Mit használtál ma? II

Nagyon jól állnak ezek a színek. A pirosítóval pedig ügyesen bánsz :blush:

1 Likes

Én egyébként annyira nem szeretem, nekem a száraz részeket nagyon kidobja. De ha jól alá van hidratálva, akkor elmegy. És tényleg egészen szépen egységesít.

1 Likes

Igen, elméletileg ma délután bontjuk le. :grinning:

1 Likes

Nagyon szépen köszönöm! :slight_smile:

Mivel én nem rendelek külföldről, KM zsibin vettem. Rögtön kettőt is.

Nekem pl most télen is annyira olajos a bőröm, hogy reggel arctisztítás és C vitamin szérum után azonnal ezt tettem fel, hidratálókrémet nem is. Nekem tökéletes, de szárazabb bőrre tényleg nem biztos, hogy jó.

2 Likes

Nagyon átérzem ezt a problémát, az én bőröm is ilyen. :pensive:
Viszont ezzel a fényvédővel mintha kevésbé hamar fénylene át a bőröm, eddig minden alapozómmal kombinálva ezt tapasztaltam. Száraz bőrre viszont szerintem sem a legjobb választás.

1 Likes

Nekem is olajos a T-vonalam, viszont az orcákon és a szám sarkában ilyenkor hajlamos kiszáradni.

1 Likes

@Kokapu irigylésre méltóan szép a bőröd. :blush: a sminked is állati jó, nagyon jól állnak ezek a színek :slight_smile:

@Blanky tök jó, hogy natúr a sminked, de mégsem :blush:

2 Likes

Ma reggelizés közben Ali Andreea videóját néztem ahol egy barna smikey eyet készített. Nagyon megtetszett és egyszerűnek tűnt, így ezt probáltam leutánozni. Hát ez sikerült belőle :thinking:
Kép

Kép

Kép

Az övé ilyen volt:
Kép

Kép

19 Likes

Nagyon szep lett ez a sminked (is), termeszetes. Azt hiszem nekem eddig ez tetszik rajtad a legjobban. :slight_smile:

1 Likes

Szép lett a sminked!

Nahát, én azt hittem, hogy Ali Andreea negyvenes. Erre most rákerestem, és 36 éves. Nem mintha ráncos lenne, csak valahogy ez volt a benyomásom.

3 Likes

Nagyon jól sikerült, és igazán jól áll ez a smink :blush:

1 Likes

Nálam ma a zöld-arany volt terítéken. A boltba ugrottam csak el, máshol nem jártam. :sweat_smile:

20210117_151708

21 Likes

Wow, most latom eloszor a teljes szemoldokod. Annyira szep! :star_struck:

1 Likes

Én is idősebbnek gondoltam, de szerintem a kortalan típus, 50 évesen így fog kinézni. Mázlista.

1 Likes

De kedves vagy, köszönöm :blush:
Mondjuk egy szedés nagyon aktuális lenne, de meg egy hét, mire meglátogatom a kozmetikusomat. :grin:

1 Likes

Köszönöm lányok! Egyébként én is bőven 40 felett gondoltam. Olyan 45 körül. Akkor pont egyidős vagyok vele (37 leszek májusban)

1 Likes

Igen, én is azt hittem, hogy olyan idős, mint én, szóval én is 45 körülinek gondoltam.

1 Likes

Engem is meglepett a kora, tavaly döbbentem rá, hogy nem egy jól karbantartott negyvenes nő.
Szerintem volt egy kis plasztika az orrán és pár töltés, nem biztos, hogy szépen fog öregedni ha az arcizmai “lazábbak” lesznek.