Elfogyott - minden, amit az utóbbi időben elhasználtál vagy fogyóban van

Azt kell mondjam olvasgatva a kommenteket megállapítottam, hogy nagyon elégedett lehetek magammal ezen a téren.
Én általában hűséges vagyok a már felbontott kencékhez és végighasználom őket, legyen test, arc, haj, fogápolás, mindegy.
Azt már kitapasztaltam, hogy tusfürdőből nem szabad 300 ml-es nél nagyobb kiszerelést vennem mert bármennyire is tetszik az illata az elején, kb. 250 ml tájékán elkezdem unni. Ennyire vagyok kalibrálva, na!

Sminkek, körömlakkok esetén már rosszabb a helyzet, de itt meg mindig megmagyarázom magamnak, hogy pont az a szín, textúra, bármi éppen hiányzott a boldogságomhoz. (ÖÖöööö…, igen tudom…)
Azért mikor úgy látom nagyon kezd elszaladni velem a ló akkor kiteszem a stop táblát, a hülyeségnek is van határa felszólítással, és igyekszem a már készleten lévő darabokból szemezgetni.

1 Likes

Nálam lassan fogynak a termékek, de ha igen, akkor egyszerre többnek a végére érek.

  • Narükö rózsás-hialuronsavas szérum - nagyon-nagyon szerettem, a géles, mégis gazdag állagát, komolyan úgy éreztem, hogy “tömöttebbé” teszi a bőröm és az illata is finom, nem tolakodó. Ez volt az első találkozásom a márkával, örülök, hogy hirtelen felindulásból beruháztam rá, később mást is szeretnék tőlük kipróbálni.
    Missha All-Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++ - jó kis fényvédő, az A’pieu-ra emlékeztet, csak nem citrusos, hanem inkább virágos illata van. Sajnos az INCI végén szerepel némi alkohol, ezért nem veszem újra. Amúgy könnyen beszívódott, nem kukacosodott.
    Rdel Young szemhéjalap - kb. egy suhintásnyi van belőle. Hihetetlenül olcsó, sokáig elég és tartós sminket eredményezett, bár kissé sokalltam a felvivendő mennyiséget, ha kicsit kentem fel, hamar megkopott rajta a szemsmink.
    MAC Fix+ utazó méretben - elfújkálom, de nekem nem ad semmit extrát, bevallom. Arctisztítás utáni hidratálásra nekem nudli, nem érzem, hogy tartósabbá tette a sminket és annyival szebbnek se láttam.
    Naturland mosdókenőcs - nagyon szuper kis lemosó nekem, az ára pedig verhetetlen. A kombinált bőröm nagyon szerette. Egyelőre nem veszek belőle újat, mert szeretek új dolgokat kipróbálni.
    Gliss Kur fújós balzsam - ritkán van időm wash off balzsamokra, pakolásokra, ezért jó kompromisszumos megoldás nekem. Mindig más fajtát veszek, nem vettem észre különbséget köztük. A festés okozta száraz érzést megszüntetik. A Glamour-napokon a rózsás verziót vettem meg.
    NIOD Hydration Vaccine - nappali hidratáló/primer funkciót töltött be, annyira nem voltam érte odáig, nem éreztem, hogy nagy plusz hidratálást adna, ha ki-és bevettem a rutinból/-ba.
    Lacalut Alpin fogkrém - jól elvoltam vele, nem szeretem, ha egy fogkrém nagyon habzik, ez nem csinálta és a sós ízt is könnyen megszoktam. Nem marta szét a számat, ahogy sok más fogkrém.
1 Likes

Akkor pontosítok, SZÁMOMRA az 50ml/34ezer az horror ár.
Elismerem, hogy másnak meg aprópénz…

Félre értettél, egyáltalán nem ez lett volna a mondandóm lényege, mindegy…
Elnézést kérek, nem akartalak megbántani!

Nem bántódtam meg. :sunny:

1 Likes

+1: Klairs Supple Preparation Facial Toner: csak a 30 ml-s kiszerelést szereztem be Ebayről, de majd lehet, hogy a nagy is jön haza. Géles állagú, színtelen-szagtalan, jól táplálja a bőrt, nekem a homlokom se csillogott tőle jobban (az a zsíros rész).

Creed Love in White Summer, ma ürült ki a fiolám:(
L’Occitane mesés shea jázmin kézkrém, már ebből sem lehet többet kipréselni.

tegnap: Gillette Satin Care Sensitive Skin borotvazselé

1 Likes

Ma elhasználtam a Dove Regenerate Nourishment samponomat.
Tegnap elfogyott egy Fa makadámia olajos krémtusfürdő. Ezt eléggé szerettem.
És végre kidobhattam az EOS mentás-vaníliás ajakbalzsamot is. Soha nem venném újra. Hidratálás nulla és túlárazott is.

1 Likes

Elfogyott a Nívea fekete micellás víz és az Avon True arctisztító olaj. Az utóbbiból már vettem újat, micellás vizet pedig most rózsaszín Biodermát bontottam.

Múlt héten elfogyott még a Scwarzkopf Beology hajbalzsam, ami ugyan nem volt rossz, de a kiszerelése katasztrófa.

2 Likes

Elfogyott ma a TBS Shea vajas kézkrémje. Az illatát szeretem, a hatását nem érzem elégnek, nekem a kezemre a legjobban az ásványi olaj alapú krémek váltak be a legjobban, úgyhogy back to Embryolisse.
Szintén elfogyott a tusfürdőm, a neve akkor sem jutna eszembe, ha az életem múlna rajta. Tengerész ruhás kisfiú van rajta. A krémszínűt használtam és döbbenetesen hamar, 3 hét alatt fogyott el. Nagyon nem vagyok ehhez hozzászokva, általában a BBW tusfürdőit használom és azok annyira durván koncentráltak, hogy 3 hónapig tart egy flakon, de van olyan, amelyik 4 hónapig, annyira kevés kell belőlük és olyan sok, dús habot képeznek. Ezt a tengerész kisfiúsat sem éreztem, hogy locsoltam volna, nem is értem. De ismét megállapítottam, hogy a sokkal drágább lehet, hogy végül sokkal olcsóbb. (A BBW kétszer annyiba kerül ,de négyszer annyi ideig tart.)

3 Likes

Elfogyott ez a tusfürdő, ami egyébként örök kedvencem a Baleától. Nem is tudom hányszor vettük már újra, még a férjem is használja. Számomra Pez cukor illata van :blush:
https://kremmania.hu/kremek/balea-dusche-creme-granatapfel-pfirsichblute
Megint elfogyasztottam egy fényvédőt is. Annyira megszerettem, hogy újra fogom vásárolni, ha a másik 2 is elfogy ami meg van bontva. Hidratál, nem leszek diszkógömb, elég hamar beszívódik. Nem tudok rosszat mondani róla.
https://kremmania.hu/kremek/innisfree-the-minimum-sun-cream-spf25

3 Likes

Ezt a fényvédőt hogyan használod? Teszel még alá hidratálót is, vagy nem kell?

Nem teszek alá, csak a Tindigo C-vitaminos szérumot. De nekem kombinált a bőröm, úgyhogy bőven elég ez a krém.

https://kremmania.hu/kremek/l-occitane-kimelo-shea-vajas-arctonik

1 Likes

Nekem pont ma a Caonatur száraz és töredezett hajra való samponja fogyott el. Jöhet is a kamrából az utónpótlás :slight_smile: szeretem, szívesen használom, így tavaly feltankoltam belőle, amikor a dm kiárusítása és a márka saját webshopjából való eltűnése miatt rám jött a frász, hogy megszűnik… pár hónappal később szerencsére visszatért a termék a webshopba, így remélem, akkor is újra fogom még tudni venni, amikor a kamrában még sorakozó 3 flakon elfogy :slightly_smiling_face:

Talán egy alkalomra elegendő hab van még a Rossmann sajátmárkás Wellness and Beauty mangóvajas-barackmagolajas fürdőhabjában. Ezt is szeretem, de nagyon régen vettem (tusfürdőt nagyon csúnyán tudok halmozni… pár napja került végre a polcra az unikornisos Balea, ami… 2 éve volt limitált kiadás? :no_mouth: ), tavaly viszont történt egy cruelty-freeről vegánra váltás, így amíg nincs infóm arról, hogy van-e benne állati eredetű összetevő, nem fogom újravenni. A flakonját viszont alig várom, hogy kipróbálhassam újrahasználva, valami másik, higított tusival feltöltve. Remélem, a megfelelő arányt eltalálva másból is habot csinál, mert megszerettem ezt a habos tusolást :slight_smile:

Amit pedig várom, hogy elfogyjon, de nem fogok újravenni: a Paula’s Choice két kémiai hámlasztós testápolója. Mindegyik teljesen jó termék és többnyire elégedett voltam velük, azonban hatalmas kiszerelések, amiket 2(!) év alatt sem sikerült elhasználnom… Arcra és testre is használtam, de zsíros a bőröm, ezért testápolót nagyon lassan használok, mert alig van rá szükségem, és arcon is elég volt belőlük kevés. Állagra, szagra nem tűnnek másnak, mint eddig, ezért használom őket még mindig, de azért 2 év csak két év, szóval arcra már nem merem őket használni. Szerencsére mindkettőben csak kicsi maradt már.

Kb. 3 használatra elegendő micellás víz várja, hogy lecseréljem.
Ami fogyóban van: https://kremmania.hu/kremek/garnier-micellas-arctisztito-viz-szaraz-es-erzekeny-borre
és ami követi: https://kremmania.hu/kremek/bioderma-hydrabio-h2o-arc--es-sminklemoso
A micellás vizek közül nagyon sokfélét próbltam már, szerencsére a bőröm szinte kivétel nélkül jól tolerálta őket.

Elfogyott két tusfürdő:
http://kremmania.hu/kremek/fa-cream-oil-kokuszolaj-es-kakaovaj-tusfurdo
http://kremmania.hu/kremek/ziaja-kakaovajas-tusfurdo
A Ziaját az elején nem igazán szerettem, de végül mégis csak megkedveltem.

1 Likes

https://kremmania.hu/kremek/avon-senses-relaxing-florals-tusfurdo

https://kremmania.hu/kremek/weleda-elenkito-arclemoso-tonik

Sziasztok!
Nálam a sminktermékek valami hihetetlenül lassan fogynak. Nem is értem másnak hogyan sikerül egész palettákat elfogyasztania. Egyedül az alapozó az, amin észreveszem, hogy gyorsan fogy. De minden más (sajnos) nagyon sokáig kitart nálam, ezért kevesebb új dolgot vehetek, mert nem szeretek felhalmozni :frowning: Pedig minden nap sminkelek. Pirosítóimat évek óta használom… (3-4 fajtát) Hajvégápolóval ugyanez a szitu, egyszerre használok kettőt, de már vagy egy éve :smiley:
Na de hogy válaszoljak is a témára…:slight_smile: Nemrég fogyott el a Jessa intim lemosóm, amit nagyon szeretek, újra is vettem, olyan termék, amit talán sosem fogok lecserélni, mert bevált, olcsó és könnyen beszerezhető. Elfogyott a Balea érzékeny bőrre való borotválkozó habom is, amit nem bánok, mert viszketett tőle a lábszáram, intim részen pedig egyenesen borzalom volt, holott nem került a kritikus helyre, csak a környékére. Nemsokára el fog fogyni az egyik kedvenc alapozóm, a Catrice Hd Liquid Coverage, várom már, mert egyrészt ez a nyári színemhez illett, de nem akarm eltenni jövő nyárig, másrészt a helyébe léphet így végre a Revolution Conceal & Define alapozója, aminek valami hihetetlen a fedése és a finishe is.

2 Likes