Mit használtál ma? II

Reggel:
Kép

13 Likes

Hű…ez nem kevés… :open_mouth:

Ma reggel végre sminkelős idő volt, még nekem is, aki nyáron nem szoktam :slight_smile:
Szóval ők kerültek fel:
Guerlain Terracotta Light
Catrice Kaviar Gouche 2022 arcpaletta (sötétebbik pirosító)
MF Creme Puff Medium Beige 41
MAC Paint Pot Bare Study
Essence szemöldökceruza 02-es árnyalat
Estee Lauder mini szempillaspirál
Vaselin Lip Therapy Rose Tinted

4 Likes

Veres Fanni készített egy mindennapi sminket és gondoltam megpróbálom ugyanúgy a szemeimen. Semmi különös, highlighter középre, barna a mélyítőben. Ami feldobja, az a szemceruzával húzott tusvonal. Nem próbáltam még ferde tus ecsettel a szemcerkát, de nagyon tetszik ez a visszafogott cicafarok. Egyszerű, de nagyszerű.
Catrice Courage is Beauty palettát és Catrice szemcerkát használtam.
CM_20220827171819782

24 Likes

Hú, de szép a bőröd…
… és a szemsmink… szuper, nagyon jól áll. Én is ezt használom a hétköznapokban. Én nem vagyok reggelente barátságban a tussal, de a vízálló szemceruzával nagyon is.
Jól látom, hogy alul is kifestetted, és tettél alulra is spirált?

1 Likes

Igen, alul is :slightly_smiling_face: Szemhéjpúdert mindig teszek alulra, szempillaspirált is sokszor, de nem mindig. Ez sajnos egy elég gyatra darab, a Bourjois Eye Catching, de még nem vettem rá magam, hogy kidobjam.

Van rajtam alapozó, valamint előlapi kamerával készültek a képek, ami nem olyan jó felbontású, de köszönöm szépen :blush: A Lancome alapozós fiaskó után nehéz volt helyrehozni, de teljesen letisztult ismét az arcom. Remélem így is marad.

1 Likes

Gyönyörű vagy! Nagy kék szemek, pici orr, telt ajkak, és a bőröd …:heart_eyes::heart_eyes: a smink is szép visszafogott, tetszik nagyon.

2 Likes

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy :smiling_face_with_three_hearts:, de nem vagyok hiba nélkül és bizony van pár dolog, amit nem szeretek magamon. Az orrom egyébként csak szemből tűnik picinek. Keskeny, de profilból jelentős méretei vannak. A következő alkalommal megmutatom :wink:

2 Likes

Sziasztok, új vagyok itt, de gondoltam én is dicsekedek vele. Ma használtam először arcszérumot. Jól működik!1ED9E205-EE25-468D-A0B5-787F5C2DAE84 (2)

Amúgy Csenge Szirén monóját kentem fel ma, de szeretem ezt a palettát a tükre miatt és ha monózok, akkor innen egészítem ki kényelmi és lustasági okokból :sweat_smile:

.
Kaptam egy kis segítséget Lestat uraságtól :blush: , a végeredményről nem készült kép, siettem a találkozóra barátnőimhöz.

18 Likes

Pontosan tudja, hova kell feküdni, be a sminkasztal közepére!:rofl:

2 Likes

Jaj alap! Annyira cica! Esténként a klaviatúra elé fekszik és esélytelen bármit is csinálni tőle :rofl:

1 Likes

Sajnos nálunk most a szombatok zöme is munkanap, amíg be nem indul a fűtési szezon, úgyhogy nem éppen jókedvűen keltem :slightly_smiling_face:
Gondoltam kicsit kilépek a komfort zónámból és feldobom a kedvem valamilyen színnel.
Végül a felsőm adott ihletet.
Élőben sokkal élénkebb egyébként.
Bocsánat az álmos ábrázatért, hajnali 5kor készült a kép.
Nabla Soul Blooming.
nabla-cosmetics_soul-blooming_003_palette
20220910_053412
20220910_053142
20220910_052058

@Isabelle ahogy ígértem, itt a “pici” orrom :see_no_evil:
20220910_053428

20 Likes

És ha beindult a fűtési szezon, akkor 4 naposak lesznek a munkaheteid és fizetheted majd az otthoni eleve magad rezsit?

Patt helyzet :confused: most majd nálunk se lesz olyan népszerű a home-office, de a munkáltató se akarja felkapcsolni a fűtést …

1 Likes

Elméletileg ennyi nappal előbb kezdjük majd a téli leállást. És igen, akkor fizetem a pluszt az otthonlétre.

Hát ez komoly :roll_eyes::unamused: Tudom, hogy ezt harangozták be rengeteg helyen, de reméltem, hogy nagyon kevés helyen fog megvalósulni :pensive:
Bocs az off miatt!

1 Likes

Szia, emlékszem, hogy közel laksz Veszprémhez. Megkérdezhetem hol dolgozol?

Írtam! :slight_smile:

1 Likes

Komolyabban be is avattam a JSC Blood Money palettát. :money_mouth_face: :green_heart:
Ez a highlight és a sötét duokróm valami fantasztikus!

JSC

.

22 Likes