Mit használtál ma? II

Koszonom, lanyok! Kedvesek vagytok. @Alsace, nekem pont rajtad tetszenek a legjobban a kek szinek. :smiley: Annyira szepen passzolnak a barna szemeidhez!
@Amadea, azt hiszem azert erzem osdinak, mert gyerekkoromban a nok nagyresze kekre vagy zoldre pingalta a szemhejat. A kommunizmust juttatja eszembe es az azutani idoket. Gondoritett egyenfrizura es kek-zold szemhejak. :stuck_out_tongue:

4 Likes

De aranyos vagy, köszönöm :blush: :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Szerintem is nagyon jól áll pedig. Engedd el magad, gyönyörű lett a sminked, és a színek passzolnak hozzád. Öreg néniken látni még néha ilyen kommunizmust idéző kék szemhéjakat, dehát az nem is ilyen szép smink, mint a tiéd. :slight_smile:

2 Likes

Eszembe se jutottak azok a szörnyű bilikék, elmaszatolt szemfestékek, a tied egyáltalán nem hasonlít azokra.
Én az ezüsttől viszolygok hasonló okokból.

2 Likes

Csak megerősíteni tudom a többiek által leírtakat. Nagyon szép vagy és szuperjó a smink!! :heart_eyes:

1 Likes

Mai sminkem támogatója a JS Blood Money paletta. :four_leaf_clover: Nagyon szeretem a színes sminkeket másokon nézni, de magamon általában csak itthonra merem bevállalni, nagyon komfortzónámon kívül van. Élőben ez kicsit neonabbnak hat. A paletta persze a szokásos JS minőség, nem lehet egy szavam rá, még mindig egyik kedvenc formulám. :slight_smile:

20220818_080157

20220818_080154

Szemüveggel teljesen másképp néz ki a sminkem mindig, picit “viselhetőbb” lesz, elvesz belőle.

20220818_084642

20220818_080515

23 Likes

Bruttttáááálisan jó lett! Nagyon jól áll a szemedhez, gyönyörű színek, szép eldolgozás, nagyon ügyes vagy!

1 Likes

Nagyon ügyes vagy és jól állnak ezek a színek! :cactus::green_heart::peacock::dragon::crocodile::t_rex::turtle::lizard::snake::dragon_face::seedling:🪴:deciduous_tree::leaves::herb::shamrock::four_leaf_clover:
Megtámogattalak zöld emojikkal.:rofl:

3 Likes

Nagyon jó kombó pedig és a sminkes asztalka is szép! :star_struck:
Én is óvatos vagyok a színes sminkekkel, de ma volt bátorságom egy sötétkék szemfestéshez (barna szemhez, sötétkék :dress:-hoz) mindig csak apránként lépek ki a komfortzónából, hogy szokjam. :slight_smile:

1 Likes

Gyönyörű lett ez a smink viseld bátran. :slight_smile:

1 Likes

@dunaimano Köszönöm szépen! :blush: Az eldolgozás a paletta érdeme leginkább, nagyon könnyű dolgozni vele. :slight_smile:

@Amadea Imádom ezt a zöld emoji kavalkádot :smiley: Köszi szépen! :blush:

@blessed Köszönöm szépen! :blush: A sminkes asztalkám a kedvenc helyem a lakásban. :smiley: A kék nagyon jól áll a barna szemhez, szóval biztos nagyon szép lett a mai sminked és összhangban van a ruháddal is. :blush:

@lumena Kedves vagy, köszönöm szépen! :slight_smile:

2 Likes

Szerencsés vagy a szemüvegeddel mert a pluszos dioptria még nagyít is a gyönyörű szemeden :star_struck: - a mínuszos kiszúrás :neutral_face:

1 Likes

Annyira jól áll, sétáltasd meg bátran a sminkedet! :heart_eyes: :green_heart:

1 Likes

@zsazsi1 Igen, megvan az előnye ilyen szempontból, ha a pozitív oldalát nézem. :slight_smile: Bár szerencsésnek azért nem érzem magam a +9-es dioptriával, mert vakon élek :smiley:

@Alsace Aranyos vagy, köszönöm szépen! :heart:

1 Likes

Én mostanában a Kaleidos Club Nebulával játszadozom. Fotó nemigen készült eddig, a mai is elég gyatra, nézzétek el
IMG_20220819_131011
IMG_20220819_130959
IMG_20220819_112429

21 Likes

Gyönyörű lett. :blush: Vicces, mert nekem az első gondolatom pont az volt, hogy miként tudsz ilyen szuper közeli képeket készíteni a szépséges sminkedről. :smiley:

3 Likes

Nagyon szép lett!
Annyira sajnálom, hogy limitált volt ez a paletta, szuper minőségű, kár, hogy sokan nem ismerhetik meg.

2 Likes

Dettó :blush:
Ha én közelivel próbálkozom, akkor olyan részletes a kép, hogy a pórusaim aljára is belátni. Nem sikerül, hogy csak a szemen legyen a fókusz.

1 Likes

De gyönyörű vagy te is, neked is szuperül állnak a színes sminkek :heart_eyes: :green_heart: :blue_heart:

1 Likes

Uu, nagyon tetszik ez a szemsmink!
És a képek nagyon is jók! :wink:

1 Likes