IKONIKUS termékek. Mi éri meg és mi nem?

A Laura Mercier milyen szép!:heart_eyes: Tuti az éjjeliszekrényemen tartanám, hogy nézegethessem.

Az a baj, hogy én is csak erre használom :smiley: :smiley: :smiley: Nagyon-nagyon nem az én színeim sajna.

Ok, akkor nem csak én vagyok őrült.:smiley: Bevallom, én kenem magamra, ami tetszik, kicsit bizonytalan vagyok a színtípusomban (máskor meg nem érdekel). A Zoeva Caramel Melange palettájával jártam úgy, ahogy te a LM-vel: annyira, annyira szép, de még én is láttam, hogy nem illenek hozzám azok a nagyon meleg, szinte lángoló színek, tovább adtam egy barátnőmnek, boldogok együtt. Azóta is sajnálom egy kicsit, de kissé drága éjjeliasztalka-dekorációnak.

Áh, én rendszeresen nézegetem, szeretgetem a gyűjteményem, az előbb feldobtam az egyik (!) szememre egy natúrkát a Kat Von D-ből. Szeretek játszani. Nekem meg pont a jó kis meleg színek kellenek, de a natúrabb vonalról. Nem mostanában fog ilyen paletta készülni.

A Kat V D tényleg ennyire jó? A Lolita palettát nézegettem, az nagyon tetszik.

Nem szívesen ismerem be, de nagyon jó szerintem.
Kat Von D viszont egy idióta.

Nem ástam bele magam az oltásellenes stb. botrányba, de igen.

Megszületett a gyereke, nem volt elég a teje, a gyerek vércukra a béke segge alatt volt már, de neki KRITIKUS volt, hogy akitől tejet kapnak, az vegán legyen. Ez már az ostobaságnak a mérhetetlen szintje.

Meg az elvakultságé. Az egészség a legnagyobb kincs és ezt akarja elvenni a gyerekétől?..
(Olyanról is hallottam, aki vegán állateledelt keresett. Remélem, vicc volt.)
Most egy kicsit gonosz leszek, de KVD tudja, hogy a tehénnek jó, ha megfejik és megszabadul a tejtől? Vagy hogy mennyire örül a tyúk, amikor tojást toj? Nem minden állati eredetű táplálék ördögtől való és nem minden állat szenved az ember keze alatt.
(Ellenben a növény is élőlény, szóval várom, mikor lesz divat a fényevés.)

2 Likes

Elég komolyan veszem a bőrápolást és igyekszem megkímélni a bőröm a sminkektől, ezért nem sminkelek mindennap. Ez valamiféle rigolya lehet :sweat_smile: Valahogy bennem maradt ez a rögeszme, hogy a smink nem tesz jót a bőrnek így megpróbálom elkerülni amikor éppen nem lát senki. Mivel sajnos problémás a bőröm ezért nem szívesen sminkelek ha nem megyek sehova ahova emberi kinézettel kell megjelenni. Persze most mondhatnánk, hogy oké de nem kellene feltétlenül alapozni, szemhéjfestésről van szó, viszont azt vettem észre, hogy úgy nem lesz teljes a végeredmény. Mivel az arcom néha eléggé kipirul, rózsaszín így a szemhéjfesték is másképp néz ki mintha lenne rajtam alapozó ami viszont a nyakam semleges-enyhén meleg tónusú színét utánozza. A másik pedig az, hogy nincsenek színes palettáim vagy szemhéjfestékeim :confused: Egyetlen egy NYX Single eyeshadow van pirosas színben amit akkoriban vettem meg amikor bejött a pirosas trend a szemhéjpúdereket illetően és sosem mertem még hozzányúlni, mert nincs mivel kombinálni.

Viszont nem ártana kicsit próbálgatni a sminkeket már csak a gyakorlás kedvéért is. A cicaszemmel lassan egy évtized óta hadilábon állok :joy:

Kat Von D palettái nekem túl sötétek, a színek egyébként szépek.
Azt gondolom, hogy mindenféle szakértelem, kevés “gyakorlás” mellett illetve a próbálgatások hiányában vagyok így megtorpanva ami a szem sminkelését illeti. Az arcomat gyakrabban sminkelem és több tapasztalatom, termékem van rá, így ezzel különösebben nincs probléma, viszont a szem egy egész más dolog. Egyrészt valóban aprók a szemeim, kevés felületen tudok dolgozni, másrészt nem próbáltam még igazán profi textúrákat, harmadrészt pedig nem sajátítottam el a saját szemformámhoz való megfelelő technikát. A Too Faced palettája tűnik most a legesélyesebbenk arra, hogy beszerezzem, aztán ha belejöttem akkor nekikezdek más palettákba is beruházni :slight_smile:

A Sigma érdekelne, az már egyébként is birizgálja a fantáziámat egy ideje, és talán a Laura Mercier is. :slightly_smiling_face:

Nekem egy olyan palettám van, amit sajnálok használni, mert olyan szép a csomagolása (meg mert megrögzött Harry Potter rajongó vagyok, így 43 évesen is), pedig egyébként volt már használatban, és meglehetősen jó minőségű. Pedig valamiért azt hittem, hogy inkább csak a HP rajongóknak készült, mint “ereklye”, de nem.
De kipróbáltam már párszor, és pigmentált, nem foltos, szépek a színek és tartós is, ráadásul a Jinx szín valami olyan csoda, amit sehol nem láttam még. Sőt, azóta láttam már Jeffree Star egyik videójában is, és neki is tetszett minden szempontból. :smiley:
Na majd szombaton használni fogom, megyünk a gyerekkel Harry Potter mozinapra. :smiley:

FB_IMG_1544129614726

2 Likes

Jaj Lorac és LM szeretem őket. Loractól az unzipped van meg. Nagyon szép krémes, puha ,pigmentált. lorac_unzippedpalette002 A pro 3 ami nagyon tetszik még.De annyi árnyalat van benne nekem túl sok annyi pan. És az egész talán 12 gramm?.LM- töl is van egy vegyes- szemfesték+ highlighter + bronzer. Azt hiszem,hogy a soft glamot mégsem tartom meg. Ki sem próbáltam.Előbb a lorac. Velem az a baj ,hogy megveszem, és sokszor bele sem nyúlok mert annyi más van,csak nézegetem.És előbb- utóbb győz a józan ész és eladom😁

Előbb-utóbb lehet, hogy beruházok majd rá, a Cashmere teljes mértékben illene hozzám. Minden színét tudnám használni. A következő egy évben nem hiszem, hogy szóba jöhet, de ki tudja. :slight_smile:

1 Likes

Ez durva. Egy ilyen drága paletta legyen tökéletes. Te hol vetted?

Ez a paletta egy csoda!:heart_eyes: Én is HP rajongó vagyok!:heart_eyes: szabad tudnom, hol lehet hasonlót kapni? :blush:

1 Likes

Én is nézegettem, miután már megvettem a Pro palettát, hogy ez talán jobb választás lett volna, sokkal jobban kihasználható lenne nekem. Olyan szép :heart_eyes:

Én nem Mo-on élek, helyben vettem.

A csillámok potyognak a felhordás során. Nagyon-nagyon finomra vannak őrölve (ezért lesz olyan gyönyörű a végeredmény), de ha a szem festése előtt alapozok, akkor igencsak óvatoskodni kell, hogy ne tegye tönkre az alapozást. Én meg nem szeretek szemfestés után alapozni.

Én a Beauty Bayről rendeltem, de még tavasszal, viszont már a márkát sem láttam az oldalukon (van ecsetkészletem is). Egyik oldalon az ebayes változat, másik oldalon az eredeti Storybook.

IMG_20180904_210637

1 Likes

Uhhh, csodaszépek!!! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes