Milyen parfüm/bőrápolási/hajápolási/smink márkáknak örülnél, ha lehetne Magyarországon kapni? NEM drogéria árkategóriájúakra gondolok (arra már van egy fórum), hanem annál magasabbra :)

Nézegettem egyébként, hogy van színezett hidratálójuk (alias BB krém) és nem szilikon alapú, hanem vizes, és az a minimális szilikonszármazék is az, amire nem vagyok allergiás. Emiatt elgondolkoztam, de brutálisan drága.
Púdert használok csak magában, így nekem is a Translucent Loose Púder utazó kiszerelése piszkálgatja a fantáziámat, de mostanság a púderek főleg november-december táján borzasztóan beülnek az apró kis pórusokba/ráncokba hidratálástól függetlenül, így…nem tudom :smiley:

2 Likes

Nekem van 2 db utazó LM púder , még nem tettem fel eladásra, ha érdekelne benneteket. 5 gr / 7500 FT ( Transclucent árnyalat )

1 Likes

Köszönöm a kedvességedet :slight_smile: még erősen gondolkozom, mást pedig nem fosztanék meg emiatt a lehetőségtől :slight_smile: még egyszer köszönöm, de most nem élek vele :slight_smile:

1 Likes

Én is azt néztem hogy borsos ára van. A Notinon van belőle mini azt fogom kipróbálni,hátha nem sikerül a színt belőni elsőre.

1 Likes

Nem találom a Notino-n :face_with_monocle: Tudnád linkelni, esetleg? Köszi :slightly_smiling_face:

Nem sajnos . Eltűnt mint a kámfor ,maga a márka is. Pár hónapja láttam ,de vásárlási stoppom volt így nem vettem meg. Hát sajnálhatom.

1 Likes

De a Makeup.hu-n ,most jó áron van .

1 Likes

Köszi a tippet!
Akkor Dögleszben swatch, makeuphu-ról meg megveszi az ember, ha jó neki a legvilágosabb szín :stuck_out_tongue:

1 Likes

Eszembe jutott még egy: Milk Makeup. A stick arcápolók nagyon praktikusak, ha ez a márka nem jön be, legalább a Lush felkaphatná a koncepciót… vagy akármelyik itthoni márka

1 Likes