Megbízható parfümwebáruház?

De ez nem webáruház. Itt könnyen előfordulhat, hogy az eladó használt fújósba tesz át parfümöt, amit nem tisztít ki rendesen.

Én szerencsére nem fújósat vettem. Az egyik egy bontatlan parfüm volt, a màsik meg egy fèlig elhasznált, eredeti üvegében :slightly_smiling_face:

Én csak a Notinotól rendeltem eddig, sosem volt velük gond. Egyszer úgy rendeltem, hogy délben le kellett lépnem a szállásról, mert mentem haza külföldiába, és tényleg aznap kora reggel hozta a futárfiú, ahogy ígérte, kb. alvóspóló-gatyában lifteztem le, nehogy elszaladjon, de tényleg tartották magukat a kiszállítási időhöz, úgyhogy egy rossz szavam nem lehet. Valóban drágultak, de nem vész sztem. Még nem futottam bele romlott cuccba, de lehet, hogy csak szerencsém volt. Mindenesetre a mintarendelős jó szokásukat igazán értékelem, amikor hazatolom a képem, mindig rendelek előre egy 15-20 mintát, mert itt Parfümtelenföldjén esélytelen bármit is tesztelni, vagy csak simán megvenni, mert a legnagyobb parfümériának is 5-6 méteres a polca, aztán annyi… mmint van egy fal és kész, nincs kiterjedése :smiley:

Szia! Van egy kis üzlet,ez szintén eredetieket árul. Facebook oldala is van, hozzászólások nincsenek letiltva. Ismered ezt?:wink::wink:
Van blog oldala híroldal,ami mindig frissül.

https://parfumeden.hu/blog

https://parfumeden.hu/Hogyan_lehet_megallapitani_egy%20_parfum_eredetiseget_eredeti_parfum

Megnéztem, és nagyon jók az árak is. :ok_hand:t3:

Parfumi.eu -t ismeri vki? Vmi bolgár, es fele ár mint Notino. Kicsit gyanus…

Parfums.hu, most nézte meg rendesen a férjem :slight_smile: Szlovák es feleannyi volt a White musk, mint Notino-n…

Itt van róla némi infó:

Igen, ezt láttam köszönöm csak gyanus 15e ft 100 ml white musk parfümért. Az illata is más.

Futárplázáról rendelt már valaki parfümöt? Elég jó véleményeket olvastam róla, de kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra is.

Rendeltem már tőlük, rendben volt minden.

Köszönöm szépen! Onnan tervezek rendelni.

Egyetértek, a Notinoval nekem se volt soha gondom. Múltkor kipróbáltam azt is, hogy valóban visszaveszik-e a felbontott parfümöt, és azt is visszafizették 3 napon belül.

Felbontva? :open_mouth: Mik vannak :slight_smile:

Jujj! Azért az is rendes igénytelenség… Eleve nem is tudom, mivel lehet egy fújóst rendesen szagtalanítani? Ecettel? Amúgy, ha valaki tudja, árulja el :pray: bár, én akkor sem adnék el senkinek így, szerintem nem korrekt.

Fel ám! Nagyon durva, de azt mondta a hölgy, hogy 5% mínusz belefér! Ennyit azért nem lenne képem kifújogatni belőle, amíg eldöntöm, tetszik-e… én csak kb 3 fújást fújtam ki, és tettem vissza. Nem tudom, mi lett volna, ha kifújok magamnak pár millit… De így, hogy láthatólag tele volt az üveg, totál készségesek voltak. Beklikkelték a visszavétel okára, hogy “Nem tetszett az illat” és küldték is a pénzt!
Én sajnálom, hogy egyre kevesebb a teszterük, vagy legalább is az újdonságokból sosincs teszter, ami nagy hülyeség szerintem, mert pont, hogy egy újdonságot szeretnék inkább tesztelni.

És akkor gondolom ezt leértékelve eladják…? Nem semmi, de gondolom így többen vásárolnak tőlük, és összességében megéri nekik.

Igen, láttam már náluk olyat, hogy valamivel olcsóbb volt, és oda volt írva, hogy mondjuk 95% tartalom.
Meg ők tőlük vettem már olyan mintát, hogy egyen fekete fújós tartóban volt, és csak ráragasztott címkén volt a neve, tehát nem gyári minta volt. Talán ezeket is ilyenekből csinálják.

Én eldobom a fenébe a fújósokat álalában, mert szerintem sem lehet szagtalanítani.

Szerintem az ilyenekre, mint az én üvegem volt, írják rá, hogy “sérült a celofán”. Persze, mert már valaki kibontotta :smiley: