Mit használtál ma?

Hm. Sztem a Dim Light egész arcra is használható, a másik kettő nekem is pirosító-bronzosítónak tűnik.

2 Likes

Ja igen, az esti rutinomban változás állt be.
A G&G HA5 Rich szérumját most már csak reggel használom, mert estére helyette az Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II szérumot kezdtem el használni múlt péntek óta.
Egyelőre nem érzem nála azt a wow hatást, mint amit a Hylamide SubQ-nál szoktam. Érdekes, többeknél olvastam, hogy ha este ezt használják, akkor másnap reggel akkor is kipihentnek tűnnek, ha nem azok. Nálam ez a hatás elmarad, viszont nagyon kellemesen puha tőle a bőröm. Eddig is puha volt, de most olyan babásan puha.

Köszi. Talán ez az amit legelőször megvennék, bár a porpúder is nagyon tetszik.

1 Likes

Én a Diffused Lighttal szoktam szemezni, elvileg az olyan finoman fénylő.

1 Likes

Teljesen egyetértek, az Hourglass pirosító valami álom. A leges-legszebb, legjobb pirosítóm. A púdereket meg hamarosan levadászom én is.

1 Likes

Melyik púdert szeretnéd?

Jól emlékszel, ezt én is megjegyeztem. (mármint a Nablában a zöldet) Remélhetőleg ők is!

2 Likes

Mindhárom púder.Csak ilyen sok az árnyalat különbség közöttük.

Ha lesz zöld színeket tartalmazó Nabla paletta, azt 100% hogy megvásárolom :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

Lioele CC krém
Cosrx és TIUP korrektor
Hourglass púder
Zoeva szemöldökceruza
PF Butter Bronzer
Rimmel Maxi Blush 03
ABH Aurora Glow Kit ezüstös árnyalat
UD Primer Potion
Nabla Poison Garden Canvas árnyalat
Colourpop Good Sport paletta: a nagyon meleg barna és narancsos árnyalatok, a sötét vörösesbarna a mélyítőbe és a külső V-be.
Mielőtt az aranyszínt felvittem volna egy pici ecsettel a mozgó részre, egy pötty Nars korrektort kentem fel oda. Úgy rácuppant és úgy ragyogott! A nap végére egy kicsit így is megkopott a kritikus jobb szemhéjon, de sokkal jobb a helyzet, mint nélküle
A terrakotta árnyalat ment az alsó pillatőbe végig, a külső részébe a matt sötétlila
Maybelline Lash Sensational
Jeffree Star Rose Matter Mini

1 Likes

Mai smink
Maybelline Fit me alapozó
RCMA púder
MAC Bronzing powder Matte bronz szín
Max Factor Créme puff pirosító Gorgeous Berries szín
Revolution highlighter Peach Lights
Catrice szemöldökceruza
Rimmel szemhéjprimer
MAC szemhéjpúderek: mélyítő fölé és szélek elsatírozására Wedge (matt világosbarna) mélyítőbe és külső V-be Copperplate (matt szürke) mozgó szemhéjra Patina (meghatározhatatlan óarany árnyalat) belső szemzugba Shroom (szaténos világos gyöngyszín)
Rimmel Scandaleyes fekete szemceruza tus helyett
L’oreal Paradise Extatic spirál
Bobbi Brown Art Stick Bare árnyalatban

Parfüm: Thierry Mugler Alien Edt

Az esti rutinomba új résztvevő érkezett, a TO Marula olaja. Főleg szemkörnyékre szeretném használni, T-vonalra semmiképp. Meg a hajamra is kipróbálom majd.
http://kremmania.hu/kremek/the-ordinary-100-cold-pressed-virgin-marula-oil

2 Likes

Reggel:

•Langyos vizes arcmosás
•TO NMF
•Balea Q10 fényvédő SPF15
sajnos elköszönünk egymástól,mert nagyon zsíros,pár óra után a normál bőröm teljesen átfényesedik, a sok parfüm miatt pedig könnyezik a szemem. :disappointed_relieved: Kár érte, nagyon jó árban van és viszonylag jók az összetevői, de csak száraz bőrre ajánlanám. (egyébként az összetevők 99%-ban ugyan azok mint az Isana Q10 fényvédőé, szóval majdnem ugyan az a termék)

Smink:

•Estée Lauder DW
•Giorgio Armani Neo Nude Compact Púder
•Mac Studio Fix Kontúr Paletta
•MKR Ultra HD szemöldök Paletta
•Estée Lauder pirosító rebel rose
•L’Oréal Paris szemtus fekete
•Estée Lauder Pure szempillaspirál alsó pillákra
•Mac Liptensity Lip pencil szájceruza nude
•Mac matt rúzs nude
•Mac Fix +

Parfüm:
Giorgio Armani Sí

Este:
•Nivea Fekete tea micellás víz
•Manna Mélytisztító Bőrmegújító pakolás zöld teával
•TO Vitamin C Suspension 23%
•TO NMF (kis citromlével)
:blush::blush::blush:

1 Likes

Nekem is tervben van a marula olaj beszerzése. Te miért nem akarod egész arcra használni?

