Értékeld a MEGA.hu smink webáruházát!

Sziasztok hölgyek! Persze kezdjük azzal hogy ez nem a reklám helye, de végtére is ez egy fórum és jelen poszt célja most ha hiszitek ha nem, nem a reklámozás (köszönjük, rengeteg helyen hirdetünk és nem ez most a lényeg) hanem sokkal inkább az hogy megkérdezzük tőletek, hogy mennyire vagytok elégedettek a MEGA smink szekciójával, mik azok a termékek amiket beszerezzünk nektek a következő hetekben (beszállitóink folyamatosan dolgoznak) és egyáltalán vásárolnátok-e nálunk bizalommal vagy sem. Ha ezt leirjátok reméljük el tudjuk oszlatni az esetleges kételyeket és kielégiteni vágyaitokat :slight_smile: Minden épitő kritikát és észrevételt szivesen fogadunk, mi ha megengeditek maradunk barátságosak mert célunk hogy titeket a lehető legjobban kiszolgáljunk! Szivesen adnánk néhány ajándékot néhány kommentelőnek itt, nem tudjuk erre van-e lehetőség, igy ti is tudnátok tesztelni a MEGA oldalát (pl ami a kiszállitási időt és a termékek eredetiségét illeti). A pozitiv vagy negativ kommenttől függetlenül fogunk ajándékozni és egyszerű magyarsággal és talán kicsit gyerekesen irva: szeretnénk ha szeretnétek minket!
A MEGA sminkjei elérhetőek a következő linken: www.mega.hu

Sziasztok!

Márkát lehet ajánlani, akár bőrápolás terén is, amelyet szívesen látnánk?
(Nálam ilyen például az Hourglass.)

1 Likes

Kedves Amadea! Köszönjük a kérdést! Először is kérlek küldd el nevedet és címedet, a help@mega.hu email címre, mint első kommentelő szeretnénk meglepni egy NARS rúzzsal. :slight_smile:
Természetesen bőrápolással kapcsolatos termékeket is lehet ajánlani. Az Hourglass-on kivül van esetleg valami ami eszedbe jut? Ha pontos termék fotókkal is segítesz az nekünk is nagy segitség, vagy a pontos megnevezés is elég! Köszönjük!

2 Likes

Kedves Mega csapat!

Én egy influencer videójában láttam az oldalatokat, ajándék termékeket mutatott be. Fel is mentem nézelődni azonnal, mert ismeretlen volt számomra a név.

A lány nagyon boldogan mutogatta a termékeket, de ezzel nem győzött meg. :slightly_smiling_face:

Őszinte leszek: nem mernék tőletek vásárolni, alapvetően bizalmatlan vagyok az újonnan felbukkanó kozmetikai termékeket kínáló webshopokkal, pláne, ha high-end termékekről van szó. Gyorsan lehet nagy összegeket bukni, ha valami mégsem úgy sül el. Ezért maradni szoktam a jól bevált külföldi webáruházaknál.

Viszont nagy meglepetés, hogy itt kommunikáltok velünk.

Nekem a sminkszekciónál az hiányzik, hogy egyes termékekből nem túl széles a színskála, pl.egy púderből csak Medium árnyalat elérhető.

Márkák terén olyanokat is szívesen látnék, ami nem high-end, de nehezebben hozzáférhető. Pl. Milani, Soap & Glory, stb. Engem ezek is érdekelnek.

Az oldal működésének hátterét (beszállítók, nem minden van raktáron?) nem teljesen értem. :thinking:

10 Likes

Nagyon örülök, hogy lehet végre itthon is eddig csak külföldről beszerezhető sminkeket Forintban, hazai weboldalon keresztül megvenni. Nyilván nehezen vált az ember az elején, mert van egy jól megszokott bejáratott rendelési vonalam ( CULTBEAUTY, SPACENK, CT EU, SEPHORA FR ), viszont ha kedvező árakat ,folyamatos akciókat gyors szállitással kínál a cég, akkor szerintem fokozatosan egyre többen rendelünk majd. Lehetne hírlevél feliratkozási lehetőség, ahol informálódhatunk az újdonságokról.
Sok sikert kívánok !

3 Likes

Kedves Cremmaniac!
Neked is nagyon köszönjük hogy leirtad hogyan talàlkoztàl elôször a MEGA oldalàval, illetve az ôszinte vèlemènyt is. Kèrlek te is írj a fenti email címre had küldjünk neked is valamit, ha màs nem legalàbb azt megtapasztalod hogy milyen gyors a szàllítàs:)
Igen, Karin tette ki nemrèg ès tesztelte is a tôlünk kapott ajàndèkait. Sok influencernèl fogjàtok mèg làtni idèn a Mega sminkjeit.
Tökèletesen egyett èrtek veled abban hogy nehèz ùgy venni bàrmit is online (fôleg talàn sminket) hogy elôtte meggyôzôdünk azok eredetèrôl, minôsègèrôl.
Nos kb egy hònapja üzemel a Mega smink szekciòja ès ezalatt az idô alatt rengetegen rendeltek màr tôlünk (majd teszünk ki èrtèkelèseket is hogy ezt a kijelentèst bizonyítsuk, bàr sajnos màr ezeket is nagyon könnyû hamisitani), negativ visszajelzèsünk egy alkalommal volt, teljesen jogosan (egy paletta nem került àtvizsgàlàsra a kiszàllítàs elôtt ès kiderült hogy vagy màr szàllítàs elôtt sèrült volt vagy pedig szàllítàs közben sèrült meg, talàn az elôbbi mert mindig gondosan becsomagoljuk a sminkeket) de 2 palettàt küldtünk vissza a kellemetlensègek miatt.
Nem szeretnèk itt màs oldalakat említeni de hatalmas oldalaknàl sem mindig (inkabb maradjunk annyiban hogy nem) veszik figyelembe a kizàrólagos disztribùciòra vonatkozó szabàlyokat. Biztosíthatlak hogy a nàlunk èrtèkesített minden termèk (legyen az smink vagy màs) kizàròlag beszàllítói szerzôdèsek alàíràsa utàn került fel az oldalra ami annyit jelent hogy ennek a cègnek le kell vizsgàznia mielôtt bàrmit is èrtèkesíthetne, hasonlóan mint pl az Amazonon. Te ebbôl csak annyit fogsz èszrevenni hogy a megrendelt sminked 100%-ban eredeti ès mindenben szàmíthatsz a vevôszolgàlatunkra illetve hamarosan egy dedikàlt telefon vonal is lesz erre a cèlra!

4 Likes

Kedves Mimicike!
A hírlevèl feliratkozàs ötlete remek, igazàbòl minden MEGA regisztràciò utàn feliratkozàsi lehetôsèg lesz elèrhetô bizonyos kivàlasztott szekciòkban (pl akciòs kuponos ajànlatok, sminkek, stb) amennyiben ehhez a vàsàrlò hozzàjàrul.
Köszönjük a kedves szavakat ès a bíztatàst, ha te így gondolod màr megèrte lètre hoznunk az oldalt, mert pontosan ezt szerettük volna elèrni, egy alternatívàt biztosítani nektek ahol nem kell annyit vàrni a külföldi szàllítàs miatt ès sok minden elèrhetô amit nem tudunk itthon boltban megvenni. Kèrlek te is írj emailt nekünk (help@mega.hu) ès engedd meg hogy meglepjünk valamivel!

1 Likes

Én indie márkákat látnék nagyon szívesen, főleg olyanokat, amik külföldön népszerűek, de itthon nagyon nehéz beszerezni. Pl. Ace Beauté, Kara Beauty, Moira Beauty, Nomad Cosmetics, Give Me Glow Cosmetics, stb. :slight_smile:

2 Likes

Mivel én jelenleg külföldön lakom, így nem valószínű hogy egyhamar rendelni fogok, de azért lenne egy UX észrevételem. Úgy látom a sminkek ömlesztve vannak, nincsenek alkategóriák, még csak annyi sem, hogy szem, arc, stb., pláne nem alapozók, szemhéjtusok, etc. Én nem tudom mások hogy vannak ezzel, én szeretem tematikusan átnézni egy webshop tartalmát, nem csak úgy ömlesztve mindent. Ja, és nincs lehetőség a sorrenden sem változtatni, pl. ár szerint, legújabbak szerint, stb.

Szerk.: ezt egyébként úgy mondom, hogy hasonló helyen dolgozom (online a dolog, csak nem javak, hanem szolgáltatások). Többet nem mondhatok, de ezt biztosan tudom: minél többféleképpen lehet megtalálni egy terméket, annál valószínűbb hogy eladja magát :smiley:

3 Likes

Én szintén örülök annak, ha van egy megbízható hely, ahonnan beszerezhetők az itthonról amúgy nehezebben elérhető márkák termékei is, mert bár szoktam külföldről is rendelni, és semmi gondom azzal sem, de időnként pl a magas szállítási költség miatt nem éri meg nekem.
Ami jelenleg kicsit fura nekem is, hogy ömlesztve van minden az oldalon, nincsenek részletes szűrők, illetve igazából én egy tisztán sminkes-kencés webáruházra számítottam, amikor megnyitottam a linket, a ruházat és egyéb kategórák megleptek :grinning:
Gondolom idővel úgyis fejlesztitek az oldalt, és bővülni fog a választék is új márkákkal és remélhetőleg a már jelenlévőkből is több termék lesz majd :blush:
Sok sikert kívánok a működéshez!

