Mit használtál ma?

Köszönöm szépen! :heart_eyes:

1 Likes

Köszönöm, igen, jó ötlet!
Bár végül is elégedett vagyok vele. Pont ma egy csomót lótottam, futottam, és tök jóleső érzés volt, hogy nem kellett aggódni az alapozó miatt. De mondjuk az biztos, hogy a megfelelő szín már fél siker, ennek az előnyét csak most látom, hogy van egy tökéletesen passzoló. :smiley:

Egyébként a szemhéjprimerrel kapcsolatban jutott eszembe ma, hogy ti korrektort próbáltatok már erre a célra? Engem még nem vitt rá a lélek, de sminkvideókban láttam már.

Én csak a Cosrx korrektorral próbáltam ki, azzal katasztrofális volt.

Én próbáltam Catrice és Revolution korrektort is erre a célra, mert reggelente egyszerűbb blenderrel “elmászatni” a szemhéjamra, mint plusz egy terméket felügyeskedni. Előnye, hogy a színe miatt szuper alap, szerintem szép élénkek lettek a szemhéjpúderek, de azért nem lett túl tartós a mű.

Én próbáltam már korrektort is primerként de nem vált be. (Revolution és Essence)
Nekem pl a Maybelline Color Tattoo-k sem jöttek be. Egyáltalán nem tartósak rajtam.

Ma itt KM zsibin leütöttem egy UD Primer Potion Anti Aging szemhéjbázist, kíváncsi vagyok rá, mert még nem próbáltam.

Alapozóval kapcsolatban van egy kérdésem mindenki felé: nektek nem fogja meg ebben a kabát nyakát belül az alapozó? Kivagyok tőle, hogy egy felvétel után akár moshatnám is a kabátomat, mert tiszta alapozós belül a nyaka.

Sajnos nekem is megfogja, de ami engem jobban zavar, hogy a sapkámat is nagyon megfogja belülről a homlokomnál… Szerintem nem létezik olyan alapozó, ami kicsit sem fog meg semmit :smiley:

1 Likes

Átérzem!
Az én kabátom szürke, de a gallér rajta fehér. Nos ezzel el is mondtam mindent! :rofl: Folyton megfogja a hófehér gallért a sötétbarna alapozó.:worried:
Igazából mindenemet megfogja😑
nincs mit tenni sajnos, nálam a DW-nél és drágább alapozóknál is így működik :frowning:

Nálam is a sapka belső peremét fogja meg. Roppant okos módon fehér sapkám van. A fehér sálat már lecseréltem szürkére.:smiley:

Nekem hiába khaki zöld a kabátom, akkor is nagyon látványos a belső felén az alapozó. A Double Wear is megfogja sajnos. Nagyon idegesít, de minden nap nem moshatom ki. Sapkát nem hordok, csak ha tényleg borzasztóan hideg van.

És ha vennél fel egy vékonyka kis kendőt vagy sálat? Inkább azt fogja össze, azt csak bedobod a gépbe este, reggel újra viselheted.

1 Likes

@babyhippo ispirálta smink.

Inika primer, EL alapozó, Urban decay bronzosító, MAC bronzosító, Zoeva higlighter, tonymoly tus, Morphe plaetta, ABH szemöldök és essence rúzs, tarte spirállal.
https://www.instagram.com/p/BsPvR4pgVVL/

6 Likes

Igazad van, ez lesz a jó megoldás

Szép lett nagyon! Hogyan csinálod, hogy a külső széle olyan precíz? Egyfajta kerete van, ami olyan szépen egybe foglalja a szemsminket.

1 Likes

Három négy vékony kis kendőt rendszeresítesz, felfogják az alapozót és csak egyszerűbb most azért őket mosni, mint a kabátot.

1 Likes

Ó, a Color Tattoo nekem sem vált be. Se a fényes, se a matt. :roll_eyes:

Nagyon szépen köszönöm:). Ez most szabadkezes tusvonal vékony ecsettel, de amúgy az ilyeneket porral szoktam és celluxal. https://www.instagram.com/tv/BprYIcIgLsK/ itt van egy kis videó róla.

Uhh, most azért elképzeltem, hogy nézne ki nekem szabad kézzel. :grinning: Még normális tusvonalat sem tudok húzni …
Ügyes vagy!

Köszi szépen, sokat gyakorlok, de a tusvonal nekem sem az erősségem. :smiley:

mai smink
Catrice Tinted Blur Mousse
Revolution korrektor
RCMA púder a szem alá
Benefit Hoola Bronzer
MAC pirosító Melba színben
The Balm Mary Lou highlighter
NYX Jumbo pencil Milk szemhéjalapnak
Essence Million Nude Faces paletta (matt csontszín, matt világosbarna, matt sötétbarna, fényes taupe az egész mozgó szemhéjra, fényes világos szín a belső szemzugba)
szemöldököt matt barna szemhéjpúderrel készítettem ebből a palettából
Maybelline Colossal Volum’Esxpress Smoky Eyes spirál
rúzs: MAC Angel

parfüm: EL Modern Muse Chic

1 Likes

Még hogy nem tudsz jó sminkes képet csinálni, szuper lett! :heart_eyes: Gyönyörűszép, a smink is és te is. :smiling_face_with_three_hearts: Nagyon tetszik az átmenet a sötétből a világosba, profin összemosódott lett.

1 Likes