Skinsmarton elolvastam róla a leírást és azt mondják, hogy pattanásos bőrre csak csínján kell vele bánni, mert eltömítheti a pórusokat és ezzel mitesszert, pattanást is okozhat. Nekem kombinált a bőröm, így a T-vonalra nem mertem kenni.

Mai termékek:

Alapozót ma sem használtam, hanem a már erősen kifogyóban lévő Revolution korrektorból oszlattam el keveset az arcomon és a szokásos mennyiséget a szem alatti részen.
RCMA porpúderrel fixáltam a szem alatti részt.
MAC Bronzing Powder Matte Bronz árnyalatával bronzosítottam (csalódás ez a termék)
Max Factor Créme Puff pirosító Gorgeous Berries színét használom a héten pirosításra
Revolution Baked hihglihgter Peach Lights színével fényesítettem
Végre megjött és kipróbálhattam az UD Primer Potion anti-aging szemhéjbázisát, nagy reményeket fűzök hozzá
A héten MAC szemhéjpúderek vannak porondon: Quarry matt szürkés lilás szín került a mélyítőbe és elsatíroztam még feljebb is belőle, a szemzugba és a mozgó szemhéj belső felére Shroom színt vittem fel, ami fényes, szaténos gyöngyfehér szín
A mozgó szemhéj többi részére és az alsó pillasorba az egyik kedvenc színemet, a Satin taupe árnyalatot vittem fel.
Szempillapsirál: L’oreal Paradise Extatic
rúzs: KAP Melrose (imádom a KAP rúzsokat, már 3 árnyalatot beszereztem belőlük)

parfüm: beszereztem egy 5 ml-s fújóst ebből az illatból, mert Müllerben járva mikor magamra fújtam, beleszerettem.
https://kremmania.hu/kremek/carolina-herrera-good-girl-edp

1 Likes

Majd mesélj erről az UD alapról, mert az originalban nagyot csalódtam.

Ma kipróbáltam azt, hogy korrektort használtam szemhéjalapnak, sajnos a Nars sem jó erre, legalábbis önmagában nem.

Reggel:
Arclemosás Phi Meggy Micellával
Pyunkang Yul Essence Toner
Clinique Turnaround Overnight Mask
Narüko am+pm fényvédő
Nyx Shine Killer Primer
Colourpop No Filter Foundation Stix Fair N 27
Nars Chantilly és TIUP 020 korrektor (utóbbi kontúrnak)
Hourglass Ambient Lighting Powder Mood Light
Zoeva Graphic Brows Arsenic
Physicians Formula Butter Bronzer Light (kontúrnak)
Colourpop Winging It duo pirosító és highlighter
Zoeva Naturally Yours paletta Pure árnyalat
Urban Decay Born To Run paletta Weekender, Still Shot és Baja árnyalat
Pupa Vamp! mono szemhéjpúder 412 (mohás fa)
Nabla Poison Garden paletta Adoration
Zoeva Graphic Eyes Regency szemceruza az alsó pillatő külső részébe
Maybelline Las Sensational Ultra Black
Urban Decay Vice Lipstick 66

Napközben The Balm Sexy mama púder 2x és stiftes Carmex

Este:
The Face Shop arclemosó olaj
Mixa micellás víz érzékeny bőrre
Narurland mosdókenőcs
Geek & Gorgeous Cheer Up
Pyunkang Yul Essence Toner
Inecto kókuszos tusfürdő
Narüko am+pm hyaluronsavas krémzselé
The Ordinary NMF hidratáló
Tindigo Smooth & Glow retinolos szérum
Stiftes Carmex
Balea Body Sensitive testápoló
Balea Men szemkörnyékápoló a szemöldökökre és a szempillákra
Yamuna Édes Maracuja kézkrém

Jézusom.:smiley:

1 Likes

Jól 'hangzik!':blush:
Geek & G Cheer Up hogy tetszik? Bevállt? :blush:
És a Nars korrektor? Gondolkodtam már, hogy beszerzem! :blush:

Nekem nagyon bejön a Cheer Up. Már sok hámlasztót próbáltam, de ez tetszik a legjobban. Olyan egészségesen fénylő, kisimult arcom lesz tőle, és szép csendben a pórusokat is tisztítja, már az orromon is látom a változást.
A Nars jó. A csomagolása masszív, igényes, a beltartalom az a pont jó kategória. Nagyon sűrű cucc, a végtelenségig elég lesz. Nem érzem, hogy illatos lenne. Én a Catrice Camouflage-zsal is jól elvoltam, csak az erős illata miatt hagytam el. Nem mondom, hogy nem lehet nélküle élni, de örülök, hogy megvettem.

2 Likes