Bevált saját márkás termékek

Na, akkor én is rárepülök, köszi a leírást! :+1:

Nálunk a Rossmannban van még C-vitaminos maszk, az akciós polcon láttam, egy papírtartóban, kb. 8db lehetett.
Ha szeretnéd, beszerzek neked. :slight_smile:
Az ampullásra nem emlékszem.

2 Likes

Uhh, én is beállhatok a sorba és kérhetnék egyet? :slight_smile:

Persze, szívesen. Nem baj, ha csak hétvégén szerzem be? Ez az itteni nagy Rossmann, de nagyon nem esik útba nekem hétköznap.

2 Likes

Nem gond, nagyon köszi :).

ok, írok üzit, ha megvan

1 Likes

Oh, nagyon kedves vagy! Akkor 7 db maradt, ugye? :wink: @Kokapu osztozunk? Nekem elég lesz 3 db :slight_smile:
Köszi @Gloria, :smiling_face_with_three_hearts: jöhet (ha Kokapunak nem kell, akkor veszem mindet).

1 Likes

Én átadom neked a lehetőséget!

Most a Hylamide C25-el elég jól elvagyok, szerintem nem kell mellé pluszban. :slight_smile:

1 Likes

Rendicsek! Köszi!

1 Likes

Rendben, a 8-at csak tippelem.
Hétvégén megnézem, ha jól értem, ami van hozzam el. :slight_smile:

Igeeeen, köszönöm :grin: Neken nem sürgős, ha tudsz mész, ha nem, nem baj. Ha lesz örülni fogok (fogunk) :blush:

1 Likes

írok, ha megvan

1 Likes

Szuper! :kissing_heart: 1000 köszönet!

2 Likes

@Szandika, felezhetjük amit Gloria talál, ha szeretnéd.:slight_smile:

1 Likes

Aranyos vagy, de annyira kerested :blush:, szeretném ha tiéd lenne a többi, nekem elég egy is :). Igazából már fél éve szeretném kipróbálni, még sosem használtam semmilyen C-vitaminos terméket, viszont úgy érzem, hogy most nagyon jót tenne a bőrömnek :).

2 Likes

Meglátjuk van-e és elfelezzük, punktum! :stuck_out_tongue: Hacsak nem 1 db :grin:

1 Likes

Ha egy darab van, akkor a tiéd lesz :).

2 Likes

@umpalumpa @Szandika
Délután beugrottam az Isana maszkért, de majdnem szívbajt kaptam, mert nem volt ott, ahol láttam előtte. Némi kutatás után meglett az a kartondoboz amiben tartják és lapult az alján 2db. Jövőhéten megnézem majd a másik Rossmanban is. De így legalább már 1-1 van. :slight_smile:

1 Likes

Kedves Glória (Kedves :slight_smile: ) kérlek, ne keress tovább, elég lesz az a 2 db, ugye @Szandika ? Ez így is több, mint amit reméltünk.

1 Likes

Rendben. :slight_smile:
(A Kedves onnan jött, hogy van egy ilyen vezetéknevű ismerősöm, és nála igaz a nomen est omen :slight_smile: )
A maszkot ajándékba szánom, mondjuk legyen Mikulás, a többit üziben.

2 Likes