Krémmánia megújulás FONTOS

Kedves Krémmániások!

Remélhetőleg találkoztatok már azzal, hogy hamarosan megújul a Krémmánia és ezzel kapcsolatban lesz egy kis teendőtök nektek is. Kérünk, hogy ellenőrizzétek az e-mail címeteket, hogy aktív-e, tudtok-e levelet fogadni rá. Ugyanis az új site-ra való belépéskor az első teendőtök az lesz, hogy kérjetek egy új jelszót, amit mi a profilotokban megadott e-mail címre fogunk elküldeni. Az új jelszó generálása mindenképp szükséges ahhoz, hogy zavartalanul tudjátok folytatni Krémmániás tevékenységeiteket. :blush:

Köszönjük!

a Krémmánia csapata

24 Likes

Én nem kapok ilyen emailt (outlookos emailcímem van de nagyonis élő). Próbáltam jelszó emlékeztetőt kérni de arról sem kaptam semmit. Spamben is néztem de ott sincs.

1 Likes

Nagyon nem érzem felhasználóbarátnak a piacteret. Szerintem sokkal rosszabb lett… Persze meg kell szokni, értem én. Engem ez a része érint.
Ezt már megírtam mailben is, de itt is kitérek rá. Az eladott termékeimnél látom az összeset, amit valaha töröltem, nem eladtam. Ez nagyon zavaró, remélem változni fog.
Az általam véleményezett termékeknél nem azokat mutatja, amiket én írtam, bár ez kevésbé zavar.
Az eladásra feltöltésnél jobb lenne, ha visszaállna a régi felület, egyrészt szerkeszthetőbb és formálhatóbb volt a szöveg, és sokan éltek is vele szerencsére, másrészt olyan dolgokat kér, amit vagy tudok vagy nem (termék vételének és lejártának ideje), ez lehetne opcionális, nem kötelező megadandó adat! Az elején pedig, ha már megadok egy nevet - és sokan nem egy terméket adnak el egy hirdetésben - utána miért kellene kiválasztanom egy terméket, elvileg ahhoz töltöm fel…
Nagyon jó lenne, ha ezeken lehetne még változtatni! Köszi!

Lehet, hogy most a véleményeket / visszajelzéseket gyűjtitek, nagyon remélem, és hogy a sok probléma megoldásra is fog találni! Bízom benne!
Egyébként ha már fejlesztés, lehetett volna egy tesztverzió pár hétig, éppen ezért. Avagy csak néhány ember elé odatenni ezt az újat, hogy na az aki használja is, milyennek látja, hol vannak a buktatók.
Köszi ha ezeket figyelembe veszitek!

Ahogy nézegetem, egyre több dolgot tudnék ide írni.
Tehát a saját oldalamon a vélemények fül alatt azokat látom, amiket én adtam a vevőimről, de a kép (tehát a termék) nem az, amit megvett tőlem! Ezt hogy lehetett így összekavarni? És persze azt sem látom, kinek írtam ezt a véleményt. Azok, amiket rólam írtak, pedig nincsenek sehol!

12 Likes

Sziasztok! Látom még nem kiforrott az új felület, pl a véleményeknél látok olyat, hogy maga a termék eltűnt a vélemény felett, plusz a tegnap (júl 30) írt két véleményem is eltűnt. Adminoktól kérdezném, hogy ezeket ne is keressem, írjam újra?

2 Likes

Nagyon sajnálom, hogy használhatatlanná sikerült fejleszteni az eddig jól működő oldalt. Sajnos azt kell mondanom így kár volt a belefektett munka, mert ha ez így marad, lehet inkább törlöm a profilom. Ezek a problémáim jelenleg:

  • az összes vevői értékelésem eltűnt, sőt én sem látom senkinél ha a nevére kattintok milyen értékeléseket kapott,
  • a termékekről írt vélemények között rengeteg véleményem nem található már meg, ellenben sok idegen véleménye, számomra ismeretlen termékről írt vélemény olvasható, ráadásul vegyesen belekeverve random vevői vagy eladói értékeléssel.
    Hogy jót is mondjak: a követés lehetősége illetve a kedvencként jelölés jó lenne.
    Sok év munkája van abban, hogy a profilomon több száz értékelést megírtam és ezer fölötti pozitív véleménnyel lezárt eladásom illetve vásárlásom volt.
    Kedves fejlesztők ne haragudjatok, de engem most a sírás kerülget… :disappointed_relieved: :disappointed_relieved: :cry: :cry: :cry:
14 Likes

Sziasztok!
Én ezt nem értem…
Rámegyek az eddigi termék véleményezéseimre, és megjelenik több, számomra teljesen idegen, eladói véleményezés
Ezen kívül eltűnt a kívánságlistám :frowning:
Eltűntek a saját eladói és vásárlói véleményezéseim is. De ahogy látom, pontosabban nem látom, a többi eladó véleményezését sem találom. Szerettem olyanoktól vásárolni, akiknél láttam a sok pozitív véleményt. Innentől kezdve ez így elég lutri.
Nekem elég kusza így ez az oldal, nem tetszik. De legalább a korábbi tartalmain ne vesztek volna el.

8 Likes

Ahogy látom, a főoldalon is keverednek a termék és eladási véleményezések

6 Likes

Azonkívül, hogy én is gyászolom úgymond a régi Krémmánia weboldalt, egy fontos veszteség ért személyesen, mégpedig hogy nem látom/nincs meg a Kívánságlista. Az évek során többféle terméket, krémeket, parfümöket tettem a kedvencek közé, jöttek-mentek a termékek, emlékeim szerint utoljára kb. 270 dolog volt a listán. Természetesen a töredékére sem emlékszem, azért voltak lementve, mert érdekeltek és talonba tettem a megvásárlásukat. Visszakerül vajon a kívánságlista?

A másik dolog, a piactér keresőért én sem vagyok oda, régen beírtam a keresőbe pl. azt, hogy Debrecen, és ezáltal az összes Debrecenben hirdetett terméket kiadta (ami ugyebár a személyes átvétel miatt volt nagyon fontos).

11 Likes

Abban reménykedem, hogy talán nem ez a végleges állapot, mert épp “Bad Gateway” hibaüzit kaptam, szóval talán még fejlesztenek, csiszolnak rajta valamit.

Ha viszont ez a végleges állapot, akkor szerintem is vannak hiányosságok. Nem látom a piactéri értékeléseket, sem a rólam írtakat, sem azokat amiket másokról írtam én. Azt sem tudom leellenőrizni, hogy egy piactéri eladónak a számban kifejezett értékelése milyen szöveges értékeléseket takar. (Nagyon nem mindegy!)

Azt meg végképp nem értem, hogy nekem miből jön ki a 4.94. Soha egy negatívat nem kaptam, aki értékelt engem mint eladót, mind 5 csillagot adott… :thinking:
Mást még nem volt időm tesztelni.

kép

7 Likes

Felhasználó barátabb lenne az is, ha a krémek kilistázásakor nem csak 12 db-ot jelenítene meg oldalanként, hanem jóval többet

Kedves Adminok és Fejlesztők!
Ne haragudjatok, hogy egyelőre csak fikázzuk a munkátokat, szép és modern lett az oldal, értjük, hogy meg akartatok újulni, de kérünk Titeket, az ne menjen a használhatóság és gördülékenység rovására!

10 Likes

Úgy látom, hogy az összetevők sorrendje is csúnyán összekeveredett. screen

screen2

8 Likes

A fentiekhez képest kevésbé fontos, de azért kicsit fárasztó dolog: egy termékre kattintva a leírásnak csak az első három sora olvasható, ami mobilon nézve kb pont semmi. Plusz egy kattintással egy felugróban lehet csak elolvasni :frowning:
Szintén a termék adatlapon, korábban egyszerű volt adott krém márkájának összes termékét kilistázni. Most is az, desktopon… Mobilon ugyanis nem jelenik meg a felső kenyérmorzsa.
A részletes összetevő listánál a csoportosított részben (hidratálók, antioxidánsok) a kis címkék oldalscrollozva érhetőek el. Ez kicsit feleslegesnek tűnik (nekem nem is kényelmes, másnak ettől még ez bejöhet).
A véleményeknél baromi hangsúlyos a jelentés gomb, könnyű lesz a válasz helyett erre nyomni véletlenül. Itt lehet, hogy jobb lett volna egy up + downvote lehetőség.
A címlapi boxokban (vélemények, ajánlások, stb) szomorkás az összesen 4 db termék, őszintén szólva nekem kicsit hiányzik az is, hogy itt már olvashattuk a véleményeket is a régi oldalon.
A szövegek itt-ott még sántítanak (4 vélemények; saját profil oldalon: ez a felhasználó még nem töltött fel márkát; más profil oldalán: még nem vettél a piactéren semmit)