2 Likes

Én nagyon örülök, hogy kíváncsiak vagytok a mi véleményünkre, javaslatainkra is. A csak külföldön elérhető termékekre biztosan nagy kereslet lesz, mivel még mindig sok ember tart egy külföldi webshopból rendelni, plusz a szállítást, áfát, vámot fizetni. Én személy szerint nagyon örülnék, ha parfümök is elérhetőek lennének a kínálatban, minél több terméktípus, annál preferáltabb az oldal. Igen, írták többen, hogy a termékek rendezése, szűrése is jó lenne több lehetőség közül, illetve nekem sokszor szempont, hogy milyen szállítási mód közül lehet választani, az automatákba való szállítás is jó lenne, már többféle elérhető és sokan ezt részesítik előnyben. Hourglass, Nars, Milani, kedvenc márkáim, nem mindig könnyű elérni őket, főként megfelelő áron. Kuponos akciókat is érdemes hirdetni, akár vásárlási értékhatárhoz kötötten, vagy szülinapi kedvezménykupon, ezt is több webáruház alkalmazza. Jó, hogy vagytok, örülök Nektek!

1 Likes

Én nagyon szívesen látnám a Juvia, Colourpop márkákat nálatok, tudom hogy ezek a márkák amerikaiak, de hátha betudjátok Szerintem szuper hogy megkérdeztek minket “vásárlókat” is, hogy melyik márkákat látnánk szivesen.

3 Likes

Sziasztok,
szintén a bőrápolási vonalat erősíteném, Tatcha márkának pl nagyon örülnék :).
111SKIN, MARA Beauty, MEDIK8, Saint Jane, Grown Alchemist, Indie Lee, Vapour Beauty, Venn Skincare…hirtelen ők ugrottak még be.
Illetve nagyon szívesen látnék még egy niche parfüm kategóriát, viszont itt is jó lenne ha nem csak a megszokott márkák közül lehetne válogatni. Vilhem Parfumerie, Le Labo, 2787, itt is hosszú a lista :).
A weboldalt én is fejleszteném még, hogy átláthatóbb és jobb legyen. Szeressenek rajta eltölteni időt a vásárlók, sajnos nekem annyira nem tetszik a mostani állapota.
Kuponok, kedvezmények, nyereményjátékok, vásárláshoz minták ajándékba: szerintem ezeknek mindenki örülne :).
Kíváncsian várom a folytatást/fejlődést!

2 Likes

Kedves Amadea, Creammaniac és Mimicike! Csomagjaitok a mai nappal elindultak felétek :stuck_out_tongue_winking_eye: A többieknek is nagyon köszönjük a hasznos észrevételeket és segitséget! Továbbra is fogunk ajándékokat küldeni azok közül random kiválasztva akik elmondják véleményüket, sokat számitanak javaslataitok :slight_smile: Köszönjük! :wink:

4 Likes

Milyen jó,hogy egy webáruház kommunikál egy fórumon a leendő vásárlóival. Főként azért mert más fórumokon is elég nagy bizalmatlanság tapasztalható az újonnan létrehozott webshoppokal szemben így a Megával szemben is.Sokan csalásra ,hamis vagy lejárt termékek árusítására tippelnek elsőre. Közben eszükbe sem jut,hogy nem mindenki tud vagy szeret külföldi webshoppokból vásárolni . Mondjuk én nem a magyar influenszerek miatt döntök egy termék mellett. Inkább figyelem a kedvenc vagy új márkák felületeit vagy inkább adok olyan civil emberek véleményére akik használják a termékeket. Számomra ez az őszintébb,hitelesebb vonal. Nekem is jobban tetszene egy átláthatóbb letisztult vásárlási felület . Sok sikert kívánok az üzlethez és a jövőben sok-sok elégedett vásárlót! :slight_smile:

4 Likes

Szerintem is nagyon jó kezdeményezés, hogy itt kommunikáltok!
Maga az oldal számomra sem túl csalogató vizuálisan. Ha most itt nem látnám, hogy milyen udvariasak és vevő-barátok vagytok, őszintén szólva eszembe nem jutna ilyen oldalt választani. Szerintem is előnyösebb volna egy letisztultabb imázs. Nem hallottam eddig erről a Mega oldalról, de az embernek olyan benyomása van, mintha a bónuszbrigádon lenne.

Én minden általam eddig nem ismert webshopnál a Kapcsolat részre lépek. Ha cégnév, telephely, ügyfélszolgálati telefonszám nincs, csak egy e-mail, nem tudom megszavazni a bizalmat neki.

10 Likes

Egyetértek az előttem szólóval, egy rendes Kapcsolat fül szükséges, ahol megkapom a cég alapinfóit és az elérhetőségeket.
A sminkeknél szívesen látnék én is kategóriákat, valamint egy külön Újdonságok fület, én azt máshol is szeretem böngészni.
Én szívesen látnék arcápolási termékeket is, pl. Drunk Elephant.

1 Likes

Elérhetőségeink menüpont javitva. Cégjegyzék számmal és cég cimmel kiegészitve. Ezek az adatok egyébként eddig is fent voltak csak más menüpont alatt.

2 Likes

Megtörtént tegnap a sorsolás a kommentelők között. Kedves legallybrunette, kérlek te is irj emailt a help@mega.hu cimre hogy el tudjuk küldeni ajándékodat. Köszönjük a tanácsot és az észrevételt!

1 Likes