Legjobb szemkörnyékápolók 30+ 40+ 50+

ezzel kiegészíteném a topik címét “az alváson kívül” :slight_smile:

https://kremmania.hu/kremek/rival-de-loop-pakolas-szemkornyekre Erre gondolsz?

Hú, jó kis összetevőlista. Miért nincs tubusos krém formában? :pray:

Bár a márka termékeiről eléggé megoszlanak a vélemények, nekem beváltak és szeretem a Hélia-D termékeit.
Ezt a szemránckrémüket használom egy ideje, ami számomra is hihetetlen módon, de mégis tompította, sőt el is tüntette a szemkörnyéki ráncaim egy részét:
https://kremmania.hu/kremek/helia-d-age-control-borfiatalito-szemranckrem

1 Likes

Ezzel én is szemeztem már, nekem tetszik az összetevő-listája, csak az a fránya parfüm ne lenne… Megelőzésre is jó lenne.

1 Likes

Nekem pont az alvás nem szokott jót tenni, mármint a 7-8 óránál több, de néha a kevesebb is. Amikor csak tessék-lássék pár órácska alvás jutott, akkor semmi gondom nem volt a szemem alatt. Több, jobb, minőségibb alvásnál mindig felvizesedett a szemem alatti bőr, méghozzá nem is kicsit, pedig este még masszázst is kapott, hogy jobb legyen a vérkeringés… halottnak a csók. Azóta nincs ilyen, amióta a Sisley maszkot használom. Nekem ez megváltást hozott.

1 Likes

@anon634695 is erre esküszik :wink:

2 Likes

Szegényre annyit hivatkoztam már, hogy tényleg kínossá vált, ő meg szegén egyfolytában csuklik. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

Igen, de már más a csomagolása. :slight_smile:

Bizomy ám, valami hihetetlenül jó az a maszk!

Oda-vissza fog ez a csuklás menni szerintem :smile:

2 Likes

Megnéztem, ez bizony jóáras, elhiszem, hogy jó, de nekem túl drága.

Nem rábeszélés gyanánt, vagy netán bármiféle erőltetés, ilyesmi, tényleg nem azért mondom, de nem annyiba kerül, mint amennyi a KM-en fel van tüntetve, néhány ezer forinttal olcsóbb és amíg a többi szemkrém 15 ml, ez 30 ml! Nagyon-nagyon-nagyon sokáig elég, mivel hetente kétszer-háromszor elég használni.

Off, tegnap olvastam valahol, hogy már kezdetek óta tagok vagytok. Kedvenc parfümvéleményezőm eltűnt, gondolom törölte magát. Medora néven kommentelt. Többször eszembe jutott, egyrészt tök jó regényes véleményeket írt, másrészt vettem illatot az ő ajánlására. Persze, lehet hülye kérdés, hogy esetleg tudod-e mi lett vele? Nekem úgy tűnt neki is van itt ismeretsége a kezdőtagokkal.

1 Likes

Köszönöm, majd megnézem hol mennyi, lehet, hogy vmi akcióval egyszer belefér.:wink:

1 Likes

Baszus, ma voltam Rossmannban, elfelejtettem megnézni. Köszi a tippet.

Úgy tudom, h új névvel fent van.

Köszi szépen, megteszem! :wink:

Csajok, azt mindenképp szeretném tisztázni, hogy Isten őrizz, hogy én bárkire is bármit rátukmáljak, soha nem volt szándékom, és nem is lesz. Ha áradozok valamiről, az azért van, mert a saját tapasztalatom rendkívül pozitív adott termékkel kapcsolatban és az én igényeimnek pontosan megfelel. Mivel nem vagyunk egyformák, sem genetikában, sem felfogásban, sem értékítéletben, ezért természetesen nem lesz mindenkinek jó ugyanaz. Hidd el, ha az alvás nekem segítene, eszembe nem jutna megvenni ezt a terméket, sem másikat. Azért azt is elárulom, hogy orvostól-orvosig jártam az extra szárazságom miatt, és bizony nem az segített, amit az orvos írt fel.
A termék áráról pedig annyit, hogy ha a két parfümériában (Douglas és/vagy Marionnaud) van/lesz törzsvásárlói kártyád, és párszor vásárolgatsz is mondjuk, amikor akcióznak (az előbbiben elég gyakran megteszik), akkor extra kedvezményeket adnak. Én a Glamour napokon jócskán több, mint 20% kedvezménnyel vettem a Marionnaud-ban 2 krémet és még kaptam hozzá ajándékba egy Chanel 5 ml-es termékmintát, pedig egyáltalán nem Chanel termékeket vettem. Ezzel a maszkkal én kizárólag csak azért ismerkedtem meg, mert egy vásárlásom mellé megkaptam egy kifejezetten sokáig használható termékmintát belőle, így töltöttem fel a KM-re. Ahogy azt már leírtam ez 2 külön db szemkrémnek felel meg, amit én szó szerint minimum 1 évig használok, még ha nem is spórolok vele, és igen a heti 3 x-i használat bőven elégséges, sőt jelentős javulás után lehet tovább csökkenteni, vagyis ezzel a cuccal én többet spórolok, mint valaha is bármivel. Ja és én soha nem vettem meg teljes áron. Én a helyedben egy vásárlás mellé kérnék az eladóktól egy termékmintát belőle mielőtt beruháznék rá, mert lehet Nálad nem lesz olyan látványos hatása, eleve nem lehet tudni, hogy milyen állapotban van a szemkörnyéked (na meg hát az életkor).

U.I. Mindent meg lehet venni okosan, kedvezőbben, csak rá kell szánni az időt, utána járni és matekozni, leleményesnek lenni, ill. kivárni a megfelelő alkalmat.

2 Likes