Legjobb szemkörnyékápolók 30+ 40+ 50+

Na, most remélem nem úgy tűnt, hogy bármi miatt kritizállak. :slight_smile: Fel vagyok háborodva, hogy valakit bántanak és megbélyegeznek egy betegség vagy hobbi miatt, tehát olyasmik miatt, amelyek miatt (nagyon szép mondat…) nagyon nem lenne szabad.
Úgy értettem azt, hogy fáraszt a mondatok körbekerítésezése, hogy hadd írhassa már le mindenki, mit használ, miért vált be neki és miért nem, anélkül, hogy azon kelljen stresszelni, megbánt-e valakit, ilyesmi.
Remélem, nem vagyok félreérthető.

2 Likes

Dehogy, elsőre is értettem, és nem értettem félre. :wink:
A te megfogalmazásod mindig is világos, közérthető és értelmezhető, pontosan és kifejezően írsz, sőt az írásaidat mindig is szerettem olvasni (kifejezetten szimpatikus, értelmes hölgynek tartalak). Aztán időközben újra kellett indítanom a gépemet, mert ezt sok bablát már nem bírta követni, persze a saját bablámra gondoltam. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

Most legszivesebben mindenkit megölelnék :). Komolyan mondom én tényleg nagyon megkedveltem itt a fórumon mindenkit, tényleg nagyon családias, barátnős közösség ez :). @whitemerci, én nagyon örültem az ajánlásaidnak, mert amikor lesz rá lehetőségem, biztos kifogom próbálni az általad ajánlottakat és a többiekét is, csak lenne rá lehetőség. Raktározom el a dolgokat. Szeretem , hogy itt a fórumozóknak csodás az ízlése, remek dolgokat ajánlotok :).

5 Likes

Köszi, megtaláltam, ő az, elment niche irányba, azért kerülte el a figyelmemet. :slight_smile:

1 Likes

Ja, én meg az ANR-rel kapcsolatban akartam újságolni két változást:

  1. A régi szögletes tégely megszűnt. Baromi nehéz volt mindig kiszedni belőle az utolsó jó kétheti adagot, a tégely sarkaiból még kisujjal is alig lehetett kibányászni. Az új tégely még mindig szögletes - kívülről! Benne egy kis műanyag tégely ül, gömbölyű az alja, minden cseppet ki lehet majd szedni belőle.
  2. Jó és egyben rossz hír: üveg lett a külső tégely. Tökjó, hogy nem műanyag, de ha leejtem, három lábujjamat el fogja törni, és akkor még örülök, hogy nem csattant szét a padlón.
2 Likes

Köszönöm az ajánlást, az árra vonatkozó megjegyzésem teljesen őszinte, és hátsó szándéktól mentes volt, tényleg meglepődtem, mikor átkattintottam és megláttam az árat, ennyi.
Alább olvastam, írtad, hogy nem a többség által használt (mondjuk, magasabb kategória, minden értelemben) termékekről van-e értelme véleményt írni? Igen, van, mert nagy a választék, így első kézből vélemény alapján könnyebb dönteni, ha vki vásárolni szeretne.
Én szívesen nézem, olvasom, aztán lehet, hogy egyszer belefér :wink: vagy nem, de nem is ez a lényeg. Az ajánlásod tágította a látókörömet. :slight_smile:
Én összetevőlista párti vagyok, választásnál leginkább az motivál.
A termékminta jó ötlet, mert szívesen kipróbálnám.

7 Likes

Teljesen egyetértek Veled az összetevőlista alapos mustrájával kapcsolatban. Én is nézem minden esetben, sminkeknél is, viszont előfordult már, hogy a csak és kizárólag zöld összetevős, bio, organikus csodaszernek hirdetett krém jobb esetben csak irritációt, rosszabb esetben allergiás reakciót váltott ki. Legalább annyira lehet valaki ezekre is érzékeny, mint a sárga és + néhány nagyon gonosz piros összetevőkre. Széles körben próbáltam és próbálok mai napig is kozmetikumokat, sőt volt időszak, hogy saját magam állítottam össze krémeket, dezodorokat, fogkrémet, tisztítószereket, meg úgy kb. mindent. :slight_smile:

A Glamour napokon ezt a csupa zöld összetevős krémet vettem meg pl: https://kremmania.hu/kremek/ioma-generous-eye-contour-cream

Még nem használtam, de az üzletben a minta állaga kifejezetten tetszett, és már más is áradozott róla, viszont árban több, mint a Sisley, mert ez csak 15 ml.

