Hehe, ez jó! Lehet, hogy ehhez a fajhoz tartozom én is.
Az én talpam sem szereti a mezítlábazást, a barefoot cipő gondolatára is megfájdul
Ebben a plusz kilóimnak is nagy szerepe lehet.
Hehe, ez jó! Lehet, hogy ehhez a fajhoz tartozom én is.
Az én talpam sem szereti a mezítlábazást, a barefoot cipő gondolatára is megfájdul
Ebben a plusz kilóimnak is nagy szerepe lehet.
Én nagy mezítlábas vagyok, lehet hogy pont célcsoportja a Barefootnak? Gyerekkoromban is kergettek a papuccsal, hogy vegyem már fel, megfázik a lábam.
Otthon is csak télen van rajtam max mamusz, de inkább csak zokni, vagy ha vendég jön, mert tudom, hogy nem mindenkinek tetszik a lábfej látványa. 🫣
Itthon is mindig papucsban járok, mert ha mezítláb vagyok, akkor megfájdul a lábam. Bár a kövön, járólapon nyilván nem ugyanaz, mint a füvön.
A gyerekeknél mondtam anno, hogy az egyiknek Libero, a másiknak Pampers s.gge volt. Konkrétan ha bármi mást adtam rájuk, akkor a hátuk közepéig ment a matéria.
köszönöm 
Imádom