5 Likes

A piactéren az eladó termék lapján szerintem nem szerencsés a termékleírást lerövidíteni. Csak úgy lehet megnézni az eladó által leírt minden infót, hogy a További részletek gombra kattint a vevő. Így sok esetben hiányos infó fog csak eljutni a potenciális vevőhöz, és szerintem sok félreértés forrása lesz, mert sokan biztos, hogy nem fognak arra a gombra kattintani, utána pedig kikérik maguknak, hogy számonkérem rajtuk a feltételeim megismerését…

6 Likes

Minden kategória | KremMania oldalon kattintva az összes link “A megadott szűrőkkel nem találtunk krémet.” eredményt hoz (btw nem mutatja azt sem, hogy melyik kategóriában járnék, ha működne).

2 Likes

szintén ebben a cipőben vagyok. A drogériából hazaérve az első dolgom volt a zsákmányomat rátenni a listára, és ott várták, hogy véleményezzem őket. Sokkal kézenfekvőbb volt ott listáznom őket, könnyebb is volt visszakeresni, és ezzel a módszerrel nem maradt ki egy kence sem a véleményezésből. Tegnap néztem, 60 körül volt a termékek száma rajta. Ez fájdalmas volt :frowning:

Illetve nagyon hiányzik a vélemények böngészése. Márint az a felület, ahol ömlesztve időrendben lehetett olvasni a friss véleményeket. Imádtam olvasgatni, ott találtam rá sok értékes krémre. Az megvan valahol és csak nekem kerülte el a figyelmem?

+1: eltűnt 3 véleményem, a tegnapi/tegnapelőtti napról

10 Likes

Ha desktopról nézed, a felső menü utolsó pontja a vélemények. Mobilon ez a jobb felső sarokban levő hamburger menü mögött van.

2 Likes

Sziasztok!

Köszönjük szépen, hogy megosztottátok velünk az új oldallal kapcsolatos tapasztalatitokat, meglátásaitokat! Tudunk a problémákról, vagyis hogy előfordulhat olyan, hogy nem tudtok belépni, vagy hogy összekavarodtak a migrálás során adatok, esetleg valami nem látszik még - ezeken folyamatosan dolgozunk.

A teljes weboldal megújulása és átköltöztetése hatalmas munka és pár napot igénybe vesz, tehát kérünk Titeket, hogy legyetek még egy kis türelemmel, sok mindennek még idő kell sajnos az átálláshoz. :innocent:

Illetve kérjük, hogy írjátok meg nekünk a kremmania@centralmediacsoport.hu-ra, ha valami problémát észleltek vagy a belépéssel akad problémátok, igyekszünk mindenben segíteni és megoldást találni a felmerülő problémákra.

Előre is hálásan köszönjük a megértéseteket és a türelmeteket! :heart:

10 Likes

Szia! Kérlek írj a kremmania@centralmediacsoport.hu-ra és utánanézünk, hogy mi lehet a probléma :hugs:

1 Likes

Szia! Sajnos az átállás előtti adatoknak kell még egy pár nap, mire megjelennek az új oldalon, de nem vesztek el. Egy kis türelmedet szeretnénk még kérni, és elvileg meg fognak jelenni. :blush:

2 Likes

@KataViki @torpece @Shenzi @Angelless @Izar @grund @Izar @tatombak Nektek is nagyon köszönjük az építő jellegű hozzászólásaitokat, felírtuk őket magunknak és figyelembe vesszük a további fejlesztéseknél, hibajavításoknál.

6 Likes