Krémmánia megújulás FONTOS

Köszönjük!

1 Likes

Lehet, hogy nem találtam még meg magam az új oldalon, de a legújabb véleményeket lehet valahol úgy olvasni, ahogy eddig? Nekem csak hatot mutat, és még nem jöttem rá, hogy lehetne elővarázsolni a többit.

Az utolsó, “Vélemények” nevű lapfülön vannak :slight_smile:

1 Likes

Köszönöm! :blush:

1 Likes

Ezt is megértük, regisztráltam a fórumra. Gyerekek, ez mekkora kupleráj lett! Több évnyi belefektetett munkám veszett oda, az adatbázisomban mindenki van, csak magamat nem találom, zokogni tudnék. A régi egy teljesen jól használható felület volt, ez egy káosz, átláthatatlan. Ami adatnak egy felületen kellene lennie az előreugró cetlin van, senki nem fogja nyomkodni… Sok terméket letöröltem és újra felraktam a piactérre, ezek most listázhatók, mégis miért? Én magam töröltem le, mert le akartam törölni. Ezt most nem lehet? Szerettem azt is, hogy hány hasznos véleményt írtam, ez a szám is köddé vált. Soha életben nem írtam véleményt szemhéjpúderekről, mégis tele van velük a Véleményeim. Nem találom a vevői/eladói értékeléseimet, de bármikor írhatok újat olyanokról, amiket már értékeltem?
A véleményeknél a “Legkeresettebb” fül egy vicc.
A régi kezdőfelületet is szerettem, informatív volt, ezek után nézegethetem azt a bozontos szemöldökű csajszit?
Ha ez így marad, én megyek. A legtöbbet látogatott weboldalam volt eddig.

Up. Na, rajottem. A vevoertekeleseim vannak szemhejpuder velemenykent feltuntetve es a velemenyezeseim koze bekeververve. Innen lesz szep visszahozni ezt az adatbazist…

6 Likes

Nagyon szomorú vagyok. Nagyon borzasztó ez az új felület, a lány a címképen rémálmaimba is be fog költözni, tolakodó, hatalmas, minek…
A véleményeim közé totál irreleváns idegenek, keverednek, a logikáját se értem, hogyan. Nem látom a vevői/eladói értékeléseket, most itt állok egy eladás előtt, de nem tudom a vevőt csekkolni, ahogy ő se engem. Ezt a polc dolgot nem is értem.
Nekem a legfontosabb a vélemények olvasgatása volt, ez kikapcsolt és konkrétan emiatt voltam itt, most egyelőre élvezhetetlen. Teljesen jó volt a régi kis szövegalapú oldal. Sírni tudnék :sob::sob::sob:

5 Likes

Kedves Qwerty, Nevaneva és kedves KM-ok!

Csak megerősíteni szeretném Wishes hozzászólásait, kérlek, hogy a felmerülő problémákat elsősorban mailen jelezzék felénk a következő címen:
kremmania@centralmediacsoport.hu
Különösen akkor mindenképp ide írjatok, ha a belépéssel kapcsolatos probléma merül fel, mert innen tudjuk majd kezelni és megoldani azokat.

A legfontosabb, hogy szíves türelmeteket kérjük!!! A teljes weboldal megújulása és átköltöztetése hatalmas munka és időt vesz igénybe, így mindenképp várakozni kell, hogy minden a helyére kerüljön. Napokba is telhet, míg megjelenik az összes szükséges információ a profilotokon.

Szíves megértéseteket kérjük! :pray:
Nagyon köszönöm!
Üdv, Fórummodi

Sziasztok!

Nekem sem tetszik az új oldal, a régi átláthatóbb barátságosabb volt.
Az értékeléseket sem látom, sőt olyan termékekhez van adva a nevem amiket nem is értékeltem 1 kivételével… A piactéren a dátumozás felesleges és pontosan nem is lehet meghatározni sokszor. Értem a fejlesztést, de ez egyenlőre sajnos nem tetszik.

Ha megnyitok egy márkát (pl Balea) a termékek népszerűség alapján jelennek meg. Az élmezőnyben ritkán van változás, viszont havonta rengeteg új termék kerül feltöltésre, amik így elsikkadnak valahol az utolsó oldalakon. Ha újra a feltöltés ideje szerint lenne a megjelenés, sokkal könnyebben megtalálnánk az újdonságokat, és a dupla feltöltés is ritkábban fordulna elő. Az Isana márkaoldalán például olyan termék jelent meg az első oldalon, amit “már nem gyártott”-ként jelölve van.

Ugyanígy a márkáknál maradva, a legördülő menüs kategóriaszűrő jól működött. (Baleán belül pl tusfürdők) Most oldalt csúszkával kell keresgélni, a felépítés maradt a régi főkategória-alkategória szerűen (pl testápolás - tusfürdők) Én veterán vagyok, értem a sorrendet, de a kis jelölőnégyzetes megoldás miatt elég zavaros, lehetne ábécérendben, vagy valahogy kicsit átláthatóbbá kéne tenni.

Nagyon köszönjük a lelkiismeretes munkátokat! Az, hogy ennyi észrevétel jön az új oldallal kapcsolatban, az csak azt jelenti, hogy egy nagyon jó felhasználóbarát, kezelhető oldal volt. Már megvan a recept, a finomhangolások után ez is szuper lesz! <3

6 Likes

Valami jót is említsünk: 3 kép tölthető fel az eladó terméknél, ha jól láttam. :+1:

9 Likes

Én elhiszem ,hogy fontos a megújulás ,de ez most nem jött össze. Átláthatatlan számomra. Konkrétan idegesít a nő arca az elején .
Bocsánat ,de nem lett volna célszerű egy próbaverziót futtatni ? Biztos jó sok pénzbe került ez informatikailag,de nem biztos ,hogy a legalkalmasabb csapat lett vele megbízva ,gondolom pasik voltak.
Tudom ,hogy a reklámok fontos részei az ilyen webhelyeknek na de ennyi ?
Azonkívül ,hogy színesebb lett az oldal semmi pozitívumot nem tudok róla mondani. Eddig naponta használtam, de ennek vége. Kérem vissza a régi krémmániát ! Ehhez külön tanfolyam kell.

8 Likes

Nem beszélve arról, hogy laptopon még - a felsorolt hibáktól eltekintve - valamennyire átlátható az oldal, de mobilon… Ott tényleg a teljes kijelzőt elfoglalja a hölgy.

4 Likes

Igen,de ki jár mondjuk laptoppal a kezében ha vásárol? Mert én bármely kozmetikummal kapcsolatos dologban mindig a krémmániát hívtam segítségül .
Remélem sikerül alaposan összefésülniük és akkor átláthatóbb lesz.

2 Likes

Nekem tetszik az új logó, szép az egész oldal színvilága. : )
A hölgy is tetszik, ápolt bőr, száj és fogak. Természetességet sugároz, ami most trendi. Viszont valóban lehetne kisebb.
Az egész oldal felépítése nagyon női magazinos. Mintha Joy vagy Marie Claire online-t nyitottam volna meg. :wink: De majd megszokjuk! : )

És igeeen, végre több fotó feltölthető az eladó termékhez! :purple_heart:

1 Likes

Helló :slight_smile:
Borzalmas lett, de nem is vártam mást.
5-6 funkciót szoktam használni, mindegyik használhatatlan lett.
Az eddigi 1 klikk helyett kell 3-4 és nem egyben látni az adatokat, hanem lapozni, lapozni, lapozni.
Ez a mobilra optimalizálás tönkre teszi az összes fórumot.
Legközelebb okosórára kellene testre szabni, akkor megnyugodnék, mert tuti be nem tenném ide a lábam többet.
Most még talán erőt veszek magamon és a napi 2-3 alkalom helyett, hetente egyszer benézek, de lehet annyit sem, mert leszoktam már arról, hogy tudatosan mazohizáljam magam.
Gratulálok!
üdv, egy egyáltalán nem elégedett alig 2 éves krémmániás!
Ja, és nem a megszokásról van szó, mert ez nem azért rossz, azért is, de az csak a jéghegy csúcsa…

6 Likes

Senki, ezért is hívtam fel erre is a figyelmet. :slight_smile:
Apropó mobilos felület. Csak én nem találom meg rajta a fórumot?
Egyelőre csak az előzmények miatt jön be…

2 Likes

Én sem találom mobilon a fórumot, de azt hittem, én vagyok bamba :smiley:

Még egy pozitívumot kiemelnék: a piactéren látszik rögtön az ár, engem ez eddig zavart, hogy rá kellett kattintani az adott eladó termékre, hogy lássam.

A kívánságlista nekem is hiányzik, remélem, hogy pár nap alatt helyreállnak a dolgok és visszajön. Én nem látom olyan tragikusnak az új oldalt, sok mindent kell még finomhangolni a következő napokban meg meg kell szokni, de amúgy szerintem tök jó.

3 Likes

Én sem találom. És azt sem értem ,hogy a korábbi eladásoknál újra lehet értékelni az eladót. Ez kicsit homályos hogy miért van ez.
Ha vásárolni szeretnék láthatom valahol az eladó értékelését vagy fordítva ha eladni szeretnék? Próbáltam egy két eladó holmimat törölni ,de szerver hibát jelez és nem lehetséges.

Olcsó hatású, bumszli felület. Nem jönnek fel a legújabb vélemények, mint egy “idővonal”, szerettem egymás alatt olvasgatni az új véleményeket, anélkül, hogy belépnék a termék profiljára. Erre most nincs lehetőség. A profilomra kattintva nem értem, mik ezek a random értékelések, olyan termékekkel, amiket sosem vettem meg, ráadásul azt hozza elálltam a vételtől (???). Kikérem magamnak ezt a numerikus átlagot, hogy 4,87, miközben egy negatív értékelésem se volt tudtommal. Ujonnan feltett eladó termékeim eltűntek, helyette egy régi időállapot állt vissza. Tegyétek lehetővé, hogy alternatívaként lehessen használni a classic felületet, szerintem, különben nem fogjátok túlélni, mert ez a felület ultragáz!

5 Likes

Nem vagyok ennyire hardcore, mert nem minden funkciót használok/tam és jelenleg inkább a fórumot nézegettem jobban az utolsó időben. Az viszont szemet szúrt, hogy a megújult oldal számomra első blikkre a dm webshopjához hasonlít, amivel sehogy nem tudok megbarátkozni. Nyilván ez megszokás kérdése is, de elsőre nem tudtam eldönteni, hogy az a kép, amit látok a termékről a főoldalon az a piactérre vezet vagy a termék véleményezés oldalához.

2 Likes