Kedvenc Smink Márkátok

Igen,gondoltam!:slight_smile: Nekem is azok voltak a gyengéim.
Pattanásos lettem tőlük… Eltömitették a pórusaimat. Mióta abba hagytam a használatát azóta hálisten csak keves van :slight_smile:

Mennyi ideig és milyen alapozókat használtál, milyen mértékben, ha kíváncsiskodhatok? Nekem azóta szép a bőröm mióta rendszeresen használok alapozót. De ez azért van mert kb.egy időre tehető a tudatos bőrápolási rutinom kialakítása és az, hogy alapozókat kezdtem használni. Nagyon későn kapott el a mánia. Csak kb.3 éve használok rendszeresen alapozót. Sminkelni is csak 30 felett kezdtem. Amúgy most 36 vagyok és sosem volt ilyen jó állapotú a bőröm.

Sokáig. 3 évig minimum használtam, minden egyes nap. :confused:
Loreal Paris True Match Sable Sand (nagyon szerettem,de túl olajos volt )
Max faktortól 2 alapozót is használtam sokáig, most nem jut eszembe a neve :thinking:
Estée Lauder Double Wear
Vichy Dermablend 3D
Most egyenlore ennyi jutott eszembe. Szerintem az alapozó használata nem egeszséges. Nem tud rendesen lélegezni az arcbőr. És persze az sem mindegy milyen összetevőket tartalmaz…

Az összetevőkre én is nagy gondot fordítok. Szerencsére hatalmas a választék és szuper termékek vannak a piacon. Én még nem tapasztaltam állapotromlást a bőrömön, egyedül MAC termék után, de arról gyorsan le is szoktam, a többi terméket szereti a bőröm, de köszönöm a figyelmeztetést. Oda fogok figyelni a bőröm jelzéseire, és tervezek beiktatni pár “natúr” napokat az életembe:)

Az nagyon jó ötlet lenne! :slight_smile: Meghálálja majd a bőröd… :slight_smile: