Bőrápolási rutin

IMG_20200423_203902

7 Likes

Milyen jó ötlet 2 tonert használni! :+1: Hogy ez miért nem jutott eszembe!

1 Likes

három😄

2 Likes

Ja, tényleg :sweat_smile: , az még jobb!

Hogy alakulnak a tapasztalataid a Schüssleres krémmel?

Használom, az jelent valamit. :slight_smile:
Érdekes módon teljesen megszoktam az illatát, már nem érzem. Tegnap két pumpát nyomtam, az sok lesz, egy elég.
Valamit tud, mert olyan kis kisimult vagyok. :smile:

2 Likes

Nekem is elég egy pumpa. Én használom a reggelit és az estit is, de a legnagyobb kedvencem még mindig a BB, a naptej és harmadik befutónak az ajakápoló. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz elég egy lágyabb formula a krémekből.

2 Likes

A naptej a következő, amit kipróbálok. Megnézem majd az ajakápolót is.
A nappali krém hasonló állagú mint az éjszakai?

2 Likes

Pontosan ugyanolyan, még az illata is. Az ajakápolón azért lepődtem meg, mert azt hittem a Laneige után nem jöhet jobb, de tökéletes és sokkal olcsóbb. A kiszerelése is praktikus. Az Origitől is van ajakápolóm és ezek a formulák nagyon bejönnek nekem úgy néz ki. Eddig is szeretem a shea vajas, kókuszos dolgokat, de abszolút működik nálam. Ráadásul nagyon jó rá sminkelni. Tegnap origi ajakápoló volt rajtam egy ABH matt rúzzsal és meglepődtem, hogy kibírt 2 érkezést is. Mintha beleragadt volna az ajakápolóba, és egyáltalán nem szárított. Ma újra így próbálom ki tesztelésképp.

2 Likes

Sziasztok! Már korábban ebben a topicban kértem tőletek tanácsokat a bőrápolással kapcsolatban. Azóta keresgéltem, tanulgattam és összeállítottam az arcápolási rutinomat.
A bőrtípusom zsíros, télen inkább kombinált
Bőrproblémám a tinikori hormonok hatására a pattanások, mitesszerek de szerencsére nincs súlyos probléma
Reggeli rutin:

  1. Arctisztító: Eucerin Dermopure mélytisztító zselé
  2. Szérum: G&G B-Bomb
  3. Fényvédő: Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30

Sminkelni nem szoktam.

Esti rutin:

  1. Arctisztító: Eucerin Dermopure mélytisztító zselé
  2. Hámlasztó: G&G Cheer Up hámlasztó
  3. Hidratáló(szérum): TO Hyaluronic Acid 2% + B5

Nagyon örülök neki, hogy rátaláltam a krémmániára, nélküle nem is tudom milyen állapotba lenne a bőröm. Ezt az arcápolási rutint kb. 3-4 hete használom, és az arcom imádja :slight_smile:
Főleg a hámlasztó nagyon sokat segít. Még mindig vannak elvétve pattanásaim de már egyre kevesebb. Nagyon jó ez a fórum, ennek köszönhetem hogy már ilyen fiatalon is tudatosan ápolom az arcomat.
Az én rutinom egy igazán minimál rutin, lehet még kísérletezni új termékekkel is de így első körbe maradok ezeknél.

8 Likes

@bernadettu, szemezek ezzel a fényvédővel. Tudom, hogy régen írtál róla véleményt, de mennyire vannak róla jó emlékeid, tényleg jó sminkalap? Nem szárít, bírja magán az alapozót?
https://kremmania.hu/kremek/holika-holika-make-up-sun-cream-spf50

Sajnos már nem igazán emlékszem, sminknek akkoriban egy holika holika BB krémet használtam, azzal működött, akkoriban sokkal zsírosabb volt a bőröm szóval ha szárított se zavart, mivel csak három csillagot adtam neki ezért az elhasználtam de újra nem venném kategória lehetett.

1 Likes

Értem, köszönöm.:slight_smile:

Arcápolasi raktárkészlet, avagy a bontatlan termékek:
20200501_221223
Természetesen lemaradt ez-az, mint a 4-6 db fátyolmaszk és az 5 db (még jó áron vett) Carmex.

12 Likes

Szép gyűjtemény!

A jobb alsó sarokban mi az a gyönyörű dobozos?

Köszi. Talán ha sokat nézegetem, megnyugszom, hogynem maradok normális arcápoló nélkül…
Ez a Missha szemkrém, anno a Jolsén nagyon akciós volt, nem tudtam neki ellenállni:

Hát ennek mindenképpen élmény lesz a használata! :heart_eyes:

1 Likes

Amint odáig jutok.:joy:

Én meg azt hittem nekem nagy a raktárkészlet otthon:D, ez a csapat mindig megnyugtat, köszönöm szépen:D. Használd a gyönyörűségeket egészséggel:).

Szerintem ez nem is sok.:smiley:

1 Likes