Dupe-ok: smink, borapolas, illat

A legtartósabb pirosító a Bourjois klasszikusai. A Lila’s D’or árnyalat NARS Orgasm dupe, vagy fordítva. Csodálatos, még késő délután is fenn van, egyszer a kozmetikusom is megkérdezte mit használok. Sose fogy el. Egyébként NARS Orgasm pirosítóm is van, de az nem olyan tartós, mint ez. :slight_smile:

Köszönöm a tippet! Kipróbàlom :slightly_smiling_face:

Ezzel èn is így vagyok. Pirosító, highlighter, mintha lefújná rólam a szèl :smile: az alapozó marad, de ami fölè kerül az elpárolog. Egy kivètel volt, egy artdeco pirosító (artdeco art cuture?), az a másodperc törtrèsze alatt olyan szinten belecuppant az alapozóba, hogy javítgatni sem lehetett, ha túl èlènknek ítèltem. Márpedig durván pigmentált, szóval emiatt kb èrintetlenül áll a szekrènyben (fèkek tőle na :joy:)

nem tudtok véletlenül egy jó dupe-ot a maxfactor “fantasy fire” körömlakkjára? elvileg ez eleve a clarins 230 dupe-ja, amit egy időben olyan 150 dollárokért árultak e-bayen… de közben ez a maxfactor is “ddiscontinued” lett állítólag, és azóta az is minimum 10 ezer e-bayen :sob:

Talán a Catrice egyik Spectra Light lakkja (Irregular galaxies 03) hasonlít valamennyire. Ezen az oldalon vannak róla képek.
https://www.twgram.me/tag/catriceirregulargalaxies/

Lancome La Vie Est Belle - Zara Red Vanilla

La Rive - Hello Beauty- meglepően tartós, kellemes illat. Állítólag Givenchy Angel eu Demon utánzat.

:bomb: Nem bírtam ki, hogy ne keressek rá, és tátva is maradt szám! Több, mint 1,3 millióan nézték meg ezt a körömlakkot. Aki még nem látta, klikkeljen, megéri!

ILNP - The Magician fedőlakk az egyetlen, amiről tudok. Ez is limitált volt sajna, a cég saját elmondása szerint költözés közben véletlenül megtalált utolsó batch unicorn pee porból csinálták, de talán még nem lehetetlen hozzájutni (bár most out of stock kb mindenhol:( )

Szerk.: egyébként azt olvastam, hogy azért tűntek el ezek a lakkok, mert a “unicorn pee”-t pénznyomáshoz kezdték használni. Egyesek szerint az USÁ-ban, mások szerint Németországban (ez utóbbit nemigen értem, akár euróról, akár márkáról volna szó). S állítólag a pénzhamisítás megnehezítése érdekében vonták ki a kereskedelmi forgalomból ezt a pigmentet. Szóval, ha felbukkan egy-egy igazi unicorn pee lakk, az csak valamilyen régi és véges aranytartalék lehet. :frowning:

azt aaaaaa mindenit :open_mouth: hát nekem inkább a körmöm legyen szép, mint a pénzem, de valahol megértem. viszont tényleg elképesztően szép ez a körömlakk, sajnálom hogy eltűnt…
Mindegy, szerintem valami hasonló effektet megpróbálok frankenelni vagy rétegezni. illetve találtam valamit a neten, ami úgy első blikkre hasonló: https://www.aliexpress.com/item/NICOLE-DIARY-9ml-Nail-Polish-Chameleon-Holographic-Thermal-Iridescent-Flakies-Varnish-Shinny-Glitter-Manicure-Nail-Art/32920557553.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.281.7a7b3c00xNztQL na ebből az első kettőre gondoltam, hogy kicsit hasonlít az effekt (talán nem annyira, hogy dupe legyen, de azért na), csak a második flakie-nek tűnik. próba cseresznye :smiley:

Lányok, akik próbálták már a Tarte Shape Tape és a Revolution Conceal And Define korrektorát, mennyire tér el minőségében a két termék?

lolly csinált egy összehasonlító tesztet, amiben a Revolution korrektor is szerepel (a Shape Tape ugyan nem, de talán segít)

Egyiket sem próbáltam még, viszont a magas fedésű korrektorokkal eddig mindig az volt a probléma, hogy túlságosan szárítanak (annak ellenére, hogy zsíros bőröm van rendkívül vízhiányos). Talán a MAC Pro Long Wear korrektorában látok fantáziát. A Nabla Close Up korrektora is érdekel, de mintha erről is azt írta volna valaki, hogy szárít :confused: