Discontinued, azaz már nem kapni, ezért bánatos vagyok

Írjunk ide mindent, amit “gyászolunk”, mert szerettük, de megszüntették. Lehet smink, parfüm, kozmetikum, bármi. De ne csak szomorkodjunk, hanem javasoljunk egymásnak olyan termékeket, amelyekkel pótolhatjuk a fájó hiányt. :slightly_smiling_face:

8 Likes

Kezdem egy parfümmel: Stella in Two Peony. Nem magam miatt gyászolom, a tesóm kedvence volt. Azóta sem talált olyat, ami pótolná.

3 Likes

Nekem is van parfüm, amit siratok: Diesel Fuel For Life Unlimited EDP :sob:
kép

4 Likes

Trussardi: Phyton .
Több üveggel is elhasználtam belőle, nagyon szerettem, illettünk egymáshoz. Mikor rájöttem, hogy kezd eltűnni a polcokról pánikszerű vásárlásba kezdtem, de az akkor beszerzett darabok már rég elfogytak, jelenleg csak bizonytalan minőségű üveges maradékokat látok a piacon niche áron.Signature scent esélyes volt, azóta is hasonló illatot keresek.
A Nesti Dante szappanműhelynek van egy Animalier Chic névre hallgató 3 darabos kollekciója abból az egyik a Red és vörös pitonbőr mintás a csomagolása , na az hozza azt az illatot. Kár, hogy csak szappan :frowning:

3 Likes

Én két arcra való terméket sajnálok nagyon és nincs még alternatívájuk ezért a tartalékaikat élem fel:

The Balm Balmshelter színezett hidratáló - ha kapható is még néhol, már csak a túl sötét árnyalatok - ez az örök kedvenc “alapozóm”, sosem hagyott cserben

NYX Tinted Veil - először ki nem állhattam, aztán szép lassan megszerettem, Ez lett volna a TheBalm utódja, erre ezt is kivonják…

4 Likes

Óóó ezt annó próbáltam és nagyon tetszett, de akkoriban óriási Versace lázban égtem és nem vettem meg.
Aztán pár év múlva eszembe jutott , emlékeztem a csipke ruhára is…de akkor már nem láttam sehol.
Jól gondoltam, hogy kivonták.

1 Likes

Erre emlékszem, finom illat volt, egyszer majdnem vettem.

Én az arany szappant imádom a Nestitől, nekem valahogy a régi Prada Infusion d’Iris (ezért is kár, az új verzió gyatra hozzá képest) illatát hozzá vissza. Sajnos nagyon szárít.

1 Likes

Én is nagy arany fan voltam amíg ki nem próbáltam a platinát. Maga a csoda, nem szárít, lepucolta a karomról a pöttyöket ,kera… pilo… nem jut eszembe a latin neve , szóval a pöttyöket, érdemes vele tenni egy próbát, ha az aranyat szeretted. :slight_smile:

2 Likes

Köszi, majd csekkolom valahol. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Itt laknak :slight_smile: az aranyból van tusfurdő, gyertya, krém, diffuzor.

Csináltak parfümöket de sajnos egyik sem az arany vagy a platina , bevallom engem az arany arckrém izgat, biztosan ki fogom próbálni.

1 Likes

Ők hiányoznak, de nagyon - és ebben a sorrendben:

L’Occitane Notre Flore Myrte EDP (kremmania.hu)

Aramis Havana Pour Elle (kremmania.hu)

3 Likes

(Keratosis pilaris)

2 Likes

Az ára rablás , de gondoltam megmutatom :slight_smile:
1 Likes

Igennnn az az , köszi :slight_smile: mivel már nélküle élek el is felejtettem a nevét :rofl:

2 Likes

Nagy a bánatom a hiányuk miatt:

Amway - Ciel de nuit
Naomi Campbell - Mystery

1 Likes

Ezt az Amway parfümöt én is szerettem, néha még felbukkan a piactéren!

2 Likes

Ezer éve az Avonnak volt egy Milennia nevű illata. Azt kivonták, bezzeg a nyomorult Far away még mindig van…

3 Likes

Megtöröm a sort, én sminktermékek után bánkódom.
Zoeva Graphic Eyes szemceruzák - a lilával kicsit nehéz dolgozni, de ezek a kedvenc ceruzáim. A színek is különlegesek, pl. a barnában nagyon pici, piros csillámok vannak. Az állaguk puha, könnyen siklanak a szemhéjon és az alsó vízvonalban.
JSC Alien - a ronda csomagolás a legjobban formulált, legszuperebb és egyben leghordhatóbb színeket tartalmazta Jeffree szemfestékpalettái közül.
ABH Subculture - ez is kapott hideget-meleget, de a pigmentáltság csúcsa volt, egy külön dimenziót képviselt.

5 Likes

Ami nekem hiányzik az a bimatprost. Későn jöttem rá, hogy a szemöldökömnek milyen jót tesz. Egy termékem van még, ami tartalmazza, de már sehol sem találok olyan cuccot, amiben van, mert betiltották.
Volt egy szérumom ami nem tartalmazott ilyen hatóanyagot, mégis csuda volt, a Grande Cosmetics szemöldökápolója. Sajnos itt nem kapni és kegyetlen drága.
Ha van tippje egy hasonlóan szemöldök-kattantnak, ne tartsa magában, kérem :wink:

3 Likes