Kérdések-egyéb kategória

Lehet egymás között privát üzenetet váltani a fórumon?:sunglasses::sunglasses:

Van ilyen funkció, ha a jobb felső sarokban a profilképedre klikkelsz, a könyvjelző és a fogaskerék között van az ikonja…

1 Likes

Lehet. De ez nem a tinder :joy:

5 Likes

Sziasztok! K-beauty topic nincs, vagy csak nem lelem? (Koreamánia - tényleg jobbak? - Ez az egyetlen?)

Szerintem ez az egyetlen, de nyugodtan nyithatsz topicot te is :slight_smile:

Ezzel a szépeszeti temaval kapcsolatban nem talaltam mar letezo topikot, igy itt fordulok hozzatok “fogas” (:grimacing: :grin:) kerdesemmel.
Van tapasztalata valakinek a Lumineers héjjal kapcsolatban?
Esetleg tudnatok ajanlani budapesti fogorvosokat, akik alkalmazzak? Kutakodtam mar a google-lal, de nem sok klinikat dobott ki.
Nagyon megkoszonnem, ha tudnatok nekem ebben segiteni! :kissing_heart:

Írtam privátban!

1 Likes

Most próbáltam feltölteni a DERMOMED DOCCIASCIUMA TALCO E IRIS TUSFÜRDŐ összetevőit. Felvittem mindet, rányomtam a mentés gombra, ezután egy állapotjelző csík, kis kockákkal jelezte, hogy a mentés folyamatban van. Csakhogy nem sikerült a mentés, mert a kis kockák csak mozogtak és mozogtak. Hagytam a telefont, de 15 perc után sem változott semmi. Ekkor ráfrissítettem az oldalra, természetesen eltűntek az összetevők és a mentést jelző állapotcsík.
Az érintetteket kérdezem, hogy mi történt akkor most?

Ide írd meg. :point_up:

Köszönöm szépen, megírtam. :hugs:

Sminkecset mosáshoz nekem nagyon bevált. Meg lett vásárolva ,de csak állt a polcon senki nem nyúlt hozzá . Gondoltam egyet kipróbálom és működik. Az ecseteket pikk-pakk tisztára lehet mosni vele,némi langyos víz és a tenyerem segítségével. Nagyon jól oldja a bennük lévő porokat krémes termékeket.

https://kremmania.hu/kremek/mixa-micellaris-viz-szaraz-borre

2 Likes