem a legjobb ugye, lévén nem parfüm)

Ha jó az olcsóbb kategória akkor az avon- perciave sunshine szerintem tök jó nyári, naptejhez hasonló illat. Bár én néha télen használom ha hiányom van a 40fokos hőségre :DD

Még itt-ott kapható: Jennifer Lopez Miami Glow

Szio nemtudom aktuális e még a kérdés de ha bárki még keresne szerintem Lancome la nuit tresor nude
Kókuszos naptejes :sunny: :slight_smile:

Bobbi Brown: Beach (coppertone naptej 1 az 1ben), Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent, Nivea Sun, Nuxe Sun, Lancaster la parfum solaire, Caudalie Soleil