Mit használtál ma? II

Igen, bocs, királykék, de nekem sötét, mármint a szemformámhoz sötét.
A cellux levétele után “ívesíteném” a winged részt egy pici fejű ecsettel. Valószínűleg katasztrofális lenne.:see_no_evil:

1 Likes

Egy próbát otthon megér, szerencsére a falnak csak füle és nem szeme van :rofl:

2 Likes

Max. a növények eldobálnak pár levelet ijedtükben.:rofl:

2 Likes

Ááá az csak a fényhiány miatt van :rofl:

1 Likes

A 2023-as év első sminkjei :slight_smile:

image
image
image

27 Likes

Az alsó a kedvencem, gyönyörű az átmenet a külső V-ben!

1 Likes

Köszönöm szépen! Nekem is az a kedvencem. :slight_smile:

1 Likes

Nekem a középső is nagyon tetszik :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Mivel tegnap a zöld sminkek imádatáról volt szó, ma muszáj volt ahhoz nyúlnom :smiley: :green_heart: A Catrice X Jenny palettáját használtam, imádom a zöld duokróm színt benne, bár a fotók szerintem nem adják át mennyire gyönyörű, pedig mindenhonnan próbáltam elkapni. :green_heart: :four_leaf_clover:

image
image
image

22 Likes

Gyönyörű!
Ceruzával húztad meg a tusvonalat?

1 Likes

Köszönöm! :relaxed:
Nem ceruzával húztam, mostanában teljesen rákattantam arra, hogy sötét szemhéjpúderrel húzom a tusvonalat az esetek többségében. Legalábbis amióta megvan ez az ecset a készletemben. A nagy satírozó ecsetét nem szeretem azóta sem…de ez az összes ferde ecsetem közül a kedvencem lett.

3 Likes

Csodaszép vagy :green_heart:

1 Likes

Köszönöm szépen! :green_heart:

1 Likes

Nagyon szép lett a tusvonal! Majd én is kipróbálom, eddig csak ceruzával és filces tussal készítettem. Sok (amúgy nem használt) ferde ecsetem van, valamelyik biztos jó lesz erre a célra.
Ill. ebben a kategóriában nekem is van egy imádott darab, az ABH 12-es számú szemöldökecsete, csak azzal tudok (szeretek) szemöldököt rajzolni.

1 Likes

Köszi :slight_smile: Eddig én is filces tussal készítettem, de ennek előnye az, hogy könnyebb javítani és lágyabb az összhatás. Persze vannak olyan sminkek, amikhez most is inkább a filces tust választom, mert az illik hozzá :slight_smile:
Olyan jó érzés, amikor találunk egy ecsetet, ami mindent megváltoztat, ugye? :slight_smile:

2 Likes

Abszolút! Amivel gyorsan és szépen lehet dolgozni.:slight_smile:

1 Likes

Nagyon-nagyon jól áll ez a szín🥰

1 Likes

Köszönöm szépen! :relaxed:

1 Likes

Imádom ezt a zöld színt, és akárhányszor felteszem, szinte mindig megdícsérik. :smiley:

1 Likes

Szerintem is csodaszép szín, és nagyon elérhető árkategóriában. :smiling_face_with_three_hearts: Nem csodálom, hogy megdícsérik, hiszen nagyon különleges. :slight_smile: