Fórum - Hibát észleltél?

@Forummodi segít.

Már nagyon régóta ugyanaz a hibaüzenet jön csak.

Kedves Montelino!
Nézzük, hogy mit tehetünk, kérjük szíves türelmedet!
Üdv, Fórummodi

Kedves Montelino!

Ilyen hiba sajnos akkor szokott fellépni, ha nincs minden kitöltve az adatlapon. Ellenőriztük és nálad hiányzott az életkor rész a profilodban. Beírtunk oda random valamit és jelszóemlékeztetőt is küldtünk Neked, így most annak segítségével remélhetőleg be tudsz majd lépni!

Ha mégsem, akkor kérlek, írj a kremmania@gmail.com-ra és segítünk! :slight_smile:

Köszönöm, váltottam mailcímet a linkre kattintva.

Szuper, köszönöm a visszajelzést! :gift_heart:

Kedves @Forummodi ,
előfordulhat, hogy törölted vagy más törölte a topicot, amit indítottam, öööö… izé, pár hónapja. Jó ideje felé se néztem, talán törlődött a rendszer által? Estleg béna vagyok és nem találom? Vagy nem volt eléggé releváns a téma?
Már nem emlékszem a pontos nevére, kb. ez volt: Társadalmi segítségnyújtás, adakozás, ügy, érzékenyítés.
A saját profilomban sem találom :face_with_raised_eyebrow:
Köszönöm!

Kedves Umpalumpa!

Igen, ne haragudj, de sajnos, azt a topikot törölnünk kellett, mert eléggé elszaladt offtopik, sőt politikai irányba, ami sajnos ellenkezik a szabályzatunkkal. Egy ideig hagytuk, mert láttuk hogy ott is beszélgettek és sokféle téma felmerül, de a végén erőteljes panaszokat kaptunk és hát valóban tartanunk kell magunkat a saját szabályzatunkhoz…

Érdekesek a felmerült dolgok, de ezekre valami más felületet kellene keresni…
Kérem szíves megértésedet!!! :pray:

További kellemes fórumozást kívánok a klasszikus topikokban! :sunglasses:

Szeretettel:
Fórummodi

2 Likes

Okés, tökéletesen megértem. ez kencefice fórum súlytalan témákkal. Számítottam rá, hogy törölve lesz, de azért kár :wink:
XO
🩷

5 Likes

Mondjuk kíváncsi lennék ki panaszkodott és végülis miről…:thinking: De azt hiszem ez már sosem derül ki.

4 Likes

Szerintem nem lenne baj, ha befejeznénk a politikai témájú diskurzust, igazán nem szokta erősíteni a csapatszellemet, és egyébként sem erről szól ez a fórum.

Nem látok korrelációt a végzettség és a politikai hovatartozás illetve világnézet között, és nem hiszem, hogy egy egyetemi vagy főiskolai diploma rögtön el is dönti ezt a két dolgot bárkinél is. Köztünk is biztos vannak nem értelmiségiek (a végzettségükre gondolok), akár aktív hozzászólók, akár csendesen olvasók, akiknek rosszul eshet ez a megjegyzés.

Az én Édesapám például összesen 8 elemit végzett, aztán inas volt a Csepel művekben majd szerszámkészítő és végül csoportvezető, de rengeteget olvasott, verseket írt, és egy végtelenül tájékozott ember volt, aki mindenkivel megtalálta a hangot és a közös témát. Az ő élete úgy alakult, hogy nem volt lehetősége többre, ahogy sok más embernek sem, önhibáján kívül. Én is gyakran elgondolkozom, hogy ha nem az ELTE-n csinálok mesterképzést nyelvszakon (mert nem támogatnak annyit a szüleim), hanem mondjuk elmegyek ékszerkészítőnek, vagy valami hasonló kreatív dolgot csinálok diploma nélkül, nem lenne-e boldogabb/teljesebb az életem. De tudom, hogy attól még én lennék, és az alapvető értékeim, politikai nézeteim nem változnának. Korábban szerezzük ezeket, mint az egyetem/főiskola.

Nem vitázni szeretnék, sem bántani senkit, csak rámutatni, hogy talán most jobb, ha más irányt vesz a beszélgetés. :two_hearts:

14 Likes

Izar! Teljesen egyetértek veled.
Nem kell a politikába belemászni.
Döntse el mindenki melyik oldalon áll,ez nem végzettség kérdése.

3 Likes

Teljesen igazat adok neked! Mindenhol van kivétel. Vajon a Facés posztom miatt törölték , ahol sok egyetemista nem tudta megmondani Magyarországgal hatàros orszàgokat meg nem tudtàk milyen állat a sertés stb…?? :rofl: :blush:

3 Likes

Szívemből beszéltél :hugs::hugs::hugs:

2 Likes

Igazatok van, ez egy beauty fórum, nem a politika terepe. Magas labda volt, nem bírtam megállni :crazy_face:

4 Likes