A második verzió nagyon fájdalmasan hangzik. :slight_smile:

1 Likes

Szép lista, és már megint peptidek, lehet ebben valami. :slight_smile:
Engem a sárga pötty nem zavar, a parfüm, alkohol annál jobban, amiben van, nem veszem meg, bármennyire jók az értékelések.
Pár éve még Bioderma, La Roche-Posay használó voltam, de az összetevőlistától ma már ráng a bal szemem. :slight_smile: Franciák szeretnek parfümözni.

Éppen akartam írni, hogy majdnem csak zöld összetevős. Az alkohol engem is zavar, és próbálom kerülni. Van egy extra száraz bőrre készített japán arctonikom (mert a japánt sokan extra jónak tartják), sajnos hihetetlen módon nem néztem meg az összetevő listát mikor megvettem, csak itthon láttam, hogy van benne alkohol, ráadásul eléggé az elején. Sokáig nem mertem kipróbálni, de aztán nekiveselkedtem, és dobtam egy hátast. Van a Klairs-től mindenmentes tonikom ez: https://kremmania.hu/kremek/klairs-supple-preparation-unscented-toner
Kissé más az állaga, mint a japánnak, mert ez utóbbi vizesebb, viszont a bőrön a japán valami hihetetlenül kellemes, olyan, mintha selyemmel vonnám be a bőröm, és semmilyen gondot nem okoz, de csak és kizárólag a Klairs-el felváltva merem használni.
A La Roche-Posay-t én is szeretem, már amit persze, szerintem én nem használtam tőlük még parfümös cuccot + az Uriage-t is egyre jobban szeretem. A szemfesték lemosójuk Szent Grál számomra. :slight_smile:
https://kremmania.hu/kremek/uriage-vizallo-szemfestek-lemoso

Na igen, a parfümök hazája Franciaország. :slight_smile:

3 Likes

Ohhh, megtisztelsz… :relaxed:

1 Likes

Hát igen. Sajnos volt már, és lesz is még dolgom az ilyen bőrrel! Amúgy nagyon találó, sose jutott volna eszembe.

2 Likes

Nekem annyira kiszáradt a szemem alatti bőr, meg az egész arccsontom/arcom, hogy már ijesztő volt. Léptem nyomon megkérdezték, hogy mi történt velem, ajánlgattak mindenfélét, sőt már majdnem karon is fogtak, hogy a gyógyszertárba kísérjenek. A másik hasonlatom a múmia, de pulyka nyaka sokkal pontosabb és találóbb, aki látott már élőben és nem csak a tányéron felszolgálva pulykanyakat, az pontosan tudja miről beszélek. :slight_smile:

1 Likes

Igen, én (sajnos) tudom, miről beszélsz! :see_no_evil:

1 Likes

Én legközelebb ezt tervezem kipróbálni:
https://kremmania.hu/kremek/aa-oil-infusion2-30-hidratalo-ranctalanito-szemkornyeki-krem
Nagyon olcsó, hibátlan az Incije és van benne egy csomó jó dolog.
Ti próbáltátok már ezt a márkát? Nekem nagyon felkeltette az érdeklődésem.

4 Likes

A marula és argán olaj jól hangzik, van is itthon argán olajam, de arcra, szemre soha nem használtam még. Na majd most, köszi! :wink:

1 Likes

IMG_20191028_155020

Ezt próbálta valaki? Ilyen párnás terméket szeretnék. Most itthon vagyok, ha nem gagyi, megvenném. Koreait gondoltam rendelni az iherbről, de az szerintem 2 hét mire ideérne, most az ünnepek miatt lassabb a posta is.

Tavaly vett valaki innen a fórumról Pixi terméket ami hasonló volt, de már régóta nem írt ide.

AA Kozmetikumok

2 Likes

Én argánt és sárgabarackot használtam már és nagyon szerette a szemkörnyékem.

1 Likes

Köszi a cikket.

1 Likes