Milyen parfüm/bőrápolási/hajápolási/smink márkáknak örülnél, ha lehetne Magyarországon kapni? NEM drogéria árkategóriájúakra gondolok (arra már van egy fórum), hanem annál magasabbra :)

Nekem nagy szívfájdalmam, hogy a parfümériák nem nagyon hoznak be újabb márkákat, így marad a külföldről rendelés. Ami elég kockázatos, főleg új terméknél. Tudom, hogy Kelet-Európa vagyunk, meg a diszkrecionális jövedelmünk is alacsony, de szerintem lenne egy olyan réteg, aki elegendő keresletet tudna támasztani pl. egy Anastasia Beverly Hillsre. Vagy lehet hogy nem éri meg ezeknek a márkáknak idejönniük és ezért nem kaphatóak itthon?

Amiknek én igencsak örülnék:
Bőrápolás:
Alpha-H, Drunk Elephant, May Lindstrom
Smink:
Charlotte Tilbury, Anastasia Beverly Hills, Laura Mercier

  • egy magyarországi KIKO üzlet :smiley: (mondjuk ez nyilván alacsonyabb árkategória)
3 Likes

Én a Sephorák kínálatának és magának a Sephorának örülnék nagyon. De jelenleg ott járunk, hogy a mo-i lakóhelyem 20 km-es körzetében is a DM és a Rossmann a legnagyobb dobás. Borzasztó.

6 Likes

Plusz egy szavazat a Sephorának.

4 Likes

Sephorának én is nagyon örülnék és a Kiko-nak is. Lorac is jöhetne!

4 Likes

Tatcha lehetne. Rendelni se tudok sajnos.
Lorac engem is izgatott mindig, de nincs itt se.

1 Likes

Tarte, Lorac egyelőre :slight_smile:

1 Likes

Egy Sephora valóban nagyon jó lenne és a Kiko is.

2 Likes

még egy szavazat a Tatcha-ra :smiley: én mondjuk sokszor rendeltem már tőlük (egyik kedvenc, ha nem a kedvenc márkám :)), sajnos drága a szállítás, plusz általában meg is vámolják…szóval boldog lennék ha itt is lehetne kapni :slight_smile: én írtam már nekik mailt hogy jó lenne ha lehetne közelebbről rendelni/vásárolni, azt a választ kaptam hogy dolgoznak ezen, limitált tételben készítik el a termékeiket, a hazai partnerkapcsolatokra összpontosítanak és lassan bővülnek nemzetközi szinten. Én azért reménykedek :slight_smile:

3 Likes

Ha újra lenne Milani, még ha csak online is, én egyelőre azzal is megelégednék!

6 Likes

A Camelia Cleansing Oil-ját nagyon kipróbálnám végre :smiley: Te használod/próbáltad esetleg? Mi a kedvenc tőlük?

Én ezeknek a márkáknak örülnék nagyon:
Hourglass, Charlotte Tilbury, Tarte, Marc Jacobs sminkek

6 Likes

Hourglass-t vihetek haza nektek… .

3 Likes

Viktor&Rolf parfümök!
Kiko nagyon kéne!
Too Faced, de az összes többi sminkmárka is, amit a német Douglas forgalmaz.
Meg legalább 1 Sephorát megérne Budapest szerintem…

2 Likes

A Nars márkának nagyon örülnék, szívesen vennék tőlük egy-két pirosítót még, mert nagyon bevált az a kettő, amim van tőlük. De belegondolni nem merek, mi lenne velem, ha a fent említett márkák egyszer csak megjelennének a magyar piacon. Teljes anyagi csőd… :laughing:

2 Likes

Cupcake körömlakkokat szívesen vennék.

Szia, Tatch USA-ból rendeltél ? Mennyit fizettél rá ? Posta vámkezeli ? Köszi.

ABH van a Douglasban. De mondjuk tényleg jó lenne fizikai valójában is látni egy displayen. A Huda Beautyt is.
A Sephora is jöhetne a teljes saját márkás kínálatával (ez ugye Fenty, KvD, stb. is nemcsak a Sephora Collection), meg a Rare Beautyvel.

Tudom, kicsit irreális mind, de én a Bésame Cosmeticsnek (nagyon szeretném legalább megnézni élőben őket), a Lisa Eldridge-nek és a Paula’s Choice-nak örülnék. (Utóbbinál pontosítva: annak örülnék, ha nem csak egyetlen weshopban lehetne kapni, hanem boltokban is, időnként európai szintű, normális akcióban, és nem 5-10% szemkiszúrással.)
Nagyon nem szeretek leírások és fotók alapján választani, a külföldi rendeléses maceráról nem is beszélve.

3 Likes

Tényleg, a Bésame! Meg az adott korszakot megidéző rúzsaik. :heart:

1 Likes

Milani termékek már kaphatóak a DM-ben. Persze nem minden.