Értékeld a MEGA.hu smink webáruházát!

Én örülök neki. Többször nézegettem már a termékeiket és szívesen kipróbálnék tőlük pàr dolgot, de nem volt kedvem külföldről rendelni.

2 Likes

Engem az ecseteik érdekelnek jobbára (Morphe). Én szívesen látnék több terméket Charlotte Tilbury-től, főként palettákat, illetve ugyanúgy Natasha Denonának is örülnék a kínálatban, tőle is főként a paletták izgatják a fantáziámat. Design szempontjából szerintem is jobb lenne egy kevésbé színes, letisztultabb arculat, adott esetben a smink kategórián belül akár külön listázva a kapható márkákat. Ebből aztán ki lehetne választani, hogy mire szeretnék szűrni. Ugyanígy pl. szem/ajak/arc stb. termékek. Mobilról néztem, így ha az asztali verzióban van, akkor szuper, itt nem találtam még ilyen funkciót, szerintem átláthatóbb lenne tőle a kínálat.

1 Likes

Én örülök neki, szivesen kipróbálnám a palettáikat, ecseteiket :).

1 Likes

Én is nagyon örülök neki! Van tőlük palettám, kiváló minőség. Szívesen vásárolnék még tőlük, de nem akartam külföldről rendelni, így nagyban megkönnyítitek a hozzájutást.

2 Likes

Ez tényleg nagyon jó hír! :slightly_smiling_face: Nagyon szeretem a palettáikat, 3 is van, plusz van egy negyedik a kívánság listámon, de mindig sold out az európai weboldalon. Kíváncsian várom.

2 Likes

Van esetleg KM fórum kupon kód? :hugs: Köszi

1 Likes

Köszönjük az ötleteket, szem előtt tartjuk! Legközelebb 2022 első negyedévében várható márka bővülés. Parfüm lehet hogy lesz még az ünnepek előtt, dolgozunk rajta! :slight_smile: Morphe pedig ha minden igaz akkor már a jövő hét közepétől elérhető, de jelzek nektek! Néhány termék esetében sokat segithetnétek ha megmondanátok hogy milyen áron legyenek fent az oldalon, illetve mi az ami még nektek szimpatikus :slight_smile: Továbbra is nagyon köszönünk minden segitséget!

4 Likes

Happy Saturday! :grinning_face_with_smiling_eyes: Megerkeztek a MEGA-ra a Morphe gyonyoru palettai es ecsetjei illetve par limitalt jopofasag is hogy jobb kedvunk legyen :slight_smile: Kerlek mondjatok el hogy igy mar megfelel-e a kinalat vagy legyen meg tobb Morphe amire esetleg gondoltatok. Nekem szemelyes kedvencem a Coca Cola-s de mindenki dontse el maga :slight_smile: Ugy probaltuk megalkotni az arakat hogy senkinek se viselje meg nagyon a penztarcajat es lehetosegetek legyen kiprobalni ezt a remek markat meg az unnepek elott. Kellemes bongeszest es szep hetveget mindenkinek! :slight_smile:

5 Likes

Linket :star_struck:

1 Likes

Kedves Gloria! A linket a fórum legelején találod.

@MEGA , megnéztem az oldalt! Nagyon jó kis termékek kerültek fel. Tök jó, hogy vannak Anastasia Beverly és Bobbi brown termékek :relaxed:. A Morphe termékek is érdekesek :). A kólás paletta nagyon kis csinos :).

1 Likes
1 Likes

Az a Samer Khouzami paletta :star_struck: :heart_eyes:

2 Likes

Nekem is tetszett!

1 Likes

Sziasztok! Decemberi akciónk keretében a mai naptól minden 30.000 Ft feletti vásárlás mellé egy 40.000 Ft-os Wellness kupont adunk ajándékba a MEGA-n az első 20 vásárlónak.

2 Likes

Sziasztok! Újabb újdonságok kerültek fel a napokban és némi kedvezmény is a Karácsonyi szezonra :slight_smile: Mindenkinek nagyon kellemes ünnepeket kivánunk!

4 Likes