Mit használtál ma?

Mai termékek:
Reggel ugyanaz
Smink:
Rimmel Match Perfection alapozó kicsit világosítva a Maybelline Fit Me alapozójával
Korrektor: Revolution Define&Conceal
Púder: Avon Mark Magix
Highlighter: Carli Bybel palettából a 2. pezsgőszín
Pirosító: Max Factor Créme Puff Gorgeous Berries színben
Milani szemhéjalap
Trend it up krémes vízálló szemhéj highlighter
Carli Bybel palettából matt vajszín, matt meleg barna, fényes világos rózsaszín, sötét mályvás lila a külső v-be
Szempillaspirál: L’oreal Miss Baby Roll
Szemöldök: Catrice szemöldökceruza
Rúzs: Nyx Butter Gloss Vanilla Cream Pie árnyalatban

Esti rutin ugyanaz

1 Likes

5-6 perces mai:
Alapozó: Shiseido Stick
Átfénylés megelőzése T zónán: MAC Blot (ecseten maradt anyaggal pofit átporolom, hogy könnyebben, szebben terüljön a pirosító)
Bronzer: Shiseido (szemhéjra is megy belőle)
Szemöldök: Anastasia Beverly Hills átlátszó zselé
Pirosító: Bobbi Brown Illuminating Bronzer, árnyalat: Antigua (rájöttem napközben, hogy már nem tetszik)
Szempillaspirál: Laura Mercier
Száj: Dior Addict Lip Glow, árnyalat: Berry

1 Likes

Ha valamire, erre lehet mondani, hogy kérd és megadatik.:slight_smile:

1 Likes

Azért remélem, a mobilis nézetre is visszakerül a fórum, mert esténként nincs nagy ingerenciám bekapcsolni a gépet és elé hurcolni az aznapi mennyiséget.:slight_smile:

Retrospektív módban:

Hétfő:
Bioderma rózsaszín kupakos micivíz
Phi jázminos-zöld teás arctonik
Missha All Around stb. fényvédő (SPF45)
NIOD Hydration Vaccine (mint primer)
Lioele CC krém
L.O.V. The Delightful bronzosító-highlighter (mint kontúrozó)
Makeup Revolution Wow! pirosító
Catrice Kaviar “Tányér” Gauche Highlighter (annyira örülök, hogy megvettem)
Rdel Young szemhéjalap
Nabla szemhéjpúderek: Coconut Milk (matt csontszín) az egész szemhéjra, White Truffle (halvány piszkosbarna) a mélyítővonalba, amit tovább dimenzionáltam a Leonnal (barnás-taupe-os szépség), a Coconult Milk tetejére teljesen az Artemisia (világosabb dusty rose) került és felütögettem némi Aurumot (sápadt arany) rá.
Zoeva Black Box Soft Kohl szemceruza
Maybelline szemöldökceruza Deep Brown árnyalatban
Nabla Cult Classic Lipstick Jolie árnyalatban
Lancome Hypnose szps

Kedd: az alapok ugyanazok.
Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
Catrice 3D Glow Highlighter Icy Glaze árnyalatban (szép, jeges fénye van, csak porol, mint az istennyila)
Bobbi Brown Pastel Peach pirosító
Urban Decay Born to Run 66 rúzs
ABH Subculture paletta Dawn (világos bézs, alapnak), Edge (nagyon szép mustársárga), Roxy (korall) és talán a Fudge (sötétbarna), belső szemzugba az Electric.
Yves Rocher Botanical Color Jumbo szemceruza 09 Thé Nacré árnyalatban (méregzöld, arany csillámokkal, sajnos nem annyira pigmentált)
Parfüm: Montale Sweet Vanilla
(asszem hétfőn is ő volt)

Szerda:
Parfüm: Molinard Habanita
Charlotte Tilbury Electric Poppy rúzs (tök jó, tegnap három rúzst hurcoltam magammal, elfelejtettem kitenni az előző napiakat)
Zoeva Graphic Eyes Rock ‘n’ Roll szemceruza
Fogalmam sincs, melyik pirosítót és highlightert használtam. Ja, de, bár összekevertem, tegnap használtam a Bobbi Brownt és hétfőn a Nabla Daisyt és az Angelt highlightert (kardinális kérdés ám, hogy melyik nap melyik volt rajtam)
Szem: Nabla Coconut Milk (alap), ABH Modern Renaissance Golden Ochre, Red Ochre, Cyprus Umber, Primavera és Colourpop Two Birds talán
Charlotte Tilbury Electric Poppy rúzs

Esti rutin, mert voltak benne relatíve új elemek:
Bioderma rózsaszín kupakos micivíz, The Faceshop arclemosó olaj, Tindigo lemosó
G&G Cheer Up
Phi tonik
Klairs Supple Preparation stb. toner
Narükö rózsás szérum
TO NMF hidratáló, belekeverve 3 csepp TO Alpha Lipoic Acid, mert önálló rétegben letépi az arcom

Lehet, hogy ugyanazt használjuk, nekem is van egy Rdel alapom.:slight_smile:

Ó ezek az új Nabla matt színek olyan csodásak! De most szemhéjpúder stop van nálam. Kicsit túllőttem a célon az elmúlt hónapokban :sweat_smile:

Nálam is az van.:DD És tetszik a Colourpop őszies kis palettája és a Revolution X Soph Extra Spice.

