Konyhaművészet- Konyhaművészek :)

Köszi, tuti megcsinálom :star_struck::blush:

1 Likes

A csevegős topikbol tevedtem ide, a kuszkusz temahoz muszaj hozzaszolnom, annak ellenere, hogy regebben volt csak rola szo😅

En altalaban cukkinit es repat felkockazok, porehagymat karikakra vagon es kokuszolajon megpiritom. Kozben vizet forralok, egy kavescseszenyi kuszkuszt megfuszerezek (so, bors, esetleg egy picit leveskocka) majd felontom a vizzel. Par perc alatt megszivja magat. Ezutan osszekeverem a zöldsegekkel, es ha epp van irthon tonhalkonzerv, azt meg hozzaadom. Ha nem olajos a tonhal, akkor egy pici oliva vagy lenmagolajjal meglocsolom. Nagyon ra vagyok kattanva😍
Egy masik nagyon kedvelt verzio az cekla-torma-kuszkusz keverek, ahhoz fetasajtot szoktam meg tenni, vagy ahhoz is tonhalat😅

Edesen is szuperul mukodik, viszont akkor a borsot es a leveskockat ertelemszeruen hanyagolom, csak pici so, joghurt, mango es barack kerul bele.

4 Likes
2 Likes

Málnaturmix :). Most nem volt banán, de azzal is nagyon jó:

IMG_20200711_160330

IMG_20200711_160700

4 Likes

Elkészült a rántott hús :). Hallottátok már, hogy sokan kirántott húsnak is nevezik? Nem tudom én falnak megyek ha meghallom :rofl:. Nem figyeltem és egyet sikerült majdnem elégetnem :D.

IMG_20200711_190659

3 Likes

Dédim is mindig kirántott húsnak hívta. :slight_smile:

2 Likes

Gondoltam én is megosztom az első meggyes pitémet, ami ráadásul diétás, bár így is van benne azért kalória :smiley:
20200620_104721

13 Likes

@macooka, nagyon szépséges :heart_eyes:, én az ilyen rácsos sütiket mindig hófehérke sütinek hívom :). A mesében is valami rácsost sütött :D.

Gyönyörű lett! Biztosan isteni finom is :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Hű, de jól néz ki!

1 Likes

@Anheszenamon, @Kokapu köszönöm szépen :slight_smile: Valóban nem volt rossz íze :smiley:

1 Likes

végre főztem szépet! japán zöldséges curry udon, bónusznak egy kis tintahalkarika - nem eszem semmilyen lábas állat húsát, a tengeri herkentyűkre néha elcsábulok, de tudok nélkülük élni.
a currykockát Japánból szerzem (de lehet Ázsia btben is kapni), az udon tésztát a Dunapandában lehet kapni hűtve, sokkal jobb, mint a száraz :slight_smile: néhányszor én is próbálkoztam udontészta gyúrásával otthon, de nem lett olyan jó sajna, főleg mert nem tudom szépen felvágni :frowning:
a tintahalkarika sima tesco mirelit, airfryerben sütöttem, egész jó elropogtatni
IMG_20200721_122718

7 Likes

Szia Cattitude, ha nem túl nagy kérés, írnál vagy linkelnél hozzá receptet :speak_no_evil: Köszönöm :blush:

Oh, irtózatos ügyes vagy! :slight_smile:

1 Likes

szia :slight_smile: persze
ami mindenképp kell, az japán currykocka, van rá helyettesítő recept, de én még sose próbáltam
2 nagyobb adagra én 1 fej nagy hagymát, 2 nagyobb fej krumplit, 2 közepes répát szoktam számolni, a hagymát karikára vágom, egy nagyobb, mély serpenyőben megdinsztelem olajon, rá a falatnyi darabokra vágott répa és krumpli, só, kis bors, felöntöm annyi vízzel, ami ellepi és félig puhára főzöm, majd adok hozzá egy kis mirelit brokkolit (nem volt friss brokkolim épp), de bármilyen más zöldség is jó ízlés szerint, szoktam bele mirelit spenótkockát vagy zöldbabot, konzerv csemegekukoricát, friss paradicsomot, gombát, sütőtököt vagy spárgát is beletenni, ami éppen van.
közben lehet egy másik edényben udont főzni, frisset vagy szárazat, de szerintem makarónival is működik, ha nem lehet udonhoz hozzájutni. nem kell neki sok idő, pár perc és le lehet szűrni.
ha a zöldségek közben már jók (nemtom hány perc sajna, érzésre szoktam), még rakok bele legalább egy bögre vizet és 4 currykockát, majd annyi vízzel pótlom, hogy hígabb krémleves állagú legyen az egész. a főtt tésztát egy mélyebb tányérra tesszük és rámerjük a curryt.

4 Likes

Köszönöm szépen :blush: annyira jól néz ki, hogy csak na :heart_eyes: biztosan megcsinálom ezt is. Egyelőre csak rízstésztám van, de beszerzek majd mindent, ami szükséges, aztán hajrá :see_no_evil::laughing:

szerintem rizstésztával is tuti finom lesz :slight_smile:

Hát ja, rossz nem lehet azzal sem :grin: de a currykockával azért nem kísérletezek, biztos ami biztos, inkább készen veszem :sweat_smile:

én se szoktam, annyira hozzászoktam a kocka ízéhez, félek nem ízlene annyira, ha saját magamnak kutyulnám :slight_smile: sajnos itthon elég macera hozzájutni meg drága is, dokodemón vagy UK amazonon érdemes még körbenézni érte, ha amúgy is rendel az ember mást

1 Likes

IMG_20200723_215640
Világbajnok tiramisum Lovagjelöltnek holnapra. :grin:
Nagyjából ez a recept, de azért az évek alatt változtattam rajta. Eddig mindig osztatlan sikert aratott. 1:4 édesítővel készült ezúttal.

10 Likes