Makeup Challenges - Smink kihívások

Ne haragudj, de ez most ide nagyon be lett erőszakolva. Jobban illet volna akár a havi kedvencek, akár a drogériás kincsek topikba vagy akár a lapozgató cikkgyűjteményesbe, ha már a saját blogodat népszerűsíted. Valószínűleg ez csak az én preferenciám, de nekem egyébként is jobban bejön, ha közvetlenül egymással beszélgetünk és nem blogcikkeken keresztül. Ha valaki rákap a stílusodra és a feldolgozott témáidra, akkor úgyis elmenti majd magának a blogodat. Természetesen ez csak az én zárójeles megjegyzésem volt, ami nem kell, hogy sok vizet zavarjon, csak leírtam.

9 Likes

Köszönöm az észrevételed. :blush: El is távolítom innen. Nem havi kedvenc, de a drogériás topik tényleg jó ötlet. Azért teszem be ide, mert blog formájában vezetem. Éppen ezért kezdtem blogolni, mert hosszú hozzászólásaim voltak. :sweat_smile:

1 Likes

Íme a következő heti sorsolt termékek, ez egy nagyon jó hét lesz úgy érzem. :blush: A JP Douce paletta a kedvencem a márkától, tökéletes tavaszi paletta. A W7 Socialie a Huda New Nude paletta hasonmása. A legrégebbi Sleek palettáimat kiszelektáltam, csak 3 maradt meg amik viszonylag újabbak, köztük a most kisorsolt All Night long is.
Ez az egyik törve érkezett PUPA pirosítóm, amit sikerült újrapréselni, hogy használható állapotba varázsoljam (bár nagyon nem szeretek így látni egy terméket sem).
Paletták:
image
Highlighter:
image
Pirosító:
image
Rúzs:
image
Szájfény:
image
IMG_20210321_134247 IMG_20210321_134443

9 Likes

Továbbra is töretlenül tartom ezt a kihívást, ez az első olyan, amit valóban élvezek és nem érzem a kötöttséget, hiszen sok lehetőségem van mindig az adott hétre. :slightly_smiling_face:
Az eheti sorsolt termékek nagyon jól sikerültek, örülök, hogy a szülinapi hetemre a JS Conspiracy paletta is szerencsés választott lett. Most minden termék sorsolt, bár van még új paletta amit nem használtam (Huda Mercury Retrograde), de úgy voltam vele, hogy döntsön a szerencse. :slightly_smiling_face: Nem panaszkodom, nagyon jó összeállítás lett, alig várom, hogy használjam őket. :slight_smile:
IMG_20210328_121513 IMG_20210328_121708

10 Likes

A heti (bár eddig mindegyik 2 hétre maradt) sorsolás elég jól sikerült, úgy érzem. A rúzsok különösen, szép tavasziak. Nem mintha használnám őket, mert itthon minek, maszk alá minek, máshová meg nem járok…
Egyedül a CT paletta nem sorsolt, azt választottam (ezentúl minden alkalommal fogok egyet választani, mert az utóbbi időben Glambotról érkezett pár, és ezért több olyan van, amit még nem próbáltam). Viszont a Belle-be nem biztos, hogy belemászok, az eddig még érintetlen.

IMG_20210331_112410

IMG_20210331_112945

10 Likes

A UD Cherry palettáról mi a véleményed? :blush:

Én szeretem nagyon, mondjuk úgy gondolom, a színei is jól állnak. Ha ilyesmi sminket szeretnék, és biztosra akarok menni, akkor ezt használom. :slightly_smiling_face:

3 Likes

Következő heti termékeim :slight_smile:
Mivel most értünk haza sajnos már csak vakus fotót tudtam készíteni róluk. Az Evana és a CP paletta miatt biztos vagyok benne, hogy mindenem meglesz, amire szükségem lehet. :slight_smile:
IMG_20210404_185834 IMG_20210404_190004

8 Likes

Most realizáltam, hogy nem osztottam még meg veletek az áprilisi fókusz termékeket, úgyhogy most pótlom gyorsan
20210410_084547

9 Likes

De szépen fogynak a dolgaid, jó látni az üres panokat :star_struck:

1 Likes

Íme a következő heti sorsolt termékek :slightly_smiling_face:
IMG_20210411_125841 IMG_20210411_130024

9 Likes

Köszönöm :blush: már csak a pirosítóimon kéne egy kicsit dolgozzak, de abból a kollekcióm jelentős része az elmúlt néhány hónap szerzeménye, úgyhogy még odébb vannak a látványos nyomok :smile:

2 Likes

A következő (két) hétre sorsoltak. Legalábbis úgy döntöttem, hogy amíg ilyen keveset sminkelek, addig 2 hétig maradnak. Ha ez változik, akkor én is átváltok a heti sorsolásra.

IMG_20210413_120121

Nagyon elégedett vagyok. :blush:
3 paletta sorsolt (Amrezy, HP, EL), a Lorac szabadon választott azokból, amik a közelmúltban érkeztek.

IMG_20210413_120735

A rúzsok színválasztéka:

IMG_20210413_112921

11 Likes

Hű az a középső rózsás-piros! Ilyet se tud akárki viselni de te igen :grinning:

1 Likes

Köszi! Igen, az egy gyönyörű szín, de nem biztos, hogy ebben a két hétben sorra fog kerülni. Sajnos nem hiszem, hogy lesz rá alkalom.

Megvannak a következő heti sorsolt termékek, végre sikerült egy új palettát is kisorsolnom (MAC) . :slight_smile: Elégedett vagyok, szerintem mindenem meglesz, amire csak szükségem lehet. :slight_smile:
IMG_20210418_124310 IMG_20210418_124439

9 Likes

Jövök a következő heti sorsolt termékekkel :slight_smile: mázlim volt és az egyik új CP palettát is kisorsoltam, méghozzá pont azt, amelyik tökéletes tavaszra. :slight_smile:
IMG_20210424_163944 IMG_20210424_164153

13 Likes

IMG_20210425_115710
Mai menyasszonyi probasmink. Harmadjára sikerült olyat alkotni, ami tetszik a leendő arának. :slightly_smiling_face:

11 Likes

De gyönyörű ez a rúzs (is)!

Ügyes vagy!

2 Likes

Köszönöm!
2 ajakkontúr cerka es 3 rúzs egyvelege. :smile: Biztosra mentem. :smile:

1 Likes