Az utóbbi néhány napban ugyanaz a smink volt rajtam (L’oreal primer, Physicians formula alapozó, Artdeco korrektor, Sensai púder, Sleek A new day paletta, Catrice spirál, L.O.V pirosító, The Balm highlighter, Catrice tinted lip balm és Cartice Fixáló - vagyis egyszerű mint a fakocka :smiley: )
Na de ma végre kipróbáltam az új szerzeményemet: The Body Shop shimmer Waves, Bronze árnyalatban. Ezt használtam szemhéjra, pirosítónak és highlighternek is. Azt kell mondjam eddig nem rossz, de még ismerkedünk, tesztelgetem.
A sminkem többi része pedig majdnem a szokásos, az alap dolgok legalábbis:
L’oreal Infallible primer
Artdeco Camuflage korrektor
Physicians Formula alapozó
Sensai 3 touch púder
Catrice Glam&Doll spirál
Szemöldök Clarins
Fixálónak Catrice prime and Fine
Ajakravalónak pedig előkaptam egy régi kedvencet: Rimmel by Kate rúzs, Rock ‘n’ Roll Nude árnyalatban.

1 Likes

Ma egy matt sminket készítettem, ami nálam elég ritka.
Alapozó: Catrice HD Liquid
Púder: Avon Mark Magix (pan project van itt is)
Bronzer: Urban Decay Beached Bronzer
Pirosító: Max Factor Creme Puff Gorgeous Berries árnyalat
Highlighter: MAC Soft&Gentle
Milani szemhéjalap
Szemek: Nyx Lingerie matt paletta: csontszín a szemöldök alá és a mozgó szemhéjra, barackos matt átmeneti szín a szélek elsatírozására, mélyítőbe és külső v-be sötétbarna keverve a tégla színnel. Alsó szempillatőbe sötétbarna, szemzugba egy pötty Soft&Gentle highlighter
Szempilla: Maybelline Colossal V’olume Smokey Eyes szempillaspirál
Szemöldök: a kedvenc H&M szemöldökceruzám Espresso Brown színben (vékony, kitekerős változat)
Rúzs: Bobbi Brown Art Stick Bare szín, imádom, tökéletes nude szájszín nekem

2 Likes

A mai (fodrászhoz menős) smink:
Primer: L’oreal Infallible Mattifying
Korrektor: Artdeco Camuflage
Púder: Sensai 3 touch + Artdeco Claudia Shiffer transzparens
Szemek: MUR Beyond Flawless + Miss Sporty spirál
Pirosító: Physicians Formula Argan Weir - rose
Highlihter: NYX Illumintaor - Enigmatic
Ajak: essence kiss the unicorn
Fixáló a szokásos: Catrice prime and fine

1 Likes

Ma két sminket is csináltam.
Napközben ezek voltak rajtam:
L’occitane Pivoine Sublime CC krém
Avon Mark Magix púder
Revolution Conceal&Define korrektor
H&M pirosító Sunrise Pink szín
Urban Decay Beached Bronzer
MAC Soft&Gentle highlighter
H&M szemöldökceruza Espresso Brown színben
Szemek: primer helyett a Trend it up stiftes szemhéjceruzáját használtam (lilás-taupe szín) és erre ujjal pötyögtettem fel a Trend it up szemhéj highlightert A széleket MAC Copperplate szürke matt színnel satíroztam el
Maybelline Colossal V’olume Express Smoky Eyes szempillaspirál
Rúzs: Lovely K-Lips (Lovely Lips árnyalat)

Este kosármeccsre mentünk, lemostam a komplett sminket és másikat készítettem.
Primer: Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser
Alapozó: Catrice HD Liquid
Púder, bronzosító, pirosító, highlighter, szemöldökceruza ugyan az volt.
Szemek: Milani szemhéjbázis,
MAC szemhéjpúderek: Mozgó szemhéjon Satin Taupe és Naked Lunch, mélyítőbe Quarry, szélek elsatírozására Wedge, Nyx Lingerie matt palettából matt krémszín a szemöldökcsontra
Rimmel Scandaleyes fekete szemceruzával húztam egy vékony “tusvonalat”
Essence False Lashes szempillaspirál
Rúzs: Max Factor Lipfinity folyékony rúzs, 016-os szín

1 Likes

Arcápolás a szokásos, délután csak egy enyhe sminket tettem fel, mert játszóházas szülinapi buliba mentünk a fiaimmal.

