Bőrápolási rutin

Te olyan szép vagy, még smink se kell komolyan :slight_smile:

2 Likes

Nagyon kedves vagy :two_hearts: de vannak olyan típusú arcok, amire muszáj valamennyi, az enyém pont ilyen. Sápadtnak, betegnek nézek ki smink nélkül :(( De az biztos, hogy nem foglalkozok a sminkkel túl sokat:)

1 Likes

Gyönyörű a bőröd :star_struck: és semmiféle volumencsökkenést nem látok! Nyugodtan letagadhatsz 15 évet.

2 Likes

Köszönöm :kissing_closed_eyes: Főleg a szem alatti részen látszik, bár másfél éve nem aludtam egyben 3 óránál többet :pleading_face:

Uhh nagyon szép bőröd van, 26 évesen irigyellek!

1 Likes

Pontosan ugyanilyen típus vagyok, mint te :). Muszáj egy kis természetes hatású smink mert a szempilláim nem látszanak különben (bár barnák, de nagyon letöredeztek mostanában.), Pirosítót és általában rúzst sem árt használnom, mert sápadt az arcom és az ajkaim is általában. Nyáron jobb a helyzet, mert kicsit lebarnulok, bár eskü nem fekszek ki napra, de valahogy mindig sikerül. Én ezt várom abból a szempontból, hogy az arcom teljesen kitisztul, pattanáshelyek eltűnnek, ami minimálisan látszik, azt itt tökéletesen elrejti az korrektor :).

1 Likes

Gyönyörű vagy! Na és azok a szempillák! Nekem fele ekkora sincs. Nagyon köszönöm, hogy összeírtad, nem kevés idő lehetett. Át is böngészem azonnal😊

1 Likes

Nagyon látványos az eredmény! Vagyis inkább nem az, hiszen nem látszik, hogy egy napot is öregedtél volna.
Megkérdezhetem hogy krémezel a baba mellett? Az én kislányom abban a korszakban van, amikor minden után nyúlkál, és a szájába venne. A hyaluronsavas szérumoktól nem félek, de pl a hámlasztó vagy C-vitaminos szérum után nem szívesen veszem fel, mert egyből nyúl az arcom felé. Ha meg csak a közelben ül vagy hasal, máris húzza magához az üveget. :smiley:

2 Likes

Köszönöm, lányok!! Úgy oldom meg, ha van egy perc üresjárat, akkor gyorsan beszaladok a fürdőszobába az újabb réteget feltenni, ha hosszabb “program” van, akkor viszek magammal 1-2 üvegcsét. Ha megtetszik neki, mondom, hogy az az anyáé és gyorsan adok a kezébe valami mást. Érdekes, hogy nem nyúl az arcomhoz szerencsére. Altatáskor inkább, a gyors esti rutint azután oldom meg, miután letettem a babát.

2 Likes

@dunaimano miért, a te bőröd is nagyon szép!! @Szandika @Anheszenamon az én szempillám is alig látszik smink nélkül :smile: régebben egy kiló festéket rátettem, most már finomabban használom a spirált, de szerencsére még mindig hosszúak :slight_smile:

3 Likes

Ma este.
IMG_20200402_213244

9 Likes

@Gloria, erre a klairs tonerre nagyon vágyok :heart_eyes::heart_eyes:.

Érdemes kipróbálni.:kissing_heart:

1 Likes

IMG_20200403_203640

6 Likes

IMG_20200405_211200

5 Likes

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy valamelyikőtök nyáron használ e egyszerre kémiai és fizikai fényvédőt is egymás után a dupla hatás érdekében? És, ha igen milyen termékeket?
Én nagyon figyelek a fényvédelemre egész évben, de gondoltam idén elkezdem azt, amit több helyen olvastam mostanság, hogy kémiai fényvédő után felteszek egy fizikai fényvédőt is.

2 Likes

IMG_20200407_213816

2 Likes

Nekem ez 3 a szentgrálom. Tavaly január óta használok napi szinten fényvédőt, előtte is próbálkoztam, de minden irritálta a szememet, állandóan könnyezett. Nekem a Paula’s Choice hozta a megváltást, azóta nincs gondom ezzel. Érdemes a kis 15ml deluxokkal próbálkozni, meg tasakos mintával, márkán belül a többit nem szerettem. Úgy gondolom, hogy most már a megfelelő mennyiséget használom, mert a hétvégén egész nap szabadlevegőn (kert) voltam, és meg sem pirultam. A jobb oldali kémiai, a többi fizikai, a középső szinezett. Én mindig két réteget használok, fizikai vagy kémiai, fölé a szinezett. Semmi irritáció, bevált.
IMG_20200407_214216

3 Likes

Köszönöm szépen a választ. :slightly_smiling_face: Holnap kiprobalom ezt a dupla réteget koreai termékekkel, meglátjuk hogy szuperál majd. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Hatòanyagokkal kapcsolatban lenne kèrdèsem, mert kezdőkènt kicsit bonyolult, hogy melyiket mikor, milyen sűrűn, kettőt együtt lehet- e ,vagy felvàltva. 3 termèkről lenne szò:

  • a c vitaminosat csak estènkènt ? Naponta, vagy ritkàbban?
  • hyaluron szèrum + b5 reggel ès este? Vagy 1x elèg? A c vitaminnal lehet kombinàlni?
    Retinol - naponta? Reggel vagy este?
    Amit gondolok, hogy a b5- hyaluron mehet naponta, mert kell a nedvessèg a bőrömnek. Ès ennyi ,a màsik 2 termèkkel kapcsolatban sok kèrdőjel. Köszönök minden infòt. Fènyvèdőnek 40- es missha ès 50- es la roche posay van. Gondolom az kerül fel a rituàlè vègèn :rofl::see_no_evil:
    Screenshot_20200408-001145_Chrome Screenshot_20200408-000232_Chrome
    Screenshot_20200408-002417_Chrome