Bevált saját márkás termékek

Most olvasom, hogy te is így szereted a háztartási termékeket. Én is :blush: Szinte ugyanúgy szeretek köztük nézelődni, mint a sminkek között, kár, hogy azokból nincs akkora választék. A Frosch ecetes tisztítója nagy kedvencem minden felületre, ami vízzel érintkezik, gyönyörű tiszta lesz tőle minden.
A kocsimban is tartok egy csomó tisztítószert a közép konzolban. Van üveg tisztító kendő, műszerfal tisztító kendő, nyeles szösz összeszedő cserélhető fejjel (cserefejek természetesen) és fa bútorápoló is, amit a méhviasz tartalma miatt rendszeresen használok bőr felületekre is, így az autó ülésekre is. Ha jól emlékszem, mindegyik Denkmites! Egy valami nincs benne: illatosító. És soha nem is lesz. Amennyire szeretem az illatokat, annyira nem tudom elviselni kocsiban.

2 Likes

Igen, szerintem is nagyon jók :smiley: Az ecetes Frosch-t már én is nézegetem, várom hogy elfogyjon ami van és lehet, hogy kipróbálom :smiley: Egyébként nem emlékszem mondtam-e, de a Denkmit mosószereket is nagyon szeretem, szinte mindig olyat veszek. A kapszulát is próbáltam, az is jó szerintem. Ezen kívül még a kis fehérítő kendőt meg a színfogót is szoktam használni, nagyon olcsók.

1 Likes

Ezek után én sztem inkább nem veszem meg.

Ha nem érzékeny a bőröd, akkor lehet neked jó lesz. Én sok terméket sajnos nem bírok.

Mosószerből fehérekhez kizárólag Arielt használok, mert semmi mástól nem olyan fehérek a ruhák, hiába próbáltam bármit is. De ez is fura, mert a magyar Ariel közel nem úgy tisztít például, még csak nem is úgy néz ki maga a mosópor sem, mint amit külföldön lehet kapni. Én soha nem hittem el ezeket, mindig csak össznépi kisebbségi komplexusnak tartottam, de a saját szememmel látom, tapasztalom a különbséget. Közel nem tisztít úgy, mint amit itt használok, de még mindig fehérebb tőle minden, mint bármi mástól.
Kapszulából egyszer az Arielről a Persilre váltottam és nem oldódott fel… Úgy néztek ki a ruhák mosás után, mintha taknyosak lettek volna. A Denkmit 40 fokon felolvad?

1 Likes

Igen, felolvadt :slight_smile:
Egyébként sajnos van valami abban, amit mondasz. Én is szkeptikus voltam a jelenséggel szemben, de már élelmiszerekkel kapcsolatban is sokszor fellibbentek hírek hogy külföldön más összetételek vannak, eleve más összetevők, stb… Szoktam nézni ilyen tesztelős cikkeket, sajnos elég elkeserítő tud lenni. Ha pedig az élelmiszerrel kapcsolatban megkockáztatják az ilyesmit, akkor ahhoz képest a háztartási cuccok terén “nincs kockázat”. :pensive::pensive:

1 Likes

Az az Ariel, amit otthon lehet kapni, szinte szürke, olyan mindig, amikor először mosok vele az itteni után, mintha papír darálékot látnék.

Úristen… ez durván hangzik :sleepy:

1 Likes

Ha már így feljött, hiába nem beauty téma: kevés fehér ruhám van, így én nem is szoktam igazán külön mosni a fehéret (tényleg van egy darab felsőm és ennyi :smiley:), de nemrég vettem használtan egy gyönyörű fehér csipkeruhát és sajnos kicsit sárgás. Mit tudtok ajánlani, amitől szép fehér lesz?

Én ezzel próbálkoznék első körben:

2 Likes

Köszönöm, kipróbálom! :slight_smile:

1 Likes

Meg tudom erősíteni, nekem általánosságban véve is ezek a granulátum állagú fehérítők be szoktak válni. De hogy Denkmitnél is maradjunk, van egy tök jó kis fehérítő gélje is, az is jó :slight_smile:

1 Likes

Nem hiszitek el, az előbb vettem ki a mosógépből egy összefogott blúzt… Batikolt hatású, az alja egészen sötét, indigó kék, felfelé világosodik, a nyakánál fehér volt. Most égszín kék… És az átkozottja befogott még néhány fehérneműt is. Pedig nem az első mosása volt, kb az ötödik, nyugodtan tettem be a többiek közé, hiszen eddig nem volt gond.

Úristen, ez a legnagyobb félelmem, hogy egyszer így járok. Sajnálom :frowning:

https://kremmania.hu/kremek/cosmia-arctisztito-folyadek-tiszta-azelainsavval

Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Most találtam rá böngészés közben, és elég ígéretesnek tűnik. Oké, nem az inci elején van az azelain és a niacinamid, de legalább nincs benne alkohol, parfüm. Most hirtelen nagyon felcsillant a szemem :smiley: Nem lenne rossz ha ezzel tudnám helyettesíteni a the ordinary szérumokat, azok mindig olyan gyorsan elfogynak.

Amik nekem beváltak:

dm:
-Balea borotvazselé

  • Balea folyékony szappan ( csak krémszappan változat; szeretem, hogy van hozzá utántöltő.)
  • Ebelin körömlakkemosó
  • Ebelin kozmetikai pálca

Rossmann:
Isana(?) Saját körömlakklemosó

Spar:

  • kozmetikai vattakorong
  • fültisztító pálca
1 Likes

https://kremmania.hu/kremek/isana-vitamin-c-booster
https://kremmania.hu/kremek/isana-mix-it-tuchmaske-hyaluron-vitamin-c-booster

Lányocskák, ezek közül valamelyikkel találkozott valaki mostanában? :pleading_face:
Gyanítom, hogy végleg eltűntek, de hátha…

1 Likes

Az elsővel sosem találkoztam, a másodikat hetek óta minden Rossmann látogatásomnál keresem, de sosem találtam.
Igen, szerintem is végleg eltűntek, de nem értem, hogy milért?
Annyira jó volt pedig az a fátyolmaszk!

1 Likes

A cica rúgja meg! :angry:
Találtam ilyet, elvileg kapni az online felületen, de persze nem ugyanaz. Retinol, C-vitamin és E-viamin ampullák. Ha boltban látom, lehet, hogy kipróbálom. Pedig ránézésre az INCI elég ronda, de csak a hülye illatanyag miatt (meg a retinol-származék).

https://shop.rossmann.hu/isana-borapolo-ampulla-multi-vitamin-7x2ml-7-db

Én ezt már használtam, ezt írtam róla az elfogytak topikban:

Isana vitamin booster kúra
3 ampulla retinol, 2 ampulla C-vitamin és 2 ampulla E-vitamin. Az állaga tetszett, kellemes volt használni, egy ampullában elegendő mennyiség van ahhoz, hogy a dekoltázsra is jusson. Szépen 7 este alatt csináltam végig a kúrát, ez idő alatt más szérumot nem használtam esténként. Mondjuk a hét után nem láttam számottevő változást a bőrömön, de azért Joy napon vettem még egyet, majd ősszel szerintem még csinálok egy kúrát.

Szerintem jövő héten elő is veszem az említett példányt. :smiley:

1 Likes