Kedvenc Smink Márkátok

Igen,sok szép minden van.

Oh akkor megnézem, tegnap még nem voltak fent csak a catrice hivatalos oldalàn.

1 Likes

Juj, de jo kerdes ez!
Kedvenc highend sminkmarkabol tobb van: puder tekinteteben hourglass- es furcsa mod a mac, a highlighter eseten az ABH (glow kit), ebbol drogerias kedvenc meg nincs, bronzositasnal mac-smashbox, de ha egyet kellene valasztani, akkor toofaced, drogerias kedvenc talan a theBalm, szemfesteknel Jeffree Star (ha csak egyet valaszthatnek :star_struck: nehez az Alien es a Conspirancy kozul valasztanom), drogerias kedvenc ebben a tipusban egyszeruen nincs. A pirositasnal nars, vagy lovely ha olcso kell. A szempillanal a toofaced better than sex, szemoldoknel ABH (slim ceruza es pomade), olcsobb verzioban az essence slim cerkai, nem is! a maybelline slim brow pencilhe a nyero! :innocent:A szemoldokkefe szempontjabol a KAP, olcsot csak kettot probaltam es mindketto nagyon messze van minosegben a KAPtol, illetve a szemceruzanal nincs olyan highend, ami tulszarnyalna a Rimmel scandaleyes cerkait, alapozasnal van tobb is, Nars sheer glow, EL double wear, IT cosmetics CC , Bobbi Brown, es a Chanel, de ha csak egy valaszthato, akkor az IT CC-je maradna a magas fenyvedelem miatt. Korrektornal Jeffree a gyoztes, meg a Tarteshapetape, de az Essence healty glowja is benne van, ha egy maradhat, akkor a JS. Primernel szinten toofaced a nyero, es a mistnel a KAP. Ki maradt valamelyik lepes?:joy:

2 Likes

Rúzs?:wink:

2 Likes

Jaj, tenyleg😂 sephora lip stain🤩

1 Likes

Óóó, úgy szeretnék egyszer eljutni egy Sephorába (vagy legalább rendelni, ha nem lenne olyan magas a pk), bele se merek gondolni, mennyit költenék.
Higlighterből nekem is az ABH Glow Kitek az etalon, szemfestékben meg Jeffree Star, és az Alien. :heart_eyes:

5 Likes

A sephoraban a mini highend termekek a kedvencek, amik a penztarnal 8-15 ajroert vannak. Ott aztan nagyon nehez nem bevasarolni :see_no_evil: de a folyekony ruzsainal en meg jobbat, fuggetlenul az artol is, sosem talaltam. Pedig a highend vonalon a fentyn kivul minden markat probaltam mar :sunglasses: es az ara, igazan barati a szinskala pedig…:heart_eyes:

3 Likes

jah, es az essence szemtusa, ha highend kell, akkor toofaced, ha kozeparas, akkor nyx🙃

Haha, ezt megértem. Tavaly úgy jártam ott, hogy mindent IS meg akartam venni. Listával készültem: előre kinéztem, mi érdekel, hogy majd ahhoz tartom magam. Na persze. A végén megérte sephora törzsvásárlónak regisztrálnom… És sokkal többet is el lehetne ott költeni, csak hát kinek bírja ezt a pénztárcája.

2 Likes

Saját márkás rúzsokra is sokat tudnék ott költeni.:smiley:

2 Likes

Fogalmam nem volt hová írjam, de hallottátok, hogy a Becca szeptembertől megszűnik? Gondolkodtam, hogy addig beszerzek valamit tőlük…

1 Likes

Igen, valamelyik topikban már volt róla egy cikk. Nagyon sajnálom, én most nagybevásárlást tervezek.

Nekem van egy eladó mini Moonstone-om és egy hydra mist púderem, ami már csak sima púder (nagyon hamar elillan a vizes hatása), ha esetleg érdekel valakit.

A Moonstonet szeretném!

1 Likes

BareMinerals a kedvencem, a színezett primer szuper.