Mit használtál ma? II

Mivel tegnap a különleges színekről beszélgettünk, ma elővettem egy monot, ami évekkel ezelőtt elindította nálam ezt az imádatot a duo- és multikróm árnyalatok iránt: nem más, mint a Nabla Alchemy monoja. Az egész szemhéjamra matt lila (CP Lilac you a lot) árnyalat került és a NYX Glitter ragasztójába tapasztottam bele az Alchemy árnyalatot.
Be kell vallanom, a zöld mellett a lila az a szín, ami mindig megdobogtatja a szívemet és a zöld szememet talán ez emeli ki a legjobban. :slight_smile:

image
image

A tegnapi (lenti kép) visszafogott sminkem után a mai egy élmény és imádom viselni. Bár a natúr színeket is imádom, szóval “mindenevő” vagyok. :smiley:

19 Likes

Azzztamindenét! Csodás a szemed ezzel a lilával! :purple_heart:
Na és az a tökéletes satír…!!!

1 Likes

@umpalumpa Köszönöm szépen! :pleading_face: Cseles voltam, mert a másik oldalon elrontottam a tusvonalat, csak nem úgy fotóztam :smiley: A tökéletestől távol állok, de igyekszem, és ez a paletta is könnyen satírozható :slight_smile: A férjemnek nagyon tetszik ez a smink, anyukám meg annyit mondott, hogy olyan, mintha behúztak volna egyet nekem. :smiley: Mondjuk sosem sminkelt, így mai napig nem érti az én imádatomat a téma iránt.

1 Likes

Nem is olyan, mintha besomtak volna! Inkább, egy virágsziromra hasonlít színben, formában és textúrában.

Eleinte az én anyukám sem értette mit “eszek” a kozmetikumokon, de idővel elfogadta a dilimet. Bár egy párszor ki kellett kérnem magamnak a hasonló beszólásait :stuck_out_tongue:

1 Likes

Mindkét smink nagyon szép, és gyönyörű a szemed színe is!

1 Likes

Nagyon jól áll mindkét smink, nagyon ügyes vagy! :heart_eyes: Szerintem a másik oldal sem lehet rossz, csak szigorú vagy magaddal. (Én is így szoktam sminket fotózni, közben meg csak nekem zavaró a kis hiba :see_no_evil: )

1 Likes

@umpalumpa Átérzem. :smiley: Anyukám is elfogadja egyébként, csak a színes sminkeken még mindig meglepődik, mondjuk ritkán lát így, mert 600 km választ el. :smiley:

@Amadea Köszönöm szépen! :heart:

@Alsace Ez valóban így van, más valószínűleg észre sem venné a bizonyos elkövetett hibákat, csak mi látjuk őket. :smiley: Férjemnek hasonló dioptriája van mint nekem (+9 körül), így tudja, hogy mennyire nem látok. Szóval ő alapból azon csodálkozik mindig, hogy miként vagyok képes egyáltalán bármit is alkotni magamon, úgy hogy nem látok. :rofl: Úgyhogy ezeket az apró hibákat elnézem magamnak. :smiley:

5 Likes

Igaza van a férjednek, figyi másnak szemüveg nélkül se menne ilyen műalkotás :wink: :blush:

1 Likes

Bocs, nekem a lila eme árnyalat nembegyere, de a második képen a sminked :star_struck: :star_struck: :star_struck: :star_struck: :star_struck: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

alapból is, de így hogy írtad, rossz a szemed, minden elismerésem :slight_smile:

1 Likes

A lila nem ez én világom, de az alsó nagyon tetszik.:blush:

1 Likes

@vivitrius @dyna Köszönöm szépen! :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Gyönyörű mindegyik :heart_eyes: Én ritkán használok élénk színeket, 1 éve próbálom magam lebeszélni a Mercury Retrograde-ről is, eddig sikerrel, aztán ki tudja…:innocent:

2 Likes

Köszönöm! :relaxed: Nem én vagyok a megfelelő ember, aki lebeszél a Mercury Retrograde-ről, mert még mindig egyik kedvenc palettám. :slight_smile: Mondjuk a jobb felső sarokban levő 1-3 élénkebb színtől eltekintve elég nude paletta és különleges. :slight_smile:

Nem valami díjnyertes fotók :see_no_evil:
Kipróbáltam ismét apigmentezést és végre úgy érzem sikerült! Nem teljes szemre vittem fel, csak a szemhéjam belső részére, alapnak EL Orchid monóját használtam. A pigment Tammy, önmagában hullaszemeket csinált, de így szerintem izgalmas, jobban kihozza a lila alap a kékes ragyogását. Mint minden ilyesmi, élőben sokkal szebb :slight_smile: .

15 Likes

Szépséges lett! :blush: Mindig élmény a pigmentezés, kár, hogy ritkán használjuk őket (legalábbis én hajlamos vagyok megfeledkezni róluk. )

1 Likes

Köszönöm, nagyon kedves vagy :blush:
Sajnos én is, pedig annyi szépséges pigment van itt, mondjuk, hogy meglett a megfelelő ecset is (eddig is itt volt, csak nem erre használtam) + hogy alapszínt teszek alá, így több kedvem lett újra használni őket. Pedig már azon voltam, hogy lehet el kellene adnom őket :see_no_evil:

Kíváncsi lettem, melyik ecset vált be a pigmentek használatához? :slight_smile:

Zoeva 226

Olyan jó kis tömött, de mégis el tudtam satírozgatni a széleket, vagyis ebben inkább a formája volt nagy segítség.

1 Likes

Biztos jó kis ecset, a Zoevában még nem csalódtam, bár sok ecsetem azért nincs tőlük. Örülök, hogy bevált és újra rávett a pigmentek használatára. :slight_smile:

1 Likes

Nekem sincs sok, de majd biztosan beszerzek párat idővel, nagyon jó ecsetjeik vannak :slight_smile:
Már gondolkodom is a következő pigmentes sminken :blush:

1 Likes