Lapozó - WEB oldal és cikk ajánló

:grin: Hehe, ez jó! Lehet, hogy ehhez a fajhoz tartozom én is.

Az én talpam sem szereti a mezítlábazást, a barefoot cipő gondolatára is megfájdul :sweat_smile: Ebben a plusz kilóimnak is nagy szerepe lehet.

3 Likes

Én nagy mezítlábas vagyok, lehet hogy pont célcsoportja a Barefootnak? Gyerekkoromban is kergettek a papuccsal, hogy vegyem már fel, megfázik a lábam. :joy: Otthon is csak télen van rajtam max mamusz, de inkább csak zokni, vagy ha vendég jön, mert tudom, hogy nem mindenkinek tetszik a lábfej látványa. 🫣

3 Likes

Itthon is mindig papucsban járok, mert ha mezítláb vagyok, akkor megfájdul a lábam. Bár a kövön, járólapon nyilván nem ugyanaz, mint a füvön.

A gyerekeknél mondtam anno, hogy az egyiknek Libero, a másiknak Pampers s.gge volt. Konkrétan ha bármi mást adtam rájuk, akkor a hátuk közepéig ment a matéria.

5 Likes

köszönöm :blush:

Imádom :grinning: :see_no_evil:

3 Likes