Essence Daily Diaries mattító primer, csak a T vonalra.
Magister BB kollagén krém
Catrice Extreme Blur púder
NYX HD Eyeshadow primer
The Balm Meat Matt(e) Nude paletta (Malloy, Singh, Lombardi, Hung és Johnson színek)
Pupa Sport Addicted vízálló szempillaspirál
Nabla Nectarine arcpirosító
Deborah Milano Fluid Velvet lipstick 01

1 Likes

Ma reggel a szokásos fekete Nivea micellás víz után az Innisfree The Minimum fényvédőjét kentem az arcomra.

Smink:
Rimmel Match Perfection alapozó (és igen! Végre elfogyott! :muscle:)
Revolution Conceal&Define korrektor
Avon Mark Magix porpúder
Urban Decay Beached Bronzer
H&M pirosító (Sunrise Pink)
Carli Bybel palettából a legvilágosabb, rózsaszín highlighter
Catrice szemöldökceruza
Milani szemhéjalap
Revolution Fortune Favours The Brave szemhéjpúder paletta (matt csontszín, matt világosbarna a satírozáshoz, külső v-be sötétkék elsatírozva, mozgó szemhéjra fényes gyöngyház szín)
Rimmel Scandaleyes szemceruza fekete színben a felső szempillatőbe
Essence The False Lashes szempillaspirál kombinálva Maybelline Colossal V’olume spirállal
Rúzs: Trend it up Ultra matte folyékony rúzs 045-ös színben

1 Likes

Reggel a szokásos arcápolás, mindössze annyi változással, hogy ma fényvédős hidratáló helyett a Clinique Moisture Surge volt az utolsó lépés, és arra a Piz Buin SPF30 arcra való fluidja.

Smink:
Catrice Dr. Blur primer
Catrice Tinted Blur mousse
Catrice HD Liquid korrektor
RCMA porpúder
Urban Decay primer potion
L’Oreal Berry much love paletta
Pupa Vamp! 4-es szemhéjfesték 002
Tonymoy Panda’s Dream Smudge Out szempillaspirál
The Balm Hot Mama! arcpirosító
Catrice rúzs - Blessing Browns trendkiadás - C01 Café au lait

Parfüm: Juliette Has a Gun - Not a perfume

Reggel fekete Nivea micellás víz, Innisfree The Minimum fényvédő
Smink:
EL Double Wear Pebble (jelenleg túl sötét ez a szín) árnyalat keverve Maybelline Fit Me alapozóval
Avon Mark Magix porpúder
UD Beached Bronzer bronzosító
Max Factor Créme Puff pirosító
Carli Bybel palettából a 2., pezsgőszínű highlighter
Catrice szemöldökceruza
Milani szemhéjalap
ABH Subculture palettából: Dawn (matt sárgás vajszín) Roxy (matt barackos szín) Adorn (fényes rezes) a mozgó szemhéj külső részére és az alsó pillasorba,Rowdy (matt sötét barnás szín) a felső pillasorba Colourpop Lovely (fényes világos arany) a mozgó szemhéj nagy részére. Szemzugba MAC Soft&Gentle highlighter
Szemöldökcsont alá Maybelline Color Tattoo Créme de Nude szín eldolgozva
L’oreal Miss Baby Roll szempillaspirál
Rúzs: Trend It Up Ultra Wear Matt rúzsceruza matt mályvás nude szín (025-ös szín)

1 Likes

Azok alapján, amiket a KM havi kedvences postja alá írtál, nagyon kíváncsi lennék a Catrice primerre és mousse-ra! Melyik Müllerben (vagy Rossmannban?..) találtad őket? Sajnos nincs időm mostanában drogériában csellengeni.
A L’Oreal palettája nyálcsorgatóan szép képek alapján.

A Blahán lévő Müllerben vettem, de hétvégén láttam már a Köki Müllerben is. Nekem nagyon beváltak, hármat is betáraztam belőle, mert valahányszor a tükörbe nézek, mindig meglep, hogy milyen szép lesz tőle a bőröm, anélkül, hogy alapozó hatása lenne. Amúgy nincs bajom azzal sem, ha megyek valami alkalomra, olyankor szeretem, ha “látszik”, hogy sminkeltem, de hétköznapra jobban szeretem ezt a kevésbé észrevehető változatot.

Viszont a L’Oréal paletta nemcsak képen szép, hanem élőben is, VISZONT a szemen nem az igazi. Furcsa módon a mattok jobban teljesítenek, szebbek, viszont a fényesek egyáltalán nem azok, inkább csak selyem fényűek. Olyan érdekes, mert azt nem mondanám, hogy nem pigmentált, csak valahogy nem az igazi. Hétköznapra elmegy, alkalomra nem sminkelnék vele.

1 Likes

Köszi, az még emberi közelségben van.:slight_smile: Keresem a hibátlan bőrt (vagy közel azt) eredményező dolgokat, meg a Hylamide HA Blurjének dupe-jait.
Hm, nem kell az nekem.