Értékeld a MEGA.hu smink webáruházát!

@legallybrunette!
Nyertél, ld. előző komment.

2 Likes

Hát, nagyon köszönöm. Ez tényleg korrekt sorsolás volt, mert nem volt kimondottan hízelgő az észrevételem. :slightly_smiling_face: Kedves tőletek az ajándék, de egyre kevesebb rúzst használok, ezért szívesen átengedem a “pótnyertesnek”, ha sorsoltak ilyet. :slightly_smiling_face:

3 Likes

Köszi :slightly_smiling_face:

1 Likes

Kedves Legallybrunette! Random ajándékokat adunk, nem mindenkinek rúzst :slight_smile: Kedves vagy, de ha mégis úgy látod irj nekünk, hátha olyan valamivel tudunk meglepni aminek örülnél :slight_smile:

1 Likes

@MEGA, annyira aranyosak vagytok, gratulálok a nyerteseknek! :)).

Kedvesek vagytok, köszi szépen, írtam. :slightly_smiling_face:

@MEGA Tervezitek esetleg valamikor a jövőben a posta pontra történő szállítást? Bár valószínűleg egyedül vagyok ezzel, de sajnos a munkahelyemre nem kérhetek csomagot, csomagpontok pedig nincsenek a közelemben és általában otthon sincs senki napközben aki átvehetné helyettem. Gondolom, hogy nem egyszerű bevezetni és kezelni ilyen sokféle szállítási opciót, csak érdeklődöm. Köszönöm a választ :slight_smile:

4 Likes

Szamomra mindig ijeszto egy uj webshop kiprobalasa, foleg ha high-end sminktermekeket arul. Velemenyem szerint a jelenlegi smink szekcio kisse hianyos, emellett rendezetlen, ahogy ezt elottem is irtak. Jo lenne akar kategoria akar marka szerint rendezni a termekeket. Szeretnek latni a termekekrol tobb kepet, illetve nagyobb szinvalasztekot.:blush:
Az viszont mindenkeppen pozitiv, hogy itt kommunikaltok velunk, es kertek visszajelzest.

1 Likes

Köszönöm az ajándékot !

1 Likes

A kerdes teljesen helyen valo, koszonjuk! Igen, ugy gondolom hamarosan elerheto lesz ez az opcio is, ezek szerint sokaknak szamit, koszonjuk a visszajelzest :slight_smile:

1 Likes

image

Legyen elerheto? Ismeritek ezt a markat?

image

Ilyen mar biztos hogy lesz a kovetkezo par hetben :wink:

2 Likes

Danessa Myricks, úristen!!!

2 Likes

image

Errol esetleg barmilyen velemeny vagy javaslat? :slight_smile:

1 Likes

Nekem nincs az érdeklődésem homlokterében a márka.

1 Likes

Nem ismerem. Nem venném.

Ez ázsiai márka?

Nem, ő egy amerikai youtuber/influenszer/transznő :smile:

1 Likes

Én is megkaptam az ajándékot, amit nagyon szépen köszönök. Az első összetörve érkezett, erre ma, vasárnap (!) a cég házhoz hozott nekem egy másikat. Ötcsillagos ügyfelközpontúság, köszönet érte. :slightly_smiling_face:

4 Likes

Breaking News: November 15-tol elerheto a MORPHE marka majdnem teljes kinalata a MEGA-n. Palettak, bronzerek, ecsetek, limitalt kiadasok, stb. Mit gondoltok errol a markarol, erdekes lehet szamotokra? A mi velemenyunk a termek csaladrol egyszeru: “Minoseg elerheto aron”.

12 Likes