Évszaktípusok, színtanácsadás - vélemények, tapasztalatok

Nagyon érdekes a topic, megmondom őszintén nekem cinikus módon mindig az jut eszembe, ha lenne rá keret, több színtanácsadóhoz is elmennék, vajon mind ugyanazt tanácsolnák-e? :wink:

Anett, tökéletesen leírtad, amit érzek, köszi :slight_smile: Én is így vagyok vele, hogyha nem húzhatnám ki a szemem feketével, akkor az nem én lennék és nem érzeném magam önmagamnak :smiley: Mondjuk vicces, hogy mennyire “meg tud borítani” egy ilyen tiltás. Hamarabb mondanék le a kávéról :smiley: Én is azt éreztem, hogy amit józan paraszti ésszel ki lehet következtetni, hogy mi jó rajtam, az bárkinek menne… Nem tudom, hogy mennyi kókler van, de ezek szerint nagyon sok, mert ugyanazt írtátok, mint én és kísértetiesen egyforma minden, pl a “pocakozás” is :stuck_out_tongue:

Sajnos ez is gondolom olyan, hogy van egy 5 alkalmas tanfolyam és máris Okleveles Szín-és Stílustanácsadó vagyok :sweat_smile: Kell csinálnom egy trendi honlapot, odaböfögnöm pár stílussal kapcsolatos idézetet meg insta-pozitív hangulatfotót (pl. szép színes anyagok a háttérben egy gőzölgő kávéval :blush: vagy egy Audrey Hepburn skicc) és ennyi, máris mondhatom a nőknek amit a tanfolyamon kapott fénymásolt papírokon bemagoltam. Cool :sunglasses:

Na pont ez a bajom nekem is.

Nekem nagyon jó élmény volt a színtanácsadás. Az a hölgy, akinél voltam nagyon kedves teremtés, szakmailag is profi szerintem, és ott a tanácsadáson elmondta, hogy gyakran ad második véleményt, két “hypeolt” színtanácsadó volt ügyfeleinek, akiket sikerült elbizonytalanítani teljesen. Gyanítom te is az egyiknél járhattál. Ezt a lányt én ajánlanám, de nem csinálnék reklámot, akit érdekel, annak megírom privátban ki ő.

Szia! Nekem megírnád kérlek? Köszi :slight